Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 5

  • 25 735
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 035
Angel_Dust, браво, мина го най-после проклетото 17-то  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 2 925
 Embarassed ми така е, като не съм ви чела, а бързам  Embarassed Вие вече сте го обсъдили. Само не разбирам защо не дават лентичките, много са сладки Rolling Eyes

Честито на всички които са минали 17-тото гадно ниво  Mr. Green
Аз съм още на нивото с 8000 посетители, вчера имах 7300 Crazy Но имам да открия една добра касиерка и май чак тогава ще го мина  Rolling Eyes
А цяла седмица ми е слънчево  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 0
 Имам чувството че ще полудея с нивото с меда, можели кода то е хубав ден да имам над 100 произведени буркана и около 60 продадени,а когато е лош деня имам около 40 произведени и над 100 продадени и всеки ден се редуват ако е като 17-ниво наистина ще превъртя #Cussing out #Crazy.
А между другото Angel_Dust, честито за 17- ниво много се радвам че го мина.

# 78
  • Мнения: 426
Имам чувството че ще полудея с нивото с меда, можели кода то е хубав ден да имам над 100 произведени буркана и около 60 продадени,а когато е лош деня имам около 40 произведени и над 100 продадени и всеки ден се редуват ако е като 17-ниво наистина ще превъртя #Cussing out #Crazy.
А между другото Angel_Dust, честито за 17- ниво много се радвам че го мина.

Подобри нивото на магазина,и без това скоро ще трябва да подобриш два магазина на четвърто ниво.
Angel_Dust,честито!Ще споделиш ли какви са ти новородените?

# 79
  • Мнения: 280
Angel_Dust  Party smile3501 newsm10 супер , радвам се че се отърва вече.

# 80
  • Мнения: 6 029
Черна завист ме гризе, Angel_Dust , нали ти е ясно  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 44 354
 Hug Hug Hug

благодаряяя Simple Smile)))

 Hug Hug Hug

Аз за меда се надявам проблеми да нямам и за животните...но ще видим...меда със сигурност  се минава на лошо време....ноооо трябва ти добра медарка... Wink моята въпреки, че на производство е със синя лента, днес имам 114 произведени буркана и 51 продадени, при  сърца на паркинга и на меда, би трябвало да го мина безпроблемно, че днес имам само 800  и нещо посетители.... Wink

cvetomir@ новородените.....
2 щрауса Heart Eyes мъжки и женски
1Таветски хамелеон
1Африкански блатаров ястреб
1Томпсънова гъзела
1Мюлерова амазона
1Абисинска синявица 
1Африканска шумяща отровница
1Куду - но малко ли голямо беше не помня.... и не помня последното какво беше..... но пак беше някакво  от саваната......

на всичко отгоре  изтеглих днес 20000 от феите Simple Smile и си построих с тях втори паркинг Simple Smile)))

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 12:36 от Angel_Dust

# 82
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Черна завист ме гризе, Angel_Dust , нали ти е ясно  Mr. Green

Уууу и мен!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Аз съм търпеливо същество.....даже още имам търпение и на охлювите да играя Simple Smile))) а там вече е съсипващо Simple Smile
Хмм, това, все едно аз го написах /ама нали сме астрални близначки с теб!!! Wink

Може да им аразлика в твоето и в Дуцкеното питане??!! Whistling Twisted Evil Hug Heart Eyes
Що бе Joy
Е как ЩО? Всеизвестна си с целувките дето раздаваш.. на ляво и на дясно, на познати и непознати, на клиенти, пациенти, служители и посетители... Whistling Whistling Heart Eyes Heart Eyes Hug

При мен снощи е вилнял Алекс!!! #Cussing out Twisted Evil Подплашил ми хората пак!!!
Вал, дръж си мъжа бре!

# 83
  • Мнения: 2 716
Може да се подлъгват хората с лентичките. Те са само за бебета.
Май и на отслабващите им ги няма вече.
Нали може линкове в подписа?
Щото аз си сложих  Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 44 354
Сега пак си разглеждах класиранията на стената на славата.....ма аз верно съм на първо място  пред УАФ....изобщо не мога да повярвам.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
лудница....

# 85
  • Мнения: 11
Браво,Ангелче,търпението ти е възнаградено!  bouquet
Аз също съм много доволна от днешния ден!По-точно от нощта,де!Защото тогава влизах...  Whistling
Имах 1 новородено и 1 умряло!  hahaha
Подарък от феите-животно за специалната зона и 8000,пак от тях!Благодарение на паричките събрах достатъчно,за да вдигна 2 клетки на 2-ро ниво и да мина 14-то!От раз минах и 15-то!  Hug
И сега,следва съществения въпрос,как да получа най-лесно сребърен медал?Поправете ме ако греша,но си мисля,че най-лесно ще стане със сребро за архитектура,или поне някой беше казал така,имам такива спомени... newsm78
Какво трябва да направя,за да го получа?И изобщо,това ли е най-добрата идея? Rolling Eyes



П.П.Забравих да добавя,че в никакъв случай не мога да се боря за медали в дисциплините:"Грижа за животните","Щастие на животните" и т.н.,защото са ми само около 75!  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 44 354
мммне, по-лесно ще ти е за продължителност на живот на някое зверче в подобрена вече на второ ниво клетка....
или за грижа за животните....или щастие...и без това ще ти трябва бройка за 17-то....
всъщност аз и до сега само тези имам сребърни....

# 87
  • Мнения: 11
мммне, по-лесно ще ти е за продължителност на живот на някое зверче в подобрена вече на второ ниво клетка....
или за грижа за животните....или щастие...и без това ще ти трябва бройка за 17-то....
всъщност аз и до сега само тези имам сребърни....
Лошо...  Confused
Значи,ще си отвися на това ниво,а като знам и какво ме чака на следващото...  ooooh!

# 88
  • София
  • Мнения: 44 354
защо да отвисиш???моят между другото за продължителност на живот медал дойде точно на следващият ден, когато бях стъпила на нивото....така че нищо не се знае;)

# 89
  • София
  • Мнения: 44 354
аааа сетих се и по-лесен медал Simple Smile))

купуваш си 30 мондоз и си готова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт