Sky Face крем - първи резултати

  • 72 054
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 698
Моите първи впечатления-забавя доста растежа и кожата наистина става много гладка, повече от доволна съм, много добро кремче  thumbsup

# 61
  • Мнения: 431
За абсолютно навсякъде ли става? Бих желала да пробвам под мишниците.  Embarassed

# 62
  • Мнения: 49
За абсолютно навсякъде ли става? Бих желала да пробвам под мишниците.  Embarassed
Да само трябва да отмине раздразнението на кожата от епилацията, ако има такова.

# 63
  • Мнения: 1 324
Аз не чакам да мине раздразнението на кожата под мишниците след епилатора. Никакви проблеми не ми прави. Напротив. Сякаш успокоява.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 445
В Бургас има ли го по аптеките?

# 65
  • Мнения: 41
Аз сьщо си взех от кремчето,ползвам го вече след три епилации,но не не виждам никаква разлика и не мисля че и ще има,но ще си го използвам до край де,може пьк случайно да се появи ефект. Wink

# 66
  • Мнения: 1
          Да има го в Бургас. Аз си го купих от аптеката на Водната палата. Наистина забавя разтежа и кожата става много глатка.

# 67
  • Мнения: 431
Да се включа с кратък "отзив".
Ползвам го от 4-5 дни. Все още ефект никакъв Grinning , но много се надявам.
Но миризмата му никак не ми допада и дори ме дразни!  #2gunfire Напомня ми за някакви евтини депилатоари, добре, че не се задържа по кожата.

Понеже аз съм със свръх-растеж (то и затова такива надежди влагам в това кремче), днес се епилирах пак. Сякаш наистина изскачат по-лесно косъмчетата, дано не си въобразявам.

И така. Продължавам да се мажа. Постоянно. Какви са тея 5 дена, аз през 3 се епилирам  Embarassed

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте и от мен, аз като си взех колана за оформяне ми подариха този крем (някаква промоция на http://www.green-master.eu/index.php?option=com_content&view … 41&Itemid=640) виждам че и крема предлагат
Питам ви някоя от вас след фотоепилация на лицето ползвала ли е крема?
за колана- поредната глупост в гардероба ми Laughing

# 69
  • Мнения: 1 505
Да се запиша да следя за развитието ви с крем4ето.В 4ужбина съм,но се надявам като се прибера да го открия и да се сдобия и аз най накрая с това 4удо.

# 70
# 71
  • Мнения: 21
Така.. аз го ползвам от по-отдавна за подмишниците така че за там мога да дам мнение. Принципно след епилация ми растат на около 5-ия ден, а сега отиват поне едно 7-8 дена, а съм направила само 2 епилации и наистина виждам ефект. По-бавен растеж и по-малко косъмчета и по-тънки ми се струват. За краката съм направила само една епилация и вече е 6-ия ден и леееко почват да се показват, но все още не си личат /иначе пак на 4-ия се подаваха Grinning/ Наистина има ефект според мен, но се изисква постоянство.  Hug

# 72
  • Мнения: X
Здравейте!
Много се радвам, че попаднах на тази тема, защото от много време искам да поръчам мравчено масло от Мароко (за което разбрах от темата Красота от цял свят). Но сега разбирам, че в това кремче, което ползвате, има мравчено масло.
Аз исках да го купя за дъщеря ми, тя е на 6,5 г. Там пишеше, че при децата мравченото масло премахва косъмчетата и те не израстват никога.  Thinking Дали е така наистина?

# 73
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Аз исках да го купя за дъщеря ми, тя е на 6,5 г. Там пишеше, че при децата мравченото масло премахва косъмчетата и те не израстват никога.  Thinking Дали е така наистина?

Ако е истина, ще е супер  newsm10

И аз го ползвам от скоро, но още не забелязвам резултати.  Sad

# 74
  • Мнения: X
Не че няма да го ползвам и за себе си де.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт