Предстои мми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16

  • 67 220
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен. Моето първо инвитро вече е към края си или по скоро първата част от първото и надявам се последно инвитро. В петък съм на пункция, времето със стимулациите мина много бързо - тъкмо свикнах да си слагам правилно гонала и взе че свърши (не че се оплаквам). Нямам търпение да разбера какво ще се случи в петък, според моя д-р всичко върви нормално, идеални 7-8 фоликула, Е2 е 2000. Започва се дългото чакане май.  Стискам палци на всички и в скоро време всички тук с  EFP

# 76
  • Мнения: 126
бела  ч.Р.Д  да си жива и здрава мн щастие и дано скоро да си  имате мн  хубаво и сладко бебенце  bouquet.Мацки искам да ви попитам нещо  ,прави исемин  първата в живота  ми,  на 28.02 днес ми е 12 ден от исето. правих си тест но  преди малко  не беше рано сутринта   но гърдите имам  чуството ,че са ми  порастналн и  и леко ме болят.ДА изчакам ли до 15  ден и тогавапак да си направя   тест? този днес беше отрицателен или  да отида  на кръвен тест? или това може да си е внушение и реакция от  дуфастона ? М ного ми е притестнено  благодаря на всички които  ще ми отговорят  целувки и ви прегръщам всички  силно даи боже  скоро да стискаме и нашите  бебчета мерси предварително newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 2 908
Бела Честит Рожден Ден!Бъди здрава и в най-скоро време да си мама!  bouquet

Тортичка,защо имаш съмнения за извънматочна,нали на прегледа сакчето в матката го видяхте,ако е извънматочна не били трябвало нищо да не се вижда,кога ще ходиш за пулс,стискам силно палци това кървене и болките да отминат и всичко да е наред. Praynig

НВИ и Чоко успех днес Praynig

# 78
ЧРД на Бела!  bouquet
Пожелавам скоро да прегърне мечтите си!
Аз днес бях на поредния преглед и се очертава още малко май до пункцията. Започнах да взимам витамин Е, пък дано нещата са в моя полза. Вярвам в успеха и се стремя да мисля позитивно. Утре ще гледам отново филма Тайната.
На всички много късмет и положителни резултати! Praynig
 Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 3 294
volleyball успех на пункцията , най-хубавите яйчица да изкарате  Praynig

Тортичка , недей така , защо пък извънматочна  newsm78

# 80
  • Мнения: 1 715
Здравейте!
Бела ,Честит рожден ден!Много хубава възраст Hug
Аз се прибрах.Д-р Стаменов ме преглежда,видяхме беб4о Simple SmileКаза,4е се развива нормално,показа ми глави4ката,ръ4и4ки и кра4ета,които са запо4нали да растат,има си и пъпна връв,направо си прили4а на 4ове4е ве4е Simple SmileИ сър4ицето 4ухме пак.В 9 седмица съм.Много е вълнуващо ,нямам думи.
Доктора ми каза,4е и той много се радва,и за него това е голямо постижение,след толкова мъки.
На преглед съм след 2 седмици,но ве4е при доктор Сигридов.
Чо Ко ,4акаме и твоите новини.
Торти4ка,не мисли лоши неща,дано вси4ко се оправи.
Успех на вси4ки!
Бейби,утре 4акам хубави новини! Praynig
Прегръщам ви вси4ки! Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 2 908
НВИ аз се развълнувах само от това което си написала,представям си на живо какво е вълнение,браво,много се радвам и нека все така да е всичко нормално за напред. Hug

# 82
  • Мнения: 26
НВИ искренно се радвам за теб.Представям си колко е вълнуващо да чуеш тупкащо сарчице. Praynig за напред всичко да е наред.
Надявам се всички да скоро да усетим това чувство.
 Hug Hug Hug на всички

# 83
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА ...  много добри новини. Пожелавам ти безпроблменна докрая и здраво бебче на финала. Hug
Днес бях на преглед след теб, но те нямаше Embarassed и те изпреварих. сега отново се занасям да си видя резултатите и да видим как продължаваме. имам нужда от вашата подкрепа и стиснати палци - помагат наистина. Praynig

# 84
# 85
  • Мнения: 16
Здравейте момичета!Дано нямате нищо против да се присъединя и аз към вас, защото ми предстой второ инвитро!

# 86
  • Мнения: 326
НВИ много ме развълнува  Hug това са супер новини , пожелавам ти всичко да е наред и накрая едни калпазанчо или една принцеска  Peace
vlad.viv добре дошла дано това да е твочт последен опит  Praynig
Бейби мила тези симптоми много ми преличат на бременни  preggo желая ти го от сърце  Hug
Бела ,Честит рожден ден!Много хубава възраст и аз май месец ще ставам на толкова   bouquet нека се сбъднат всички твои желания , да не се отървеш от здраве и късмет  Hug
Чоко  чакаме хубави новини  fingerscrossed
Аз на 26 ,03 съм на преглед за да видим кога ще правим трансфер на сладоледчетата .
Успех момичета  Peace

# 87
  • Мнения: 419
volleyball имаш и от мене сило стиснати палци!
vlad.viv добре дошла и много дкоро успех!
НВИ,не познавам твоята историа, но явно си се борила много за мечтата си, затова ти пожелавам сега една спокойна безпроблемна бременност, да се насладиш на всеки момент от нея!
Момичета има ли някоя по дългия протокол като мене?

# 88
  • София
  • Мнения: 23 197
НВИ, и занапред те очакваме все така с добри новини  Simple Smile
volleyball ,
Крюмелхен , аз бях по дълъг протокол.

И накрая да се оплача  Sad
Трети ден след трансфер съм и се чувствам много зле, нищо не ме боли конкретно, но ми е едно замаяно и отнесено, постоянно ми се спи, а не мога да заспя, постоянно изпитвам глад а не мога да хапна нищо. Предния път нямах такива екстри, сега пия един достинекс в повече, заподозряла съм го за виновен, имам още 2 хапчета да изпия, дали ще се оправя като ги свършат.

# 89
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
НБИ много се радвам За теб.Дано всиЧко до края да продалжи ДОБРЕ и да се радваШ на  :stork-girl: или  :stork-boy:

Чоко оЧакваме те и теб с хубави новини  :pray: 
Бела  newsm59 пожелавам ти да бъдеШ най обиЧаната съпруга и най добрата майка.
volleyball  имаШ и от мен стиснати палци.

Общи условия

Активация на акаунт