Мами, бъдещи и настоящи от Ловеч - 3

  • 26 077
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!Радвам се че ме приехте при вас.
teomar07 ти при кого ходиш на консултация.Скайпа ми е DESISLAVA 1981 - 2006.Които иска може да ми пише и там.
Деси,неможах да те намеря на скайпа  нещо????При Тотев съм.Даже утре съм на консултация.Аз съм в 22 седмица.Ти в кой блок си на Бабаковец?Аз съм в 310-Д. С първо или с второ детенце си?Къде мислиш да раждаш,тук илииии някъде в Плевен?Аз взех да се разколебавам за този Плевен newsm12.Понеже ме поотпусна дископатията иииии...така newsm44.Адски много ме болеше и се чудех даже дали ще мога да родя по нормален начин.Е,ДОБРЕ ДОШЛА И ОТ МЕН НА dzimbi  bouquet  bouquet  bouquet.Поувеличихме бройката във форума.Има ли някой или пак сама си пиша? smile3502

# 16
  • Мнения: 9
Ехооооооо hit

# 17
  • Мнения: 9
Мммммм,да, открих те newsm10!Като го написах с малки букви стана.Ако някой пробва да се свърже с Деси,скайпа и е без празен интервал. preggo.ОК,аз няма да се изключвам.Ако иска някой да пише.П.П:Влязох в 6-я месец smile3503

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 21:53 от teomar07

# 18
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета!
Добре дошли на новите мами.   smile3525 Чудесно е, че бройката ни постоянно се увеличава. Дано всички да сте добре и да имате лека бременност и бързо раждане, за да гушнете малките съкровища!
Ние сме добре, вече се показа първото ни зъбче и детенцето се успокои. Пак си спи по цяла нощ, какво преди, явно мрънкането и хленченето са били временно явление, най-вероятно причинени от избиването на зъбчето.
Това мартенско време е много непредсказуемо, човек не може да си направи никакви планове. Въпреки, че на мен ми е добре, един ден в къщи, готвене и почивка, на другия - цял ден навън. Не мога да си представя като се стопли, кога ще се прибирам да готвя и чистя имам чувството, че ще сме постоянно навън.
Това е от мен засега! Днес ще се излиза!  newsm44

# 19
  • Мнения: 40
Добро утро!
Здравей, dzimbi  Hug
Деси, ти при кой ходиш на консултация?

# 20
  • Мнения: 1 484
Днес  и  в  нашия  град  пекна  слънце.Отива  ме  на  следобедна  разходка.Мислете  кога  да  си  направим  срещата.

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!И аз ходя на консултации при Тотев.Живея в бл.313 А

# 22
  • Мнения: 0
Тани ти при кой си на консултации?

# 23
  • Мнения: 40
Аз съм при Атанасов тук и при Бързашки на Плевен

# 24
  • Мнения: 1 484

 Здравей   DESISLAVAA
  аз  имам  приятелка  от  твоя  блок  Антоанета  се  казва  преди  няколко  години  заминаха  цялото  семейство  за  Испания  има  брат  Младен.

# 25
  • Мнения: 1 226
Аз съм при Атанасов тук и при Бързашки на Плевен
Внимавай с Атанасов   Peace

# 26
  • Мнения: 37
Здравейте да се разпиша и аз в края на деня.Днес си взех 1 ден отпуска че имах доста работи да свърша и се оказа доста ползотворно.Между другото и аз днес бях на консултация при акушерката на Тотев на мерки и теглилки и нищо ново не ми каза то тия нейните консултации и аз от вкъщи мога да си ги правя ама хайде да отчетем дейност  JoyОх отивам да се гътам че мнооого ми се доспа.Лека нощ на всички Hug

# 27
  • Мнения: 40
Добро утро!
Стели, кажи ми какво имаш впредвид за Атанасов. Моля те.
Кики - Младен ми беше съученик в Кърпачев. Не съм го виждала от завършването.

# 28
  • Мнения: 1 226
Ще ти пиша на лични, или дай скайп, да не спамя тук.  Hug

# 29
  • Мнения: 40
Скайпа ми е  TANIA & NIKI

Общи условия

Активация на акаунт