Предстои мми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16

  • 67 171
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 987
Честита нова темичка и късмет на всички Hug!

# 16
  • Мнения: 1 715
Едва сега видях новата теми4ка.Дано донесе много положителни емоции Peace
Бамба, успех ти желая,и търпение Peace
Чо ко ,аз съм в 11 на преглед.Надявам се и при двете новините да са добри Praynig

# 17
  • Мнения: 105
И аз се записвам в новата темичка - да ни е на слука  Praynig Praynig Praynig.
Бамбарадамбара, страхотен трансфер и си  гледай ембриончетата с много обич Joy. Сега ти се е паднало и да се поглезиш  newsm74.

# 18
  • Мнения: 126
браво  мацки да е  честита новата тема и аз да се запиша нали да не изпустна нещо  Crazy.Пожелавам мн бебчета да  си имаме  и да  се хвалим по често .Успех момичета надявам се да ме приемете  сред вас

# 19
  • Мнения: 491
 Записвам се и аз в новата тема и се надявам Cho_ko  да ни подейства заразно Simple Smile
volleyball, попитай лекаря си за витаминчето, но аз като проследих и двете процедури на НВИ се убедих, че помага
Бейби, кога е денят?
kriss2000  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ох Zazolinka какво да ти кажа, разочарованието от неуспеха е голямо, но пътят продължава Hug
miss_iv, Рея Hug Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 302
Благодаря ви, мили момичета, за добрите думи и подкрепата. Искам да ви кажа, че ще стискам палци за всяка от вас. Аз ще отсъствам за няколко дни (заминавам в странство), но мислено ще бъда с вас.
Бейби   Praynig
НВИ и Чоко, сигурна съм, че новините в сряда ще бъдат повече от добри!  Peace
На всички  Hug  Hug  Hug

# 21
  • Мнения: 5
Здравеите момичета за 1 път пиша, темата е страхотна и аз минах по този път  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed,но всичко мина добре на 3 опит бях на седмото небе  : Two Hearts Two Hearts , но трябва да си спокоен и да имаш пълно доверие на лекаря които е до теб. Късмет на всички момичета thumbsup

# 22
  • Мнения: 96
Хайде и аз да се запиша, че май наистина "предстои" все повече наближава и за мен.
Палци за чакащите и късмет на всички!

И да питам веднага - имате ли инфо в Надежда какви са резултатите от въвеждането на новия метод за подбор на сперматозоидите преди инжектиране при икси?

# 23
  • Мнения: 26
здравейте момичета и аз реших да се включа вече от 10 дни сам в къщи и ви чета и сега реших да се включа в новата темичка дано да е за късмет.Трансферът ми беше на 27.02 и в петак 13.03 сам на тест но имам голямо притеснение от вчера сутринта имам кафяво течение . Това според вас нормално ли е или е зле за мен моля споделете мнение за първи път мие. Успех на всички в новата тема

# 24
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Здравейте на всиЧки Честито на всиЧки ЧакаЩи , а на другите кьсмет fingerscrossed fingerscrossedМного време не ви писах ( докато си бях на БГ ) сега имам вьЗможност пак да ви Чета и пиШа.При мен неЩата се раЗвиха по малко странен наЧин , но да видим от 16.03 как Ще протеЧе всиЧко. На маж ми му направиха PESE,а на мен ми откриха миомен субмукоЗен въЗел със големина 4,7 см. Приготвиха ме За лапароскопия или За лапаротомия.Но ми каЗаха Че имам и анемия и ми каЗаха да пия лекарства,днес ги свърШих и на 16.03 се прибирам пак на БГ. И като ми свърШи МЦ ми предстои операция. Да ви кажа Честно малко ме е страх.Ако някой веЧе е минал теЗи процедури или Знае е неЩо За тоЗи вид операция нека пиШе .Много Ви Благодаря

# 25
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Хей, имало нова тема замалко да я пропусна Laughing
Пожелавам тази да бъде най късметлийската от всички ,благодаря на Чоко Hug дано ни зарази с нейното двойно щастие Praynig

Зазолинка мила spoko съжалявам много че пак не се е получило,но съм сигурна че ти си силна и ще продължиш ,никакво отказване ще чакаме и фонда може пък от него да ни излезе късмета Hug
Крис Praynig
Бейби не пускам палците Hug
Бамбарадамбара  Praynig това да са твоите бебчета Hug
Чоко , НВИ успех на прегледа в сряда Hug
волейбол Hug
ази, роки , анджели, зюмбюл ,  Hug Hug Hug
Сандито не забравяй да пишеш след срещата с док в четвъртък,надявам се да продължиш напред Hug
Сиана какво става с теб ,чакам новини Hug

# 26
  • Мнения: 176
И аз се записвам в новата темичка - дано е късметлийска! Успех на всички!  Praynig

# 27
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Леле мале Cho_ko, аз докато прочета старата темичка, и докато ти напиша на лични инфото как става с линковете, ти нова темичка пусна, да ни е честита и къстметлийска като авторката  Praynig, остави ами Вие две страници сте изписали  ooooh!
Благодарности за палчетата и за  Praynig Flutter, да знаете, че толкова много разчитам на вас.............. Flutter и вашите добри пожелания, че идея си нямате.
Cho_ko § НВИ палците на флойнга съм ги завързала за Срядата  Praynig
НВИ на 12 ще са минали само 12 дни от трансфера, това е като базово ЧХГ-дано да е добро, после след 2 дни пак, ако има за какво да се повтаря. Днес забелязах доста пъпки по челото си, ами аз в пубертета незнаех какво са това пъпки, и тази сутрин като си пипнах челото и брадата, направо се ужасих, и се уплаших, и те такива едни малко червено-розовки, аз и на слънце бях много тез дни де, но не ми се вярва да е от слънцето...
Zazolinka  spoko ама и ти партизанка и половина, защо не казваш нищо, почини си малко, пък няма на къде, пак на хорото, и този път те заричам до края да го изтропкаш  Praynig
Zumbul моето 1-во ЧХГ е на 12, в Четвъртък, вече не изтрайвам, но препикавания няма да правя, даже не съм си и копувала този път Crossing Arms Ти кога пак newsm78
Бамбарадамбара супер, че сте прибрали децата в къщи, сега само мътене, и на есен с песен ревлива Praynig
kriss2000 какви са тез постове с едно изречение Naughty, а отчет Thinking, аз да не съм го пропуснала в старата темичка newsm78
 welcome на всички новодошлил дами-бъдещи в съвсем скоро време мами, но тук хич да не се задържате  Naughty, а в отчетни да се прехвърлите ту-тактически  Praynig Praynig Praynig
 Hug и то много на всички и  Praynig за всички нас които за ревливи, поакващи се дупета се борим Hug

# 28
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен!Бързам да се запиша в новата със сто процента късметлийска темичка! Flowers Four Leaf CloverНа патерици искам да ви честитя 8 март!
Орисани сме, на всичко да вдъхваме живот,
 Орисани сме,  да бъдем винаги усмихнати,
 Орисани сме,  да изживеем вълшебства от щастие,
 Орисани сме, да сме борбени жени,
 Орисани сме,  да станем прекрасни МАЙКИ!
Cho_ko вярвам,че тази темичка ще бъде обсипана с  EFP EFP EFP,тупкащи детски Two Hearts Two Hearts Two Heartsи прекрасни  newsm32 newsm32 newsm32,
Baby, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedи се  Praynigтова да е твоят най-щастлив ден(четвъртък). Hugи продължавам  да се  Praynig за теб Flowers Four Leaf Clover
Ellenicka,Dechko,Lora33,Бамба,Polin4i и всички които имат нужда от fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed, Praynigсе всичко при вас да бъде newsm10 Hug  bouquet
Добре дошли на новите момичета и от мен!Пожелавам им само бременни вируси babydust7 babydust7 babydust7 Praynig Praynig Praynig EFP EFP Two Hearts Two Hearts newsm32 newsm32 Flowers Four Leaf CloverНа всички  newsm10 ден и  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  в начинанията! Praynig Hug newsm51

# 29
  • Мнения: 616
Здравейте и от мен. Дано новата темичка се обсипе с  EFP preggo newsm30
Зази, няма място за отчаяние мила, почини си добре и напред! Отказване няма и бъди сигурна в успеха си!  Hug Имаш нашите палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Бамбарадамбара, паци децата. Глези се, мързелувай и след две седмици да ни зарадваш с хубави новини  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
НВИ и Cho_ko не сме пускали палците за сряда  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Бъдете спокойни, защото съм сигурна, че бебоците са добре  Hug
Baby и ти да пазиш чаршафите и да се глезиш, защото с нетърпение чакаме твоя ден  Hug  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
На новите момичета пожелавам да не се задържат дълго в темата, а бързичко да се прехвърлят в отчетни  Hug
Ако пак съм пропуснала някой ще помоля за извинение, но не мога да си събера главата още  #Crazy
Да се отчета и аз накрая  Sad малко ми е тъжно, защото кървенето не спира. Дори вчера се беше усилило. Увеличихме дозата на утрогестана и тази сутрин пак е оскъдно. Лошото е, че се появиха и болки. И продължава тази лудост симптомите да се усилват когато лежа. Надявам се скоро кървенето да спре. А инъче бебо е добре, няма отлепване на сакчето, върви си точно по седмици.
На всички мнооого  Hug Hug Hug Hug Hug Пожелавам ви успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт