дайте съвет какви имунностимуланти да пият децата

  • 3 203
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз давам цитросепт.

# 16
  • Мнения: 141
И цитросепт съм пробвала, но не бях много доволна, а и е малко горчив. Цяла зима пиеме добавката на Форевър с чесън и мащерка и алоето и не сме боледували сериозно, за ден, два леко гърло, хремичка и край.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 09:46 от MaMinKa33

# 17
  • Мнения: 522
Аз давам Есберитокс и тази година и направих противогрипна ваксина. А ми да чукна на дърво не се е разболяла въобще цяла зима, при положение че миналата година изкара няколко гнойни ангини + бронхопневмония.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
първо:най-добре намери читав лекар и питай него.
аз лично давам:клеева тинктура,Есберитокс Н.
давала съм преди Ехинацея Форте на д-р Тайс
сребърна вода също може.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
и съм твърдо против противогрипните ваксини за деца.всички добри педиатри не ги препоръчват.
 с моето дете се оправям само с това,което по-горе писах и сме ок.
но пак казвам,детето е още малко,преди да му даваш нещо,питай лекар за съвет.

# 20
  • Мнения: 522
Аз не карам никой да бие противогрипна ваксина, просто споделих как сме преборили обичайните за тази възраст болести.Не смятам че всички добри педиатри ги отричат. Консултирала съм се с доста лекари и половината са били за, половината против. Всеки си познава детето и сам преценява кое е добро за него. Още ми е пред очите как плачеше от ужас при поредната инжекция. Така че уверявам те съм взела най правилното решение.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ок,не го приемай като лична обида или упрек. Peace
исках само да кажа,че ако може да се избегне е по-добре!
ако обаче някакви конкретни обстоятелства го налагат,по-добре с ваксина,отколкото болни,в това няма спор! Peace

# 22
# 23
  • Варна
  • Мнения: 777
По препоръка на педиатър и аз давам Есберитокс.

Общи условия

Активация на акаунт