Как решавате сигурността на извънградските имоти?

  • 6 190
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 363
Но е толкова красиво, толкова красиво! Cry Мечта.

можеш ли да покажеш снимки? Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4 380
Но е толкова красиво, толкова красиво! Cry Мечта.

можеш ли да покажеш снимки? Simple Smile

Не. Laughing Даже да не го купя, ще се изям от яд когато го купи друг. Cry
Рано или късно ще се продаде, къде ще ходи...Цената е просто смешна. Наивно е да мисля, че мен ще чака. Но...по-добре да не знам че съм способствала за това да ми се вземе под носа нещо толкова разкошно.

# 62
  • Мнения: 3 826
добре , де , качи снимката на друго място и ние няма да знаем къде се намира и няма да извадим пачките да го купим Simple Smile

иначе България е страна със затихващи функции - от 9  млн. е станала на 7,2 млн. , а след 40 години ще е 5 млн. , какво да говорим повече , англичаните се чудят какво да правят с купените  имоти

# 63
  • Мнения: 4 380
И само по една снимка може да се открие. Не показвам. Mr. Green

Единственото което успях да изкопча от брокера е че имало възможност за СОТ. Не е много дашен на снимки, вероятно самият той не е ходил до там. newsm78

# 64
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Еее, сега ми стана супер любопитно Simple Smile Ксения, дай снимка на ЛС, кълна се, че няма да я покажа на никого и няма да го купя, освен ако не струва 100 лева Laughing

# 65
  • Мнения: 958
Да и мен ми стана любопитно, айде тогава като го купиш, или го купят, качи тогава да му се порадваме Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 380
Аз и да ви го покажа, вие няма да му разберете потенциала. Ако беше разбран, нямаше да струва жълти стотинки. Това е като примерът с изхвърлената пейка, който дадох преди малко в съседната тема за мека мебел. Grinning Понякога страшно се радвам, че хората не разбират много-много. Laughing

# 67
  • София
  • Мнения: 6 363
с последното изказване изплиска легена, ама карай...

# 68
  • Мнения: 3 826
на снимка всичко изглежда различно - светлината , перспективата , ъгъла на снимане ...
качеството на самия фотоапарат и уменията на фотографа правят чудеса ,
така че снимката лесно подвежда , всички знаем , а Ксения така и не показа нищо , след като тази къща е извън населено място какъв бе проблемът  ....

# 69
  • Мнения: 1 441
Въпрос:
Това нещо като е извън населено място, очевидно не може да е в регулация. Как ще си закараш ток и вода?  Thinking

# 70
  • Мнения: 4 380
Въпрос:
Това нещо като е извън населено място, очевидно не може да е в регулация. Как ще си закараш ток и вода?  Thinking

Разбира се че е в регулация. Всичко си има, и ток и вода,и канализация.  И постройката-огромна и солидна- няколкостотин квадрата. Grinning Аз посвикнах да живея с хол от 80 квадрата и нещо ми се виждат малко. Искам 200. Laughing

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 242
То като едновремешните замъци Grinning Как се отоплява такова чудо? Че и с големи прозорци. С локално парно ли?

# 72
  • Мнения: 4 380
То като едновремешните замъци Grinning Как се отоплява такова чудо? Че и с големи прозорци. С локално парно ли?

Да. Могат да се направият камини, слънчеви колектори...Както всяка една къща се отоплява. Няма да е евтино отоплението на такава голяма квадратура при всички положения, но могат да се оптимизират разходите и сведат до минимум с добро премисляне и добър ремонт. И капиталовложение разбира се, без пари нищо не става.

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз посвикнах да живея с хол от 80 квадрата и нещо ми се виждат малко. Искам 200. Laughing

зАсрами се... Че в такива кв. м. живеят по няколко фамилии, бре

(майтапи, но не се сдържах)

# 74
  • Мнения: 4 380
Аз посвикнах да живея с хол от 80 квадрата и нещо ми се виждат малко. Искам 200. Laughing

зАсрами се... Че в такива кв. м. живеят по няколко фамилии, бре

(майтапи, но не се сдържах)

Знам Шани. На мен в България целия апартамент ми беше толкова. Laughing Но на хубаво лесно се свиква.

Общи условия

Активация на акаунт