И з р а е л 27 - маскирани за Пурим

  • 15 809
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 232
Ау,страхогно! LaughingОтивам да мисля,каква да съм!

Бубе,може би имаха предвид,да си сменим,имената и аватарите!

Или греша?

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Това е добра идея,отивам да разуча как се сменя ник-а  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 526
Ау,страхогно! LaughingОтивам да мисля,каква да съм!

Бубе,може би имаха предвид,да си сменим,имената и аватарите!

Или греша?

Разбира се, че не грешиш  Peace!
Бубе, горе където са бутоните има един "профил" кликаш на него и променяш, като накрая не забравяш да запомниш промените  Sunglasses!

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
 Embarassed   bouquet

# 19
  • Мнения: 28
Цък и аз тук.
Тали,страхотна идея!

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
 smile3534

# 21
  • Мнения: 1 263
Здравейте!  Hug
Честита нова тема!
Петя, доста се смях на твоето обяснение за оЧoто.  Joy hahaha
Цитат
... Жените отзад или отгоре могат да гледат сеира на мъжете , но мъжете по-малко да гледат , че оЧото им лошо  Joy ....пък и от тях се иска да четат и да пеят , а жените може само да си блеят  Mr. Green  Whistling ....
Шахар е невероятна в ролята на калинка.  Heart Eyes
Цитат на: Tali Dan
Искате ли утре да се "маскираме" виртуално? Да си променим профилите за един ден
Tali Dan , и аз мисля, че идеята е страхотна. newsm68
Боряна, страхотен разказ.  Peace
eli6eva, ще ни покажеш ли утре как се е получила тортата?  Wink
 lovekiss

# 22
  • Мнения: 81
И аз,и аз съм тук.

Много готино,ще си направим форумен Пурим. Crazy

Днес в България е пристигнал проф.Михаел Бар-Зоар,който е автор на книгата "Извън хватката на Хитлер"-разказ за спасението на българските евреи и утре ще награди студенти от ВТУ за есетата им по книгата.

# 23
  • Мнения: 2 952
  Ей сладурки !Лайк а върджин , а ? Само лайк , не беемет ....  smile3502 thumbsup

  maly, добре дошла !  Hug

  Наина smile3555

  Отиваме на покупки днес  и гледаме пред един магазин струпали сняг  , донесен с камион ! Право натам се втурнахме , че децата не са виждали истински сняг ! Имаше бая народ - децата  си играеха в снега , но странното беше, че ние бяхме само по блузи, не с обувки и якета за сняг ....В крайна сметка малките не искаха много да пипат това студено чудо, а и мокро пък !  Mr. Green Поне видяха де, айде ! Другата атракция им беше в самия  супер маркет - огромни аквариуми заобикалят цялото барче , а в тях цели декоративни кораби , пирати, котви ... Чудно! И аз пак без камера, а моят сеобръща и ми казва :"А , ето на , сега да имаше камера ! "  hahaha , смее ми се ....Не знае той какво са виртуалните международни връзки - луда работа ....  Mr. Green

 

 

 

# 24
# 25
  • Мнения: 1 410
 newsm44 - сега не можем да се разпознаем бе !

# 26
  • Мнения: 1 526
Така де, да е интересно  Peace!

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Йо-хо-хо и бутилка ром!
Петнайсет души в ковчега на мъртвеца...
Йо-хо-хо и бутилка ром!
Ти само пий, това остава на боеца...
Йо-хо-хо и бутилка ром!!!

 Joy
Ама Елизабет запали всичкия ром Sad

# 28
  • Мнения: 1 410
Elizabeth Swann   ? newsm78 по броя публикации - Мента,Петя ...Тали..... newsm78 тов аму казвам аз маскиране,а н екато мен - всеки ме познава по лентичките Crossing Armsама толкова труд хвърлих да ги направя и не искам да ми се изгубят! Tired

# 29
  • Мнения: 1 526
АлоУууу, Върджинката знаиш к`ъв дУйет ще направим след бутилка ром (две, три  Whistling)...  Mr. Green
Не бе, не всичкият- скрих, ама шъъъъъъъът да не чуе Джак че ще дотича  Twisted Evil


Шива (упс), аз си ги копирах на друго място, после ще си ги върна

А иначе излизайки от темата си видях новият ник и в първият момент ме загриза любопитство да видя коя е таз звезда  Crazy, забравих че съм аз  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт