Нашият месец отмина, лятото чака цяла декемврийска дружина!!!

  • 54 353
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 493
На мен ми предлагат един билет... и май ще взема да отида... Монка, ако реша да ходя ще ти звънна.

# 226
  • Мнения: 2 567
Хаха, Янче, голям хитрец е този, който ти го предлага. Laughing Отмениха концерта Sad

# 227
  • София
  • Мнения: 2 493
Верно ли? Не съм разбрала... те ми го предложиха преди няколко дни...

# 228
  • Мнения: 6 390
Днес е моят сватбен ден...черпя кой каквото си поръча  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=6TIgE3BM2t8

# 229
  • Мнения: 772
Eли, мерси за почерпката и поздравления, макар и с такова закъснение! Бъдете още мнооого време мноооого щастливи! Вчера майка ми и татко ми имаха такъв празник, ама както обикновено се изнесоха някъде сами да се черпят - т..е. те винаги са го приемали като ден, на който не искат да виждат деца и роднини  Wink е, само за сребърната сватба не им се размина...

Шоши, а след като нямаше концерт на Депеш, ти все пак в Бг ли си?

хайде да си измислим някаква срещичка де!

# 230
  • Мнения: 5 790

хайде да си измислим някаква срещичка де!

Спотайват се! Особено някои!  Mr. Green
Накрая двете с теб ще си се срещнем и ще си пием!  Laughing
Хайде, казвайте кога сте свободни....

# 231
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
от нова година ли я влачиме тази тема. Embarassed
Много сме несериозни верно.
Ели честита ти годишнина и от мен!!! (малко на патерици Embarassed)И аз искам среща, ще прескоча с удоволствие до София, пък може и някъде в провинцията да я спретнеме. Laughing

# 232
  • у дома
  • Мнения: 708
Марци, верно ли в Благоевград имало хубав зоопарк?  newsm78

# 233
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Марци, верно ли в Благоевград имало хубав зоопарк?  newsm78
Ами на нас много си ни харесва, при това си ми е в двора дет се вика, съвсем близичко. Така че стига да искате може да спретнем една форумска среща и тук в Благоевград. Wink

# 234
  • Мнения: 772
аз всъщност съм навита и да си пием с Алекс, и да ходим на зоо до Благоевград - отдавна сме обещали на сав да го водим, нали татко му работи там - е, не в зоото точно (или поне не официално), максималистка съм си, поне на думи...  Wink

нещо за събота?

# 235
  • София
  • Мнения: 2 493
аз съм селянка пак - от четвъртък до понеделник

# 236
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Аз в събота следобяд съм на рафтинг, Струма сега е ужасно голяма и за други дни нямаше места.
Маймунка таткото се прибира събота и неделя, нали?
Може и в неделя да дойдете. Wink

# 237
  • Мнения: 772
Марци, то таткото ходи само чат-пат в Благоевград (вт-сряда), аз предложих събота, за да е удобно и за други желаещи да видят вас и вашето зоо... за неделя - не знам - 24-и май е, може да е по-голям калабалък (не съм сигурна с колко "а" и "ъ" се пише, но не ми се проверява, може пък мкп да прочете и да вземе да се включи да подискутираме  Wink), ама ще помислим, на теб - весел рафтинг или квото там е адекватното пожелание!  Wink

# 238
  • Мнения: 5 790
Ние се тръшнахме болни.  Sad
Снощи като се закашля, ама жестоко. И вдигна температура. Викам си "аре пак у болница". Днес директно снимка й направиха. Слава Богу, чиста е. Зачервено й е гърлото само.
От миналата седмица влачим и хрема...
Иде ми да  smile3511

# 239
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ИМНОГО ЩАСТЛИВИ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
Алекс, бързо оздравяване на вас, дано не е нещо сериозно. Sad
Маймунка и в събота и в неделя няма калабалък в Благоевград. Laughing Ако се организирата за събота заповядайте. Аз съм чак следобяд на рафтинг. Wink
Не знам дали Смайли няма да се прибират насам. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт