Maмма миа , за 95ти път в Italy

  • 14 448
  • 301
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 388
Гери, хайде честито!  Wink

На рожденичките днес- здраве и благоденствие   bouquet

# 211
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Бонжур от мен.  Hug

Набързо в телеграфен стил.  Wink



4е рискуваШ да влезеШ във филма за Световната конспирация  Wink
ЛЮбимият ми филм. Mr. Green 4естно, много си падам по екстремни теории. Не, 4е им вярвам безусловно, но винаги с удоволствие ги изслуШвам. После разсъждавам. Това ми е едно от лЮбимите занимания, неЩо като хоби...
Щото то е ясно, 4е "истината е някъде по средата", но е безкрайно ску4но, ако, за да е по_близо до истината, 4овек се задоволява само със средни разсъждения. Така мисля аз. Laughing

За мен специално втората 4аст на филма, обясненията за федералния резерв и банките е абсолютно то4на.
Не съм екстремист, но ми харесва да гледам нещата от най-много и разли4ни ъгли.  Peace

А и съм свидетел на 11 септември от първа линия, много неща все още не са ясни.  newsm78

Ние сме ок.  Peace
В4ера положих клетва и от днес ефективно съм италиански гражданин.  Peace
Оказа се 4е декрета ми е излезнал още края на ноември, така и не до4аках да ми дойде уведомително писмо, а направо отидох в префеттурата.

От другата седмица ме 4ака  сменяне на вси4ки документи.  Tired

4естит рожден ден на Милена и Поли.  Hug  bouquet
Много здраве и  късмет и на двете. 
Grinning



Едната ни фабрика от понеделник е в касса интеграционе, нашата вероятно от 23 март. Tired

Лек уикенд на всички!  Hug Heart Eyes

разбрах за кой филм говориШ, ама ние не говорехме за него  Joy
все оЩе не съм гледала втората 4аст на този, но и по мнение на други хора, би трябвало да е доста достоверен (става ли това словосъ4етание?  Thinking)

4естито ти гражданство.

абе, рождени4ката да не би все пак да се е изнесла към Стокхолм, а пък ние тука да 4акаме да по4ерпи?  newsm78

# 212
  • Мнения: 6 390

Честит Рожден Ден, Дирокче!
Да си ми все така весела и щастлива, от здраве да не се отървеш... и да илядиш... Mr. Green

# 213
  • Мнения: 1 545
Дирокова, честит рожден ден! От здраве да се не оттървеш, и от любов! За друго - пожелавам ти да преуспееш и мнооого пари (щастие не купуват, ама мнооооого улесняват живота  Laughing)

Честит рожден ден и на Поли на Касиер, на мъжа на Миликс, и честито гражданство на Гери!

# 214
  • Мнения: 750
4естито и на двете рожденни4ки,желая им много успехи,благоденствие и късмет в живота

Гери 4естито гражданство и на теб  bouquet

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 15:30 от nikoleta77

# 215
  • Мнения: 1 049
Честит Рожден Ден, Дирок! Много здраве и любов! Peace
Честит Рожден Ден на Поли! Много успехи в училище!

# 216
  • Мнения: 5 710
Честит Рожден Ден, Милена!  Хубав празник и много подаръци:-))

Честито и на Поли и на Гери!   bouquet

# 217
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Честит рожден ден, Миленка, да си жива и здрава, а останалото да се изпълнява по ред на желанията ти, всичките!



Честит рожден ден на Поли! Да е здрава ид а радва мама и тати!


Гери, честито гражданство!  bouquet  bouquet  bouquet

# 218
Хора, докато вие си 4еститите, аз извъртях 11 саксии с муШкато. Party Про4истих миналогодиШните саксии и накъсах и засадих новите филизи. Наредила съм ги сега отстрани на алейката в двора и си ги съзерцавам от терасата. То няма много какво да се гледа _ мънинки са оЩе, ама Ще пораснат и Ще се разхубавят. Grinning

Гериbouquet

# 219
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето ме  Party

Благодаря от сърце на вси4ки ви.  Hug

Касиер , да ви е жива и здрава Поли,слън4ево и палаво детство и желая и дано скоро да можете да бъдете отново заедно  Hug  bouquet Heart Eyes

Ето малко мезе от мен  Wink


# 220
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Wow, mizzica, обожаваме това винце португеш с мъжо! Мерси, да си здрава и наздраве!
Аз таман си чета инфо за различните ми валори от изследванията ми, разбирам от аккво си аптя, слава богу не е от виното! Laughing
Пиколина, браво на теб, мен хич ме няма с китките, или почти хич. Андреа какво прави докато ти се занимаваш със цветята?
Да ви се похваля, днес надминах себе си, хвърляйки 3/4 от торатта от вчера, никой не може да папа сладко, свекито с диабет, мъжо как в устроен тоз човек не обича сладко, малката яде колкото коте,  аз реших, че съм уморена от ядене, дори се чудя какво да си слагам на масата, затова спирам с тази дейност, дано не е до утре само!

# 221
  • Мнения: 247
честит рожден ден на Поли и Макдирокова!

нямам време, засега само ви чета!

# 222
Андреа какво прави докато ти се занимаваш със цветята?

Боже, какъв въпрос _ старае се да ме държи ангажирана обЩо взето. Simple Smile Twisted Evil
И той е с мен на двора и, когато е добри4ък, си играе. Играе с "моне" ("лимоне"), т.е. 2_3 лимона, които си къса от лимоновите дръв4ета. Мята ги да се търкалят и си ги гони. Другото е да му събирам камъ4ета от градината, за да си прави супи4ка от камъни, треволяци и вода в една кофа. Ходи да досажда на котката, дето спи на припек и я мързи да гледа. Полива ми цветята до степен да ги удави.
Оба4е, когато вси4ко това му омръзне, запо4ва да ходи по забранени места, да пипа паниците на коткака (съЩо забранено неЩо), да излиза на паркинга и оттам на улицата и това го прави абсолЮтно наро4но, за да му ти4ам по петите. Wink И аз ти4ам, к'во да правя. Но, ако баба му е наблизо, оставям го да Юрка нея, а аз си копая. Whistling

# 223
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Гери,Щах да забравя: 4естито гражданство. Със здраве да си го ползваШ  Hug  bouquet Ейййй ама на велика дата ти го дадоха,4е и петък. Wink

# 224
  • Мнения: 5 710
Вие как бихте реагирали ( помислили и т.н) на следната гледка : майка държи 3-4г. детенце на кучешка каишка. То върви напред, а тя му подвиква " Лай кученце" , след което детенцето започва да лае.
Отвреме навреме ходейки го подръпва и му казва " стой тука кученце", а детето в отговор отново излайва и така си вървят по улицата.


Общи условия

Активация на акаунт