Предстои мми ИН ВИТРО/ИКСИ, да поговорим-16

  • 67 221
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 337
        Здравейте милички!
От много време не съм писала в темата, но от време на време си ви чета.
SIANA_42т честито   bouquet Желая ти лека и  безпроблемна бременност и здраво бебче на финала (а защо не и две)

Не съм много в час кой на какъв етап от процедурата се намира, затова на всики ви  изпращам всичката си положителна енергия и ви желая успех.
 Hug Praynig Hug

# 946
Честито на Сиана!
Пожелавам на всички положителни резултати и изпълнена тема с успехи. Hug

# 947
  • Мнения: 180
Здравейте, момичета Hug
Честито на бременелките. Лека и безпроблемна бременност, и на финала здрави бебета  Praynig
До няколко дни ще започне моя втори опит.
Предния път бях по дълъг протокол, ама нещо блокажа, много ме блокира Wink Та сега ще съм по къс протокол, с Гонал Ф.
Нямам извинение за неписането си след първия си опит, но нищо не се случваше около мен. А и се втурнах в работа, може би за да не мисля за неуспеха.
Дано този път късмета е с мен, вярвам го силно Simple Smile
Стискам палци на всички и ви пожелавам късмет Hug

# 948
  • Мнения: 2 342
Ники, радвам се че пак си на линия  Hug. Е, по приятно щеше да ми бъде да се срещнем в отчетни, но и тук не е зле щом ще си сбъднем мечтите.  Peace

# 949
  • Мнения: 2 259
Време е  за нова тема Hug
Хайде някоя успяла и не разкрила се още да я пусне Peace

# 950
  • Мнения: 180
Мира, и в отчетни ще отидем някой ден Wink

# 951
  • Мнения: 616
SIANA_42 супееееееееерррр новина!  newsm44 newsm44 newsm44 Леко и безпроблемно бременеене ти пожелавам! А на финал здраво и пухкаво бебе/бебета  newsm30 newsm51 smile3525
Хубаво е да пуснеш новата темичка и да провлачиш крак на успелите. Хайде, престраши се. А ако не се престрашиш ти може и nikolita да я пусне - с тази усмивка със сигурност ще поведе отбора на успелите   bouquet
Пожелавам си все такива новини да чета и скоро всички да ви видя в отчетните  Hug Hug

# 952
  • Мнения: 162
ЧЕСТИТООООО,Siana_42!Браво,мила само така newsm44 newsm68 newsm44 newsm68!И от мен пожелания за прекрасна лека бременност с  newsm32/ newsm32 newsm32!И аз се нареждам на опашката за бременните вируси,че скоро започвам и вярвам,че ще ми помогнат Wink!
Подкрепям ти да пуснеш новата тема и всички за последно да се запишем в нея! Grinning Hug

Bela*,късмет и положителен резултат на финала! Wink
ALAIA.ALINA,  fingerscrossed  Praynig,нещата при теб да се развият както всички очакваме... EFP EFP! Hug
Sandito_1234  fingerscrossed fingerscrossed Peace Praynigстимулацията да върви по ноти! Hug
Dimana,Plam,Baby*,Zazi,Мира,*Volley*,Nikolita,Neli_sto,"ivizdo","Miss_iv",Златенцето,Крюмелхен,Stela2910,
Katring,Бамбарадамбара,Polin4i,Kris2000,Moli_B,Sunny_75,Chocoroco,desivalko,peteto1981,Aleksandra,Татко_Barba,
ако пропускам някого  Embarassed fingerscrossed fingerscrossedизпращам Ви всичката си положителна енергия и много Hug
Успешен ден на всички! Hug  bouquet

# 953
  • Мнения: 4 589
Честито на успелите момичета. Мира мила с теб сме, няма от какво да те е страх, всичко ще е наред.
Мисля и аз скоро да се запиша в редиците за моя втори опит.

malinkap има връзка м/у чхг и брой ембриончета захванати.

Надявам се моето ангелче да бди над мен и да ми донесе късмет.

# 954
  • Мнения: 353
Сиана 42,

Прекрасна новина - честито на теб и на щастливия татко.
При вас е по-весело от колкото в темичката за Инсе, т.к. тук има много повече успели.
Желая успех на всички момичета пред и след трансфер  Hug Hug Hug

Мира,
Няма да се притесняваш - този път трябва да стане мила  Praynig Praynig Praynig

# 955
  • Мнения: 97
Честито Сиана 42. Желая здрава и щастлива бременност и прекрасно здраво бебче след 9 месеца! Също подкрепям да пуснеш новата тема и дано тя да донесе късмет на нас по-големите, че ние много бързаме вече.  Simple Smile

# 956
  • Мнения: 491
 
При вас е по-весело от колкото в темичката за Инсе, т.к. тук има много повече успели.

Да така е, ИВИТРО процедурите имат много по-голям успех от инсеминациите, а Сияна с нейните 42 си е направо чудо Wink

# 957
  • Мнения: 178
Сиана.честито и лека preggo newsm68 newsm51

# 958
  • Мнения: 130
Браво Сияна42 -да си жива и здрава и безпроблемно бременеене Hug
Аз се отбивам да ви кажа че след токлова дни зацапване най-накрая ми дойде.
Сега звъня на Персенска -да се отчета и на нея-но не вдига.Искам да си запиша нов час, но и да си направя имунологични и исках да ви питам и вас , знае ли някой в клиника Малинов-кога се правят имунологичните-тоест сутрин или през целият ден, трябва ли да не си в МЦ -и правят ли и в събота и неделя-та да знам как да си запазвам час.
Благодаря ви предварително и успех на всички тук в темичка.

# 959
  • Мнения: 22
моми4ета,много се шашнах днес,направоо.......абе като ходих до тоалетната видях 2-3 капки крьв,това беше сутринта,обадих се на докторката,тя ми каза 4е било нормално и да увели4а утрогестана.Четах из нета,4е се слу4вало по време на имплантацията,ама тия капки все са ми пред о4ите,да не говорим 4е през 5 мин сам в 00 за да проверявам(няма нищо,за щастие)Абе в какви филми пак влязах...............днес ми е 8-ми ден от трансфера,незнам какво да си мисля,има ли някои да му се е слу4вало сьщото не6то?
Маи обаркано го написах,ама просто не сам много в 4ас....

Общи условия

Активация на акаунт