въпросче към Maclaren специалистите?!

  • 5 085
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Вчера видях, че цените на Макларън са с 20% по-ниски в магазин Два жирафа в Мола, но не знам има ли тези модели

# 16
  • Мнения: 525
Hary, Techno XT има амортисьори.
По другия въпрос - иди разгледай де. Няма да пишем романи..
Всички колички са чудесни. Воло, Триумф и Куест не са подходящи за новородено, ясно е.
Но малките им колела се движат страхотно добре.

# 17
  • Мнения: 64
Чак специалист не съм ,но и аз да си кажа  Hug .Първата ми количка е Chicco C2 ,a втората   Maclaren Quest Mod   и мога да кажа че в някой случай съжалявам за старата  Tired.
малко положителни и отрицателни отзиви  като ще сравнявам с Chicco CT 0.2
Макларана я дават 5.5кг обаче без  сенник, багажник и дъждобран ,по което се подлъгах малко като ги сложиш става към   7-7.5 ,ако вземеш и чадърче ще стане още по тежка ....(Chicco CT 0.2- 10,8кг. и по обемиста )
Има страшно малък кош в който когато малкия спи не става да се бърка в него, а в същото време и не става да закачиш нещо по тежко от 1-2кг. на дръжките. В началото докато свикна доста пъти се обръща.(Chicco CT 0.2-има огромен и удобен кош)
Има регулираща се подложка за крачета която може би е удобна за доста по големи деца .На моя бебо нито да му я пусна нито да я прибера крачетата му все висят  Embarassed от което се нервирам ,че му умаляват.А когато спи понеже няма легнало положение направо се изсухля и му висват крачетата още повече ( Chicco CT 0.2 - спи като къпан в нея ,дори някой път като не иска да спи го слагам в чикото люшвам го 5-6 пъти и той заспива)
Макларана е доста по маневрена въпреки че е с малки колела
Сгъването и разгъването става с 1 ръка много лесно( Chicco CT 0.2 - много трудно сгъване и разгъване)
 newsm78Ами аз май само лоши работи казах ,но на разходка сме с нея  Peace ,иначе е страхотна ,като дизайн ми е много сладка и компактна , но не  Naughty  чак толкова удобна както за мен така и за бебо ,което е най важно за жалост

# 18
  • Мнения: 81
INI82, благодаря за сравнението между двете колички. Аз си мислех и за Чикото.
J`adore - в моя град няма къде да отида да ги разгледам, а и сега не мога да пътувам до София или Варна например. Видях на живо само Класика, но искам да направя сравнение между XT , XLR и Four Seаsons.
Някои магазини в нашия град предлагат Макларън, но само по поръчка по каталог.Нямам възможност да видя модела преди да го купя. Та изборът ми е - или по каталог или чрез интернет да го поръчам. И в двата случая не мога да ги сравня и разгледам на живо.Four Seasons дори не мога да го поръчам по каталог, защото в магазините ми казват ,че дистрибутора не го доставял.
Затова търся Вашето мнение и опит! За да мога да се насоча какво да поръчам между тези три модела. Интересуват ме амортисьори, широчина на седалката на бебето, сенника, големина на гумите- има ли някаква разлика между трите модела?

# 19
  • Мнения: 64
INI82, благодаря за сравнението между двете колички. Аз си мислех и за Чикото.
J`adore - в моя град няма къде да отида да ги разгледам, а и сега не мога да пътувам до София или Варна например. Видях на живо само Класика, но искам да направя сравнение между XT , XLR и Four Seаsons.
Някои магазини в нашия град предлагат Макларън, но само по поръчка по каталог.Нямам възможност да видя модела преди да го купя. Та изборът ми е - или по каталог или чрез интернет да го поръчам. И в двата случая не мога да ги сравня и разгледам на живо.Four Seasons дори не мога да го поръчам по каталог, защото в магазините ми казват ,че дистрибутора не го доставял.
Затова търся Вашето мнение и опит! За да мога да се насоча какво да поръчам между тези три модела. Интересуват ме амортисьори, широчина на седалката на бебето, сенника, големина на гумите- има ли някаква разлика между трите модела?
XT-Основни тегло 6,8 кг / 15lb
(без качулка, кошница за пазаруване или raincover)

Товароподемност до 15 кг / 55lb (US)

Подходящи от раждането

Излягам Четири седалка позиции

Колелото Размер 16,5 см / 6.5in

Худ Ново! Худ дизайн: Air вентилационни когато напълно отворен, голяма видимост прозорец Ново! Elastisised джобове задръжте дъжд покриване & мрежа против комари Square, с джобове за съхранение UV защита гледане прозорец и неделя наличник клатушка с допълнително добавен панел за защита от слънцето отразяващи акценти за нощно безопасност

Добавени са нови функции! Всички черен модел: рамка и плат Ново! Сатен завърши дръжка Ново! Отразяващи hubcap дизайн ергономично оптимизирани дръжки на краката управляваните свързани паркинг спирачки поръчка багажа маркер включени предните и задните колела окачване с регулируема височина дръжки поднови крака почивка Включва шушу главата и рамото подложки (UK / ЕС само) Включват потребителски избор на основния цвят, комфорт пакет (само за САЩ ) Допълнителен комфорт пакет цветове се продават отделно (UK / ЕС / САЩ):
XLR-Основни тегло 7,5 кг / 16.5lb
(без качулка, кошница за пазаруване или raincover)

Товароподемност до 15 кг (UK / ЕС)
до 29.5kg/65lb (US)

Подходящи от раждането

Излягам Четири седалка позиции

Колелото Размер 16,5 см / 6.5in

Худ Square, с джобове за съхранение UV защита гледане прозорец, неделя козирка, както и допълнителен панел за
добавена защита от слънцето

Добавени са нови функции! 2 нови цвята Ново! 2 тона впрегне Ново! Сатен завърши дръжка и координиране обтегач ергономично оптимизирани, дръжки на краката управляваните свързани паркинг спирачки поръчка багажа маркер включени предните и задните колела окачване с регулируема височина дръжки поднови крака почивка Височина регулируема рамото хамут Координираща главата шушу Рамо подложки Координираща седалка линейното отразяващи акценти Raincover Включва столче адаптер бар (само за САЩ)

Автомобил Сеат Съвместима (САЩ) се вписва най-големите САЩ автомобил места: Britax Другар GRACO гуша Ride - Сейф Сеат колче Perego Примо Виаджо

4 season-Ергономично оптимизирани, пяна изолирани дръжки 4 позиции на седалката Предни / Задни суспенсия Регулируема крак почивка

Основни тегло 6,3 кг / 13.9lb (без качулка, кошница за пазаруване, или raincover)

Балансова капацитет до 15kg/55lb (US)

Подходящи от раждането

Излягам 4 позиции на седалката

Колелото Размер 15.2cm/6in

Добавени функции ергономически оптимизирана, кожени handlesCarbon влакна на кожата за силата и style4 полулегнал седалка positionsErgonomically оптимизирана, кожени handlesHood клатушка за допълнителна защита от слънцето

# 20
  • Мнения: 525
Hary, съжалявам. Не се бях сетила за подобна не възможност.
Ини е изложила основните характеристики.

От личен опит те съветвам да избереш между XT и XLR.
Втората е малко по - широка и по - висока, съответно.
Т.е. трябва да се прецени и височината на човека, който ще бута.
Макар че моя приятелка е ниска /в сравнение с масата/ и съвсем спокойно си бута XLR.

За мен тези два модела са перфектни. По - специално XT. Но това вече е въпрос на лично виждане.

# 21
  • София
  • Мнения: 30 142
Hary,

както писах по-горе, ние сме с Techno Classic, има амортисьори и не друса бебо. Маневрена е т.е. проходима е по разбитите улици в БГ. Лесно сгъваема, компактна (няма огромно кошове). За пролетни и летни бебета е идеална. Аз я вдигам по стълбите без проблем, а съм след секцио.

За новородено: Classic, XT ili XLR.

J'adore е описала разликите м/у последните две.

Все пак изборът е твой  Wink

# 22
  • Мнения: 81
Благодаря Ви момичета! На външен вид ми харесва най-много Four Seasons. Но не трябва да гледам само визията, но и да е максимално комфортно на бебчо и мен. Ще мисля и ще следя темата с интерес. И още веднъж мерси  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 107
Имам въпрос към майките ползвали количката още за новородени бебета- как се ползват- имат си сигурно някакви чувалчета?
Просто не мога да намеря снимка на Макларън с новородено вътре....

# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
да, има чувалче, което се закрепя с капси отпред, подложка с ограничител за главата на новороденото Simple Smile Много е удобно

# 25
  • Мнения: 1 427
Имам въпрос към майките ползвали количката още за новородени бебета- как се ползват- имат си сигурно някакви чувалчета?
Просто не мога да намеря снимка на Макларън с новородено вътре....

Мисля, че Техното е съвместим и с кошче за кола на Рекаро, поне видях така да ги предлагат в Ибей.

# 26
  • Мнения: 1 107
Мерси за бързия отговор!  bouquet

# 27
  • Мнения: 544
Искам да попитам маимте, ползващи Макларън Classic, XT,XLR или 4-те сезона през къде гледат новородените си бебчовци? Достатъчна ли е видимостта през прозорчето на сенника и има ли от там добра гледка? Ще се радвам, ако ми покажете как изглежда количката в напълно легнало положение и по-точно гледката през прозорчето, че само това ме притеснява-когато няма да имам видимост към новороденото.Според ползващите модела това голям недостатък ли е, предвид останалите плюсове, изложени по-напред в темата?И накрая...чудя се защо първата количка е с такава разлика в цената, в сравнение със същия модел в другия цвят:
http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/product_info.php?cPath … mp;products_id=60
http://www.detstvomoe.com/magazin/catalog/product_info.php?cPath … mp;products_id=64

# 28
  • София
  • Мнения: 30 142
Venera-81 ,

за Classic-a мога да кажа- видимостта е достатъчна, пълното легнало положение е удобно за новороденото, не е голям недостатък, че не виждаш всяка секунда бебето, е сега има майчета, които много държат на това, в тези случаи е недостатък. Разликата идва от някои подобрения по гумите (новите са малко по-малки и са с друго покритие) иначе са еднакви  Peace

Общи условия

Активация на акаунт