Sky Face крем - първи резултати

  • 72 034
  • 193
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 531
понеже ви обещах да ви държа информирани, а не мога да намеря старата тем, пускам нова. като че ли растат по-бавно. появиха се някакви по-тънки косми. разликата не е голяма, но като че ли я има. надявам се със следващите мазания ефектът да е по-отчетлив.

# 1
  • Мнения: 1
Аз също го пробвах.Честно да кажа съм възхитена.Наистина има ефект и ще продължавам да го ползвам.

# 2
Днес си купих крема от Халите,утре ще си правя кола маска и след това ще се мажа да го пробвам

# 3
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
И аз днес се сдобих с този крем. После ще пиша отзиви  Wink

# 4
  • Мнения: 1
днес стана въпрос за този крем с моя приятелка и тя също е доволна.Само ми кажете нещо за маслото от яйца на мравки/пише, че кремът се прави от това масло/Да сте чували нещо .

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Кажете, моля, нещо повече за този крем.

# 6
  • Мнения: 1
днес стана въпрос за този крем с моя приятелка и тя също е доволна.Само ми кажете нещо за маслото от яйца на мравки/пише, че кремът се прави от това масло/Да сте чували нещо .

Кремът с масло от яйца на мравки предизвиква съкращаване на фазата на нарастване на космените фоликули (анаген) и бързото й преминаване във фаза на покой (телоген). Маслото от яйца на мравки е богато на специфични аминокиселини, които попаднали в космения фоликул след епилация, влияят на т.нар. зародишни клетки, които образуват новото косъмче, като забавят възстановяването му. Постепенно се прекратява образуването на множество косъмчета, а останалите изтъняват.

# 7
  • Мнения: 1
Кажете, моля, нещо повече за този крем.
Кажете, моля, нещо повече за този крем.

Кремът Sky Face
* намалява болката при епилация;
* съдейства за трайно разреждане на окосмяването;
* подходящ е за всички зони на обезкосмяване;
* хидратира кожата;
* намалява дразненето и зачервяването след епилация;
* не предизвиква алергични реакции.

# 8
тъкмо писах и в другата тема,започнах от два дни да се мажа,след като си правих кола маска,мисля че има ефект,но след ниаколко дни ще знам със сигурност,да мине малко време.А относно маслото от яйца на мравки,четох че като попадне във космените фоликули намалява растежа на косъмчетата,затова трябва да се маже след кола маска и епилация,след бръснене не става

# 9
Аз също купих този крем и ще го пробвам. Замислям се обаче дали при употребата му трябва да се избягва ходенето на солариум - дали има някакви противопоказания?

# 10
  • Мнения: 1
Значи, забавянето на разтежа идва именно от маслото от яйца на мравки?Иначе наистина кожата се хидратира и става много гладка.

# 11
  • Мнения: 1
Аз също купих този крем и ще го пробвам. Замислям се обаче дали при употребата му трябва да се избягва ходенето на солариум - дали има някакви противопоказания?
Предполагам знаеш, че преди ползването на солариума, кожата трябва да бъде чиста и да се използват само специални кремове, но след като минат няколко часа и се изкъпеш, спокойно може да използваш  Sky Face ! 

# 12
  • Мнения: 4 806
Къде се продава - купува този крем? Коя е фирмата - производител?

# 13
  • Мнения: 16
Първият резултат при мен е че най-после го аткрих този крем.За останалото ще пиша след няколко дни...

# 14
# 15
# 16
  • Мнения: 4 806
Кажете откъде го взимате. От аптеки ли? Или се поръчва по интернет?

# 17
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Моят си го взех от аптека.

Виж този сайт http://www.skyface.bg/ . В него има търговска мрежа за разпространение на крема. Така го намерих.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 5
Момичета, току що си поръчах масло от мравчен хайвер TALA някой ползвал ли го е.

# 19
  • Мнения: 4 806
Благодаря, това ми беше полезно. Дано го намеря. Ще го пробвам и непременно ще пиша.

# 20
  • Мнения: 1
За същия крем става въпрос.Струва около 20 лв и в сайта има публикувани аптеките от където може да се закупи.

# 21
  • Мнения: 84
Момичета, току що си поръчах масло от мравчен хайвер TALA някой ползвал ли го е.



Това нещо друго ли е или пак като този крем но на друга фирма?
От къде го поръча и каква му е цената?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 5
Това е чисто масло от мравчен хайвер, поръчах го от тук:

http://www.biodarbg.com/TALA.htm

# 23
  • Мнения: 84
Това е чисто масло от мравчен хайвер, поръчах го от тук:

http://www.biodarbg.com/TALA.htm




Благодаря!!!
Чакаме информация за резултати и при теб.  bouquet

# 24
  • Мнения: 8
В аптеките го доставят до ден,ако го нямат в наличност,защото бил нов продукт.Казаха че го разпространява Софарма

# 25
  • Мнения: 3 459
Ето линка към старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372634.0  Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 443
Използвам случая да благодаря за линка на Джей,вместо запис   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 171
Побутвам темата напред и очаквам отзиви от вече закупилите и използващи крема мамчета.

# 28
  • Мнения: 1 531
Според мен маслото ще е по-ефективно от крема.

# 29
  • Мнения: 1 324
Маслото е само 20мл. Кремът колко е?

# 30
  • Мнения: 49
150 мл.е кремчето

# 31
  • Мнения: 1
Каква е цената на маслото? Кремът е 150мл.

# 32
# 33
  • Мнения: 1
Мерси, а ти ползваш ли го!? Тези 20 мл ще ми стигнат за 2-3 намазвания на целите крака, с доста флакончета ще трябва да се снабдя  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 239
Аз използвам крема от една седмица за зоната на триъгълника.След почистване на космите с епилатор съм се мазала всяки сутрин и вечер.За дълготраен ефект още нищо не мога да кажа,но засега още нищо не ми е поникнало при положение,че минавам обикновено с епилатора поне два пъти седмично.

# 35
  • Мнения: 1
Аз също използвам крема, но ме интересува дали някой използва маслото!

# 36
  • Мнения: 49
И аз кремчето ползвам, но още нищо немога да кажа за резултати.

# 37
  • Мнения: 93
Това е чисто масло от мравчен хайвер, поръчах го от тук:

http://www.biodarbg.com/TALA.htm


Благодаря!!!
Чакаме информация за резултати и при теб.  bouquet

Съвсем случайно попаднах на тази тема. По принцип пиша в другата. Доволна съм от крема, но се заинтригувах от горния линк. Виждала съм това масло да се продава само в ebay, а сега са го пуснали и българска фирма. Изглежда го препродават, понеже в ebay струва около 15лв., а те го дават за 22лв., но поне си спестяваш разправиите по доставка. Бих поръчала едно флаконче да видя и от него какъв ще е резултата, понеже е по-концентрирано. Чакаме отзиви от Silvia L  Flutter

# 38
  • Мнения: 1 353
Тъкмо щях да влизам да питам за крема и хоп то имало тема.Купих си го за 15.00лв. Без да искам се оказах дистрибутор и даже ако може да използвам темата да попитам за това http://www.green-master.eu/index.php?option=com_content&view … =41&Itemid=64 някой дали ги е ползвал? Може и на лични за да не разводнявам темата.

# 39
  • Мнения: 13 627
Aз искам да питам, дали е ефективен крема само след кола маска и епилатор? Или може и след бръснене?

# 40
  • Мнения: 3 459
Aз искам да питам, дали е ефективен крема само след кола маска и епилатор? Или може и след бръснене?
Само след кола / епилатор.  Peace

Цитат
А задължително ли е да се маже след коло-маска? Може ли след бръснене?
Цитат
Пише, че не може след бръснене. трябва косъмът да е изваден, за да въздейства върху космения фоликул.

# 41
  • Мнения: 70
Мога ли да помоля тези които го ползват по отдавна да споделят за колко време стига 1 опаковка и дали се разреждат космите или само забавя растежа?

# 42
  • Мнения: 1 324
Съвсем случайно попаднах на тази тема. По принцип пиша в другата. Доволна съм от крема, но се заинтригувах от горния линк. Виждала съм това масло да се продава само в ebay, а сега са го пуснали и българска фирма. Изглежда го препродават, понеже в ebay струва около 15лв., а те го дават за 22лв., но поне си спестяваш разправиите по доставка. Бих поръчала едно флаконче да видя и от него какъв ще е резултата, понеже е по-концентрирано. Чакаме отзиви от Silvia L  Flutter

Душичке, би ли казала малко повече? От колко време го ползваш и какви резултати си постигнала до момента?

# 43
  • Мнения: 1 353
Казаха ми че забавя растежа и прави космите по тънки.Зависи от окосмението.Моята позната го ползва заедно с мъжа си и стига за окло 5 епилации.

# 44
  • Мнения: 1 725
Дори и само това да прави, пак си струва. Но моето питане е, дали е безопасно за кърмачки. Моето кърмаче е вече голямо, но все пак ме е страх. Пише, че продуктът е натурален, без странични реакции, но тя и всяка отрова от природата е натурална, ама какво може да причини... Whistling

# 45
  • Мнения: 93
Съвсем случайно попаднах на тази тема. По принцип пиша в другата. Доволна съм от крема, но се заинтригувах от горния линк. Виждала съм това масло да се продава само в ebay, а сега са го пуснали и българска фирма. Изглежда го препродават, понеже в ebay струва около 15лв., а те го дават за 22лв., но поне си спестяваш разправиите по доставка. Бих поръчала едно флаконче да видя и от него какъв ще е резултата, понеже е по-концентрирано. Чакаме отзиви от Silvia L  Flutter

Душичке, би ли казала малко повече? От колко време го ползваш и какви резултати си постигнала до момента?


Ползвам го от около 1 месец и наистина забавя растежа. Не прави чудеса, но мисля, че по-нататък ще видя реалните резултати. Засега единствено мога да кажа, че успокоява кожата и я прави мека и свежа. А за колко време ще стигне, зависи от това колко мажете от него и на каква площ от тялото.  Peace

# 46
  • Мнения: 1 531
Мога ли да помоля тези които го ползват по отдавна да споделят за колко време стига 1 опаковка и дали се разреждат космите или само забавя растежа?

и двете . забавя се растежа и се разреждат. станаха много тънки и излизат супер лесно с колата.

# 47
  • Мнения: 1
Мога ли да помоля тези които го ползват по отдавна да споделят за колко време стига 1 опаковка и дали се разреждат космите или само забавя растежа?

и двете . забавя се растежа и се разреждат. станаха много тънки и излизат супер лесно с колата.
[/
quote]
         Откога ползваш крема?

# 48
  • Мнения: 21
Аз в понеделник ще си го купя. Ходих до аптеката внашия град, където го има и казаха, че са го купили .. и така ще изтрая още 2 дена за това чудо  baby_neutral

# 49
  • Мнения: 1 324

Ползвам го от около 1 месец и наистина забавя растежа. Не прави чудеса, но мисля, че по-нататък ще видя реалните резултати. Засега единствено мога да кажа, че успокоява кожата и я прави мека и свежа. А за колко време ще стигне, зависи от това колко мажете от него и на каква площ от тялото.  Peace

Благодаря ти много!  Hug Дано и при мен има резултат.

# 50
  • Мнения: 7 755

а подкожни косми появяват ли се?

# 51
  • Мнения: 3 698
Привет момичета   bouquet,
аз от днес също съм с кремчето и ще споделям резултати!

# 52
  • Мнения: 13 627
А колко мл е кремчето? Другата седмица вече отивам да го купя, че при тези хубави отзиви Simple Smile

# 53
# 54
  • Мнения: 13 627
Мерси Simple Smile Като го купя почвам да пиша и аз каква е промяната Simple Smile

# 55
  • Мнения: 431
Момичетаааа, някакви новини? Simple Smile Ползващите кремчето, доволни ли стееее!
Много ми се иска да го купя, но се опасявам да не се окаже пълна глупост  Sad та затова много се надявам да видя окуражителни резултатииии

# 56
  • Мнения: 3 641
Момичета, а при бременност противопоказан ли е ? Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 239
Аз съм много доволна и сега ще си купувам втори.Направила съм 5 епилации и съм се мазала по указаната схема.Прилагам го засега само на триъгълника и резултата е невероятен.Никога не съм имала по-гладка кожа с нито един врастнал косъм.Космите растат много бавно и като гледам доста ще разредя епилациите.И като че ли излизат по-лесно и не ме боли толкова.

# 58
  • Мнения: 93
Аз съм много доволна и сега ще си купувам втори.Направила съм 5 епилации и съм се мазала по указаната схема.Прилагам го засега само на триъгълника и резултата е невероятен.Никога не съм имала по-гладка кожа с нито един врастнал косъм.Космите растат много бавно и като гледам доста ще разредя епилациите.И като че ли излизат по-лесно и не ме боли толкова.

На същото мнение съм  Peace Кожата е страхотна  Party

# 59
  • Мнения: 331
Здравеите, много ме заинтригувахте с това крем4е в момента съм в 4уйбина, но като се прибера при 1ва възможност 6те го взема  Peace

# 60
  • Мнения: 3 698
Моите първи впечатления-забавя доста растежа и кожата наистина става много гладка, повече от доволна съм, много добро кремче  thumbsup

# 61
  • Мнения: 431
За абсолютно навсякъде ли става? Бих желала да пробвам под мишниците.  Embarassed

# 62
  • Мнения: 49
За абсолютно навсякъде ли става? Бих желала да пробвам под мишниците.  Embarassed
Да само трябва да отмине раздразнението на кожата от епилацията, ако има такова.

# 63
  • Мнения: 1 324
Аз не чакам да мине раздразнението на кожата под мишниците след епилатора. Никакви проблеми не ми прави. Напротив. Сякаш успокоява.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 443
В Бургас има ли го по аптеките?

# 65
  • Мнения: 41
Аз сьщо си взех от кремчето,ползвам го вече след три епилации,но не не виждам никаква разлика и не мисля че и ще има,но ще си го използвам до край де,може пьк случайно да се появи ефект. Wink

# 66
  • Мнения: 1
          Да има го в Бургас. Аз си го купих от аптеката на Водната палата. Наистина забавя разтежа и кожата става много глатка.

# 67
  • Мнения: 431
Да се включа с кратък "отзив".
Ползвам го от 4-5 дни. Все още ефект никакъв Grinning , но много се надявам.
Но миризмата му никак не ми допада и дори ме дразни!  #2gunfire Напомня ми за някакви евтини депилатоари, добре, че не се задържа по кожата.

Понеже аз съм със свръх-растеж (то и затова такива надежди влагам в това кремче), днес се епилирах пак. Сякаш наистина изскачат по-лесно косъмчетата, дано не си въобразявам.

И така. Продължавам да се мажа. Постоянно. Какви са тея 5 дена, аз през 3 се епилирам  Embarassed

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте и от мен, аз като си взех колана за оформяне ми подариха този крем (някаква промоция на http://www.green-master.eu/index.php?option=com_content&view … 41&Itemid=640) виждам че и крема предлагат
Питам ви някоя от вас след фотоепилация на лицето ползвала ли е крема?
за колана- поредната глупост в гардероба ми Laughing

# 69
  • Мнения: 1 505
Да се запиша да следя за развитието ви с крем4ето.В 4ужбина съм,но се надявам като се прибера да го открия и да се сдобия и аз най накрая с това 4удо.

# 70
# 71
  • Мнения: 21
Така.. аз го ползвам от по-отдавна за подмишниците така че за там мога да дам мнение. Принципно след епилация ми растат на около 5-ия ден, а сега отиват поне едно 7-8 дена, а съм направила само 2 епилации и наистина виждам ефект. По-бавен растеж и по-малко косъмчета и по-тънки ми се струват. За краката съм направила само една епилация и вече е 6-ия ден и леееко почват да се показват, но все още не си личат /иначе пак на 4-ия се подаваха Grinning/ Наистина има ефект според мен, но се изисква постоянство.  Hug

# 72
  • Мнения: X
Здравейте!
Много се радвам, че попаднах на тази тема, защото от много време искам да поръчам мравчено масло от Мароко (за което разбрах от темата Красота от цял свят). Но сега разбирам, че в това кремче, което ползвате, има мравчено масло.
Аз исках да го купя за дъщеря ми, тя е на 6,5 г. Там пишеше, че при децата мравченото масло премахва косъмчетата и те не израстват никога.  Thinking Дали е така наистина?

# 73
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Аз исках да го купя за дъщеря ми, тя е на 6,5 г. Там пишеше, че при децата мравченото масло премахва косъмчетата и те не израстват никога.  Thinking Дали е така наистина?

Ако е истина, ще е супер  newsm10

И аз го ползвам от скоро, но още не забелязвам резултати.  Sad

# 74
  • Мнения: X
Не че няма да го ползвам и за себе си де.  Crazy

# 75
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Не че няма да го ползвам и за себе си де.  Crazy

Той много бързо свършва  Sad , макар че не съм го ползвала много.

# 76
  • Мнения: 2
От снощи чета за това кремче. Днес питах в една аптека, но не го бяха и чували. Днес се разрових в нета и видях, че има публикувана дистрибуторската мрежа на официалния им сайт, така че утре пак ще търся. Малко съм скептична за ефекта, но какво ли не съм пробвала така или иначе, че това ли...  Laughing Дано поне забавя растежа, все е нещо  Wink.

# 77
  • Мнения: X
Не че няма да го ползвам и за себе си де.  Crazy

Той много бързо свършва  Sad , макар че не съм го ползвала много.
Confused   bouquet

# 78
  • Мнения: 4 370
Изчетох темата и виждам, че положителните отзиви са много повече от отрицателните. Не мислех че този крем може да ми помогне, но днес ще се опитам да го намеря в посочените аптеки и ще пробвам.
Каква е точно правилната употреба? След епилация мажете 5 последователни дни по два пъти на ден. Така ли е?

# 79
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Каква е точно правилната употреба? След епилация мажете 5 последователни дни по два пъти на ден. Така ли е?

Да  Peace

И пише след колко време употреба по този начин ще има видим резултат, но сега крема не е при мен и не мога да видя за какъв период ставаше въпрос...

# 80
  • Мнения: 4 806
Ползвам крема 2 месеца. През това време съм правила 4 епилации, което е значително по-малко от обичайното. Не мога да кажа, че разрежда космите, но със сигурност забавя растежа. Определено много омекотява кожата. Не всеки път мажа по 5 дни - 3,5-4 дни последните два пъти. Ползвам втора кутийка и имам за още едно епилиране.
Доста се чудя за маслото. Дали не е по-ефективно? Прочетох, че много бързо свършва, та още се колебая.
Иначе в листовката обещават резултатът да се види след 5 месеца ползване.
А по повод подкожните косми - имам си го този проблем отпреди крема. Много ме притесняваше да не станат повече - спокойно, не са станали. Като се замисля може даже да се каже, че са и по-малко - може би защото много омекотява кожата.
Ароматът му - мирише ми на крем Здраве.

# 81
  • Мнения: 3 698
Ето, инфо. за кремчето :

Кремът Sky Face

намалява болката при епилация;
съдейства за трайно разреждане на окосмяването;
подходящ е за всички зони на обезкосмяване;
хидратира кожата;
намалява дразненето и зачервяването след епилация;
не предизвиква алергични реакции.

Какво е Sky Face?

Крем, подпомагащ епилацията и намаляващ нежеланото окосмяване по тялото и лицето. Активната му съставка е масло от яйца на мравки.


Какво знаем за маслото от яица на мравки?

От древността гладката кожа е мярка за женска красота. Търсенето на начини за намаляване и дори пълно премахване на окосмяването датира от хилядолетия. Шумеро-вавилонската култура открива ефикасен метод - масло от мравчени яйца. Тази тайна съставка е ревниво пазена и предавана от уста на уста, за да бъде съхранена и пренесена във времето. Египтяните наследяват знанието, арабската и турската цивилизация пренасят тайната в съвремието, за да я вложим днес в крема Sky Face.


Как действа Sky Face?

Кремът с масло от яйца на мравки предизвиква съкращаване на фазата на нарастване на космените фоликули (анаген) и бързото й преминаване във фаза на покой (телоген). Маслото от яйца на мравки е богато на специфични аминокиселини, които попаднали в космения фоликул след епилация, влияят на т.нар. зародишни клетки, които образуват новото косъмче, като забавят възстановяването му. Постепенно се прекратява образуването на множество косъмчета, а останалите изтъняват.


Какви са резултатите при използването на Sky Face?

Лабораторните тестове в Германия* доказаха, че при употребата на крем Скай Фейс се постигат следните резултати:
до 55% намаляване на окосмяването;
до 45% намаляване дебелината на косъма;
до 75% по-дълъг период между епилациите.

* Лабораторните тестове са проведени с 30 жени в компанията за медицински изследвания DERMATEST®, град Мюнстер, Германия.

Наред с това кремът намалява болката при следваща епилация и съдейства за трайно разреждане на окосмяването. Хидратира кожата и намалява дразненето и зачервяването след епилация. Кремът е преминал редица изследавния и в България. Тестовете показват, че кремът е безвреден, не предизвиква алергични реакции и е подходящ и за най-деликатните зони на тялото.

Как се използва Sky Face?

След епилация кожата се измива, подсушава и се изчаква нейното успокояване. Кремът се нанася върху епилираните зони вечер, след измиване, с леки масажиращи движения. Процедурата се прави поне 5 поредни вечери. Всичко това се повтаря след всяка следваща епилация.


Къде и кой може да използва Sky Face?

С натуралната си формула SKY FACE крем е подходящ за всякакъв тип кожа. Въздействието му е еднакво ефективно както върху женска, така и върху мъжка кожа. Подходящ е за всички зони на обезкосмяване (лице, тяло, крака, ръце, подмишници и деликатни зони).


Колко дълго може да се използва Sky Face?

Това зависи от степента на окосмяването. Оптимални резултати се постигат при употреба на крема след поне 5-6 епилации. За поддържане на желаните от вас резултати SKY FACE може да се използва неограничено време.

Резултатът е мека, гладка кожа и намаляване на болката и нуждата от епилация!

 
При мен действа чудесно във всички насоки, пожелавам и на вас добри резултати   bouquet .

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 443
Да се запиша и аз сред доволните-ползвам го от близо 2 седмици и наистина космите растат по-бавно.За оредяване още ми е рано да споделя-това което забелязвам е,че излизат по-лесно и по-безболезнено.

# 83
  • Berlin
  • Мнения: 11 275
здравейте, за пръв път попадам на темата.
въпросът ми е - намирали ли сте този крем на други места освен посочените на сайта дистрибутори?

# 84
  • Мнения: 431
Да, дори в момента е на промоция в Бонжур

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 4 417
Да, дори в момента е на промоция в Бонжур

На каква цена е? Аз от Римедиум го взех за 19.20лв.

# 86
  • Berlin
  • Мнения: 11 275
Да, дори в момента е на промоция в Бонжур
перфектно! благодаря!

# 87
  • Мнения: 431
Мисля, че Бонжур беше 19.90

# 88
  • Мнения: 544
Аз исках да го купя за дъщеря ми, тя е на 6,5 г. Там пишеше, че при децата мравченото масло премахва косъмчетата и те не израстват никога.  Thinking Дали е така наистина?

А тя ще изтърпи ли епилация или кола маска преди да я мажеш с крем?

# 89
  • Мнения: 13
От днес и аз съм във вашите редици.Надявам се и аз да съм от редиците на доволните. И още нещо виждам , че първите момичета ползвали крема нещо не пишат вече за резултата от крема , надявам се това да значи ,че са много доволни от него. Thinking

# 90
  • Мнения: 761
Аз го намерих и си го поръчах от този сайт http://online-magazin-bg.com/product/150/sky-face-revolyutsionen … -okosmyavane.html дано наистина има ефект както казвате,ще споделя впечатление Simple Smile

# 91
  • Мнения: 13 627
Вчера го купих от Халите, започвам с мазането и дано има някакъв ефект. Simple Smile
Само да питам задължително ли е след епилация да измивам с вода или мога веднага да нанеса крема? Аз много не обичам да мокря кожата тогава, защото понякога получавам обриви.

# 92
  • Мнения: 93
Най-добре след епилация изчакай около 2 часа и след това измий с вода, подсуши и нанеси крема с масажни кръгови движения. Аз така правя.  Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 24
А има ли някакъв ефект върху подкожните косми? newsm78

# 94
  • Мнения: 131
А има ли някакъв ефект върху подкожните косми? newsm78

И аз това исках да питам!

# 95
  • Мнения: 93
Има.  Peace Кожата става мека и космите си пробиват път по-лесно. Аз привършвам първата кутия и мисля да си купя още една.  Party

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 443
Да се отчета-за крака и ръце (признавам,че не бях постоянна и се мазах само 3 поредни вечери), вече близо 2 седмици не са ми поникнали косми.Единствено там,където епилатора ги е накъсал, а не отскубнал с корена са си порастнали,но това е нормално.Аз затова и не бях постоянна-мисля като си  купя нов епилатор да бъда по-изпълнителна  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 1 100
Записвам се да следя, след малко и аз ще си купя кремчето и дано има очаквания ефект.

# 98
  • Мнения: 4 806
Нормално е да не се пише често - ефектът не е мигновен, та затова.
Аз започвам трета кутия.
Мисля, че намалява подкожните - по някаква си причина. Вероятно е омекотяването на кожата, което се получава.
Тези, дето са скъсани - изскачат на втори - трети ден - минавам ги още веднъж. После поне 10 дни никакви ги няма. Ама никакви.

# 99
  • Мнения: 544
Доста обнадеждаващи отзиви.  Grinning

# 100
  • Мнения: 46
И аз се записвам да следя, за да си го купя като си дойда в Бьлгария, ако сте доволни.

# 101
  • Мнения: 331
купих го преди около две седмици и резултата е невероятен при мен...много съм доволна!За сега не виждам да са намаляли...но като че ли са малко по- меки и израстват на мнооогоо по- голям период от време, просто е несравнимо.Започнах първо с веждите, които ми се е налагало до сега цял живот да ги почиствам буквално на 2 дена, защото винаги има някакви изкочили косъмчета.Но от първия ден, в който започнах да се мажа чак някъде на десетия се наложи да си ги махам наново. Peace

# 102
  • Мнения: 125
Здравейте, много се радвам че има толкова положителни отзиви за крема, задължително ще си го взема да го пробвам. iSSev♥  аз също станах дистрибутор на същата фирма от скоро, та поне няма да имам проблем с намирането на крема Simple Smile

# 103
  • Мнения: 131
Ама, то дистрибуторска козметика ли е?

# 104
  • София
  • Мнения: 24
Има ли го в Бонжур, а къде в Халите го продават?

# 105
  • Мнения: 13 627
В Халите го има в аптеката на партера. Аз го купих преди около 2 седмици от там и наистина има ефект. Бях супер скептична, обаче се усеща и си личи разликата Simple Smile

# 106
  • Мнения: 832
А във Варна откъде мога да си го купя?Има ли го по аптеките?

# 107
# 108
  • софия
  • Мнения: 100
засега съм доволна,вече трето епилиране го ползвам

# 109
  • Мнения: 832
Благодаря ти,Jaquie.Май и аз ще си го купувам.Пратих мъжо да види в аптеката до тях,ако има ще го вземе.

# 110
  • Мнения: 17
nakanila sym se i az da si go zakupq  Whistling samo posle da nqma obraten efekt Thinking

# 111
  • Мнения: 125
както казах аз от скоро съм дистрибутор, а ето тук можеш да разгледаш www.green-master.eu

# 112
  • Мнения: 983
И аз си го взех. Втори ден се мажа. ще споделя резултати по-късно. За сега само чета положителни отзиви и се навивам още повече да съм редовна. Прочетох на опътването, че кремът се втрива в продължение на 2-3 минути и така го и нанасям.

# 113
  • Мнения: 3
Немога да повярвам...ще изчакам още малко да видя резултатите ви и ще си го купя и аз...макар че не вярвам че на мен ще ми подейства...имам много гъсти и тъмни косъмчета...направо ме побъркват  Cry мечтая някои ден да събера пари за лазерна епилация  Laughing

# 114
Здравейте, искам да споделя, че още не съм пробвала този крем, но си го намерих и поръчах /за около 16 лв./ в аптека Ави Фарма която се намира на ъгъла на булевардите Константин Величков и Тодор Александров. Мисля че го доставят за следващия ден.

Успех
после ще споделим впечатления   bouquet

# 115
  • Мнения: 4 806
Вече писах, но да си кажа пак. Няма промяна в мнението ми - значително забавя растежа. Това е еднозначно - ако предишни лета се е налагало да хващам епилатора през 4-5 дни, сега този срок е 10 дни. При това значително (може би до 30%) намаляло количество.

# 116
  • София
  • Мнения: 5 193
Заинтригувахте ме. Hug Записвам се да следя отзивите.  bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 5 744
Само една марка ли има на пазара,в смисъл има ли вероятност да има и фалшиви кремчета. Струва ми се ,че видях различни опаковки на различните линкове.

# 118
  • Мнения: 2 590
Я да се запиша и аз. Ще гледам тези дни да си го купя, че тези косми са ми голям дерт  Confused

# 119
  • Мнения: 832
А защо кремът не се препоръчва за бременни и кърмачки? Странно малко ми се вижда  newsm78

# 120
  • Мнения: 4 370
Защото кой знае какви помии си вкарваш в кръвта с това мазане!

# 121
  • Мнения: 9
Да се отчета и аз:) на мен ми свършва днес първото 5дневно мацане - почнах с ръцете, но след седмица почвам и триъгълник и крака:) естествено още не мога да видя има ли резултат в намаляването на космите, но ми прави впечатление, че попринцип от епилатора ми се получават зверски червени точки и пъпки по ръцете, особено в скъвката на лакътя, но от кремчето сякаш много бързо се успокоиха и минаха този път! Ха дано има ефект:) само ме притеснява че както се мажа ще ми стигне за макс три епилации на ръцете кремчето:( а имам и крака и тн да мажа... аз ли се мацам много или то просто си върви?

# 122
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
И моето много бързо свърши Kryptonite   Confused

А аз да отчета един друг положителен ефект  Wink. Кожата ми стана много гладка и нежна (става въпрос от коленете надолу, където по принцип ми е най-проблемната зона), а сега дори почти не използвам ексфолиращи продукти, за да не си смъквам тена  Embarassed

# 123
  • Мнения: 9
това звучи доста добре! защото на мен там ми е доста ужасна:( имам хиляда подкожни, които правят пъпчици, които пък стават на ранички и съм като... калинка:) дано умекотява и да ми се пооправи и на мен там като почна кожата че... лято е все пак искам да си носа поличките вече!!!! Grinning

# 124
  • Перник
  • Мнения: 726
Има ли някакви противопоказания за чувствителна кожа?

# 125
  • Мнения: 13 627
Аз съм с много чувствителна кожа и нямам проблеми с крема. Много добре ми понася и кожата се успокоява след епилация и става много гладка

# 126
  • Перник
  • Мнения: 726
Много се запалих по този крем и ще го търся след толкова положителни отзиви и нито един отрицателен.

# 127
  • Мнения: 2 590
Момичета и аз се зарибих и вчера си  купих крема. Още съм нямала възможността да го пробвам(не са ми израстнали още космите от предната епилация), но се надявам до няколко дена да мога да го почна и аз  Grinning

# 128
  • Мнения: 170
Момичета, изчетох темата "на един дъх"  и страшно ме запалихте по този крем! Ноооооооо,дали ще го открия в Благоевград  newsm78

# 129
  • Мнения: 13 627
Момичета, изчетох темата "на един дъх"  и страшно ме запалихте по този крем! Ноооооооо,дали ще го открия в Благоевград  newsm78
http://www.skyface.bg/?page_id=207&city=Благоевград

# 130
  • Мнения: 106
Здравейте.Аз съм доволна от крема. newsm10Особено на бикини зоната-там видях резултата най-добре,защото след години бръснене когато започнах да използвам крема космите станаха по-тънки и се забави растежа им.Не очаквайте чудеса,но наистина има ефект.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Това намерих в нета за Sky Face крем

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-06-26&article=283144

но и това, което ме обезпокоява:

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-06-26&article=283145

моля някоя от вас, която има крема да постне състава в темата за добрата козметика.там има 2-3 специалисти, които могат да дадат някакво мнение.аз не съм го взела, но се каня като преди това искам да знам повече неща за него...не ми е все едно какви химии си вкарвам в кръвта...  bouquet

# 132
  • Мнения: 431
Не знаех за темата, затова ги пиша тук:


AQUA, CETEARETH 12, GLYCERYL STEARATE, GLYCERINE, STEARIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, PEG-50 CASTOIR OIL AND SODIUM CETEARYL SULFATE, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, ANT EGG OIL, CARBOMER ТRIETHENOLAMINE, CYCLOPENTA SILOXANE, DIMETHICONNE, FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHORIDISOTHIAZOLINONE, MENTHYLISOTHIAZOLINONE.

Ух, това линкче малко ме притесни и мен.  Rolling Eyes Confused

# 133
  • Мнения: 13 627
От една страна е така, но ако е нещо опасно няма да го пуснат в производство. А и съдя по собстената си кожа. Кремове на известни марки като Виши и Лореал са ми докарвали супер обриви (а тях ги тестват върху хиляди хора, както пише в статията), а от мравчения крем нямам никакви проблеми. Ако даден продукт не ти понася то веднага си проличава! A и все пак го продават крема главно в аптеките. Не е като да е купен от някакви подозрителни интернет сайтове.

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 14:18 от Jaquie

# 134
# 135
  • Мнения: 9
И аз съм на мнение м/у другото, че най-добрия показател за това доколко нещо е хубаво или не е да го пробваш... и аз от скъпа козметика се обривам, а от евтинки кремчета кожата ми се подхранва и става мека и гладка... От мравченото кремче вече казах че съм много доволна и наистина пъпчиците ми изчезнаха много по-бързо от друг път ( тва след епилатор ) и вече 10 дни ръцете ми са гладки, а друг път на 4-5 ден почват да прокарват косъмчета! все едно какво има вътре, важното е че според мен действа Grinning пък и вече съм си вкарала толкова отрови чрез лекарства за атопичния ми дерматит, кортикостероидни инжекции и тн, пък... още не съм се разпаднала ми се струва!! и от това кремче няма да се разпадна!  Laughing

# 136
  • Мнения: 4 370
А на мен още докато се мажа и почват да ми излизат косъмчета. Малко ли крем слагам. Май наистина са по редки, но пак си почват да излизат по същото време както и преди.

# 137
  • Мнения: 604
А и дали наистина след това епилацията е по-безболезнене Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 5 744
Никой ли, от по-дълго ползващите този крем няма да се включи  newsm78

# 139
  • Мнения: 604
аз понеже не мога да намеря тема за епилатори (за което се извинявам и знам че не е тук мятото за този ми въпрос), та искам да питам дали някоя от вас е ползвала този Satinelle Ice, и дали наистина тази изстудяваща се глава действа безболезнено, че искам да почна да епилирам триъгълника и мишниците, обаче с моя обикновен Satinelle  яко боли  Hug

# 140
  • Мнения: 13 627
Ползвам крема вече повече от месец. Определено има разлика от преди. Косъмчетата израстват доста по-бавно и излизат супер лесно (на места са и по-тънки) Но не мога да кажа дали се намаля болката, защото аз от толкова епилации не усещам по принцип такава.

# 141
  • Мнения: 1 531
А на мен още докато се мажа и почват да ми излизат косъмчета. Малко ли крем слагам. Май наистина са по редки, но пак си почват да излизат по същото време както и преди.

явно трябва по-продължително мазане, защото може би твоите косми са по-упорити. щом си забелязала ефект, ако си по-настойчива ще стигнеш до някакъв резултат.
аз май вече се абонирах за тоя крем. с мазане всеки месец резултатите се поддържат много добре.

# 142
  • Мнения: 1 531
Никой ли, от по-дълго ползващите този крем няма да се включи  newsm78

еми аз го ползувам от самото начало. много по-добре е положението, станаха супер тънки и много лесно излизат при колата, да не говорим, че растат много по-бавно. преди морето направих кола и си взех крема с мен и се мазах повече от пет дни - двете седмици ги изкарах без никакъв проблем с косми и косъмчета. на ръцете и подмишниците ефектът е най-силен, поне при мен. на краката и бикини линия - не ме повтарят при колата и не ме боли толкова.

# 143
  • София
  • Мнения: 5 193
Цитат
аз понеже не мога да намеря тема за епилатори (за което се извинявам и знам че не е тук мятото за този ми въпрос), та искам да питам дали някоя от вас е ползвала този Satinelle Ice, и дали наистина тази изстудяваща се глава действа безболезнено, че искам да почна да епилирам триъгълника и мишниците, обаче с моя обикновен Satinelle  яко боли 

Аз го ползвам.  Close Не боли по-малко от другите #2gunfire Само парите са му повече #2gunfire

# 144
  • Мнения: 431
А на мен още докато се мажа и почват да ми излизат косъмчета...

Точно това ме обезкуражи и мен  Confused и преустанових ползването му. Днес се зарибих отново Simple Smile Май ефектът се постига с постоянство...

Но пък се чудех -- за какво ни е е да прави космите по-тънки... Аз лично имам доста голям проблем с това! Толкова тънки ми стават само от кола/епилатор, че не могат да пробият, и си ходя на точки, късат се, и т.н.  Rolling Eyes Не знам... нещо в логическата верига не ми се напасва

# 145
  • Мнения: 13 627
Моите много изтъняха, но и излизат супер лесно. Не се късат. Нямам никакви зачервявания или пъпчици. Подкожни косми също не са се появили. Но се мажа абсолютно всеки ден вече месец и нещо!

# 146
  • Мнения: 4 370
Леле, сериозно ли се мажете всеки ден!? Аз едва издържам 4-5 дни да мажа по два пъти на ден. Кола си правя на около 3 седмици, но краката си епилирам точно през една седмица, независимо колко косми имам. Затова ги мажа през епилация. Защото ако трябва да мажа 5 дни после да почивам 2 дни и после пак да мажа 5 дни ми се вижда доста. А и ме притеснява факта че все още не сме открили къде е уловката. Все още не ми се вярва че е измислен фантастичен крем на толкова ниска цена. Колкото и да ми се иска да е така , все пак у мен се е загнездило едно съмнение,че си вкарваме нещо вредно в кръвта, чиято вреда ще установим след време. Не искам да плаша никой, нямам никакви доказателства за това, но ако някой може да разгадае съдържанието на крема, нека да помага.

# 147
  • Мнения: 13 627
Аз го писах и по-напред....имам свръхчувствителна кожа, и ако има нещо нередно в крема да съм се обринала 100 пъти Grinning
А и не ми е проблем да се мажа всеки ден....нали и с лосионите за тяло се мажем всекидневно Simple Smile

# 148
  • Мнения: 4 370
Аз го писах и по-напред....имам свръхчувствителна кожа, и ако има нещо нередно в крема да съм се обринала 100 пъти Grinning
А и не ми е проблем да се мажа всеки ден....нали и с лосионите за тяло се мажем всекидневно Simple Smile


Права си , но аз искам лятото да си мажа краката с бебешко олио, по добре ми стоят така или с крем за поддържане на тена, кожата ми става леко бронзова и има красив отблясък. А тоя крем не ми е много по вкуса. А като се намажа с него не смея да слагам нищо повече. Дори като си намажа мишниците и не слагам стик.
 Wink

# 149
  • Мнения: 13 627
Aз като се намажа го оставям хубаво да попие и после ако имам нужда се мажа и с други неща. Като го купих нямах кой знае какви очаквания, но реших да го ползвам стриктно и то взе да има ефект Grinning
Даже си мажа и на веждите, които преди растяха всеки ден, а сега ги скубя 1-2 пъти в седмицата максимум.
Майка ми също "уж" го ползва...но като я питам забелязва ли ефект ми каза, че не се маже редовно...и го е правила до сега най-много 4-5 пъти

# 150
Искам да попитам някой знае ли дали има разлика в кремовете, защото аз си поръчах от този сайт http://www.activemed.medicinebg.com/ , а сега виждам, че има друг сайт - http://www.skyface.bg и в опаковките има разлика.

# 151
  • Мнения: 4 370
Да , имат разлика. Аз купувам от този вид от втория сайт. И имам резултат вече. Почти съм свършила първата опаковка и вече взеха да се позабавят. А кожата ми наистина е по мека от преди. Купих си втора опаковка и попитах консултантката в аптеката за съставките. Тя ме увери че нямало вредни. Това малко ме успокоява, но не ме кара да и вярвам напълно. Все пак аз съм си подозрителна докрай!  Wink

# 152
  • Мнения: 1 708
Аз го ползвам вече месец и половина,но пак се епилирам през 3-4 дена.няма спасение и това е.Единствената разлика,която забелязвам е че наистина стават тънки и като ги дръпна някой директно падат  Laughing

# 153
  • Мнения: 1 324
При мен растат по-бавно и по-тънки  Grinning. Разликата в дебелината преди и сега е най-забележима при веждите. А и преди нямаше ден, в който да не махам по някое косъмче за разлика от сега. Но въпреки това съм още далееече от желания резултат Confused.

# 154
  • Мнения: 36
Кремът го ползвам от м. май, редовно, но пак за 3-4 дни започват да ми никнат косми.Сякаш са по-тънки и по- бързо и безболезнено ги изчиствам с епилатора.Започнах да си мисля , че този крем е ала- бала работа, че няма да се стигне до трайно обезкосмяване, но продължавам да действам, пък ще видим до кога.Докато ми омръзне.

# 155
  • Мнения: 4 370
До трайно обезкосмяване няма да се стигне! То и в рекламата на крема дори не се споменава за такава опция! Това е то - по лесна епилация, по тънки косми и евентуално забавяне на растежа!

# 156
  • Мнения: 1 324
Така е. Космите няма да изчезнат. А като се преустанови използването на крема си възвръщат „добрата форма”. Затова се замислям като свърша кутийката дали да продължа с Bioxet. Той обещава повече, но и струва повече.

# 157
  • Мнения: 4 370
Може ли дадеш сайт с по пълна информация за крема. Аз намерих, но там няма цени и не обещават нищо повече от това което обещава Sky Face

# 158
  • Мнения: 1 324
Тук има тема за него с доста инфо от Kabiv и линкове.

# 159
  • Мнения: 267
 Hug и аз към зарибените за кремчето  Peace
имам едно питане,сега като съм си направила епилация вчера,мога ли да си го купя и да се мажа,да не чакам до следващата,дали става ако не е веднага след епилация,2-3 дали са проблем  newsm78

# 160
  • Мнения: 71
първо да се извиня че няма да говоря от опит свързан с крема. Аз лично мисля че си навличате голяма беля на главата с опоменатото изтъняване на косъма - от 5-6 години ползвам епилатор и с него наистина ми изтъняха косъмчетата, но това доведе до огромния проблем врастване и неспособност да се откъснат космите от корен, тъй като от това че са тънки се късат(няма общо с ексфолиране и подобни процедури, правя ги) тъй че сега се БРЪСНА?!  Shocked за да станад малко по-твърди и на никой не пожелавам такива проблеми. Дано при вас всичко да е ОК  Embarassed

# 161
  • Мнения: 13 627
Моите вече са супер тънки и се изтръгват всеки път от корена супер лесно. Никога не ми се късат, а врастнали косми не съм имала никога- нямам и сега. Като се ексфоалира редовно кожата такива проблеми се нормализират.

# 162
  • Мнения: 71
аз знам че повече от веднъж в седмицата май е вредно. А крема дали ще ми помогне?? За колко ще стигне една опаковка(карака+ръце)

# 163
  • Мнения: 13 627
Ексфоалира се даже 2-3 пъти в седмицата за да може да падне мървата кожа. Вредно е ако се прави всеки ден или през ден.
Не мога да кажа една опаковка за колко време стига...зависи колко често се епилира човек

# 164
  • Мнения: 9
Ами аз да кажа на мен за колко ми стига - ръце, подмишници, крака и триъгълник едно епилиране за всичко ии остава после колкото... да речем ръцете една епилация да си мажа => сигурно за ръце и крака само ще ти стигне за две цели епилации може би. Но на мен ми е доста удобно, тъй като ми писна да ходя на козметичка за ръце и триъгълник ии вече толкова ми изтъняха, че успявам сама с епилатор да си ги махам:) спестявам 18 лева от козметичка и ги давам за кремче... по-добре е все пак защото адски ми изтъняха и разредяха. Освен това както вече казах - много по-бързо ми изчезват пъпчиците, които ми се получават от раздразнение при епилацията - за 2-3 дни макс, а преди седяха сигурно седмица-десет дни!! И подкожните ми намаляха при триъгълника ( а там беше бедствие!!  Laughing )

# 165
  • Мнения: 7
Аз се мажа от 4-5 дена. Получих обрив Sad Не искам да ви плаша, виждам, че няма някой друг с такива странични ефекти. Сигурно съм някакво изключение. Преди няколко дена започнах с краката, ръцете, мишниците и даже на лицето си мазах по мустачките и нямам никакви проблеми до сега. Но вчера си правих кола на триъгълника и вечерта се намазах с крема. През нощта се събудих от сърбежи и сега продължава. Не стана целия триъгълник наведнъж, а се мести ту на една зоничка, ту на друга. Предполагам, че до края на деня ще отшуми. Но да си призная по принцип кожата ми не е от най-чувствителните. Получавам обрив за 2-ри път през живота си. Сега ще се намажа с нещо, за да успокои реакцията и ще си помисля дали да се мажа пак специално на триъгълника. Иначе за ефекта не мога да кажа по другите зони. Кожата ми наистина стана по-мека, но още не са започнали да излизат косъмчета, за да споделя резултати.
Така, ако има нещо ще пиша пак, просто реших, че е редно да отбележа, че може и това да се случи Simple Smile

# 166
  • Мнения: 224
Кожата там е много чувствителна, затова на крема пише да се изчака кожата да се успокои. Ти явно не си изчакала, това е проблемът. Щом на ръцете и краката нямаш проблем, не мисля че е някаква алергия.

# 167
  • Мнения: 7
Ами правих колата сутринта, а се намазах с крема вечерта късно... Другия вариант беше да се намажа на следващия ден. Нямаше ли да е късно тогава?

# 168
  • Мнения: 224
Не, не е късно. Другия път като си правиш кола маска на триъгълника, намажи съвсем малко/съвсем малка зона/, да видиш какъв ще е ефекта. Аз се мажа от 1 месец и мисля, че има някакъв ефект.

# 169
  • Мнения: 7
Така ще направя, благодаря за съвета Simple Smile А довечера дали да се мажа пак? Трябва вече да е минало раздразнението от колата... Thinking

# 170
  • Мнения: 224
Намажи съвсем малък участък, да не стане като снощи.

# 171
  • Мнения: 198
искам да подбутна темата и да помоля тези, които ползват крема от няколко месеца да споделят резултатите

# 172
  • Мнения: 4 370
Аз ползвам крема от юни месец, т.е. от три месеца и забелязах че при последната епилация космите ми пораснаха двойно по бавно от преди , и мисля че са оредели почти на половина. Мисля да го ползвам още два месеца, както е по предписание и тогава ще споделя окончателното си мнение. Но като цяло засега съм доволна.

# 173
  • Мнения: 198
Аз ползвам крема от юни месец, т.е. от три месеца и забелязах че при последната епилация космите ми пораснаха двойно по бавно от преди , и мисля че са оредели почти на половина. Мисля да го ползвам още два месеца, както е по предписание и тогава ще споделя окончателното си мнение. Но като цяло засега съм доволна.

ех, нави ме Simple Smile
Аз по принцип рядко се епилирам, че после почва едно никнене на подкожни косми и цялата ставам в рани. веднъж годишно преди морето стига  Joy
залагам изцяло на бръснача, не знам от него ли , от ген ли, година след като го ползвах доста ми се разредиха гъдинките на краката,
Но ще взема и аз да пробвам това мазило, може да помогне и на мен Simple Smile

# 174
  • Мнения: 684
Купих си крема онзи ден и очаквам скоро резултати. Simple Smile

# 175
  • Мнения: 20
Запис, за да ви следя... Много обнадеждаващо звучите  Peace

# 176
  • Мнения: 224
За веждите съм категорична, има ефект. Преди ревях, докато ги оскубя, сега излизат по-лесно космите, а освен това ги чистя по-рядко.

# 177
  • софия
  • Мнения: 56
Понеже четох тук за крема и всичко обнадеждаващо и тнт си го купих на 6.11.2009 и понеже пише на упътването да се ползва 5 месеца, мога да кажа резултати лично за мен при почти стриктно спазване на упътването, става дума за мустаци и под брадичката и при мен до сега няма ефект, а така му се надявах.

# 178
  • Мнения: 4 370
При мен май понамаляха маааалко, но пък козметичката намира разлика в това, че по лесно ми прави вече колата. Аз спрях да го ползвам вече де!

# 179
  • Мнения: 25
Някой използва ли го все още?? Ефект има ли?
Някой да си е купувал наскоро...замислих се дали все още го продават в аптеките
Отзиви?  Praynig

# 180
  • Мнения: 4 370
Докато го ползваш, май наистина намаляват космите. Но като спреш, мисля че пак са си толкова, колкото в началото или просто свикваш да ги виждаш по малко, но нали са си там и си мислиш че пак са толкова. Ако някой започва сега да го ползва, по добре да си направи снимки преди употребата.
Но като цяло мисля че няма смисъл, защото космите си остават и след 2-3та кутийка ти писва и спираш да купуваш.

# 181
  • софия
  • Мнения: 56
Докато го ползваш, май наистина намаляват космите. Но като спреш, мисля че пак са си толкова, колкото в началото или просто свикваш да ги виждаш по малко, но нали са си там и си мислиш че пак са толкова. Ако някой започва сега да го ползва, по добре да си направи снимки преди употребата.
Но като цяло мисля че няма смисъл, защото космите си остават и след 2-3та кутийка ти писва и спираш да купуваш.
и аз мисля така .

# 182
  • Berlin
  • Мнения: 11 275
А не изтъняват ли поне?

# 183
  • Мнения: 4 370
Може би изтъняват, защото козметичката ми казва че ми ги маха по лесно. Но до там. То и в упътването не пишеше, че ще изчезнат де.

# 184
  • Berlin
  • Мнения: 11 275
Е, пак е нещо. Ако изчезваха, цялата индустрия, свързана с космите, ще фалира.  Mr. Green

# 185
  • Мнения: 25
aз просто съм много нередовна в употребата му....не си спомням някога да съм се сешала 4-5 поредни дни да се мажа с него. Не помня откога го ползвам чак сега виждам видимо изтъняване на косъм4етата чак едва се забелязват...Мисля че забавя рстежа.
Но лично моят проблем с подкожните косми си остава и колкото и да намаляват акто съм цялата в петна и белези  #Crazy
исках да чуя още отзиви...нз дали да купувам още една кутийка

# 186
  • София
  • Мнения: 3 951
Доста стара тема, нооо...
Интересува ме дали всички, които са изказали положителното си мнение за това масло, все още се придържат към него?

# 187
  • Мнения: 4 370
Аз вече не го ползвам, даже забравих какъв точно беше ефекта! Сега съм на друга вълна. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 3
Здравейте! Закупих си маслото от Турция за 7 лири. Не съм го пробвала още, дано бъде ефикасно.

# 189
  • Мнения: 35
Здравейте,Интересува ме дали всички, които са изказали положителното си мнение за това масло, все още се придържат към него?

# 190
  • Мнения: 32
Здравейте,
Използвала съм масло Тала и по време на бременност, и след това по време на кърмене. Мазала съм се след епилация само по веднъж, защото ме мързи, но пък всеки месец. И така доста време, поне 2г.  Оопределено има ефект дори и след спирането му: сега да ми по-малко космите. Вече с епилатор третирам бикини зоната, защото са доста по-малко и много бързо се епилирам. Преди не можех, много ме болеше и ходех ба козмети. Лично аз смятам да купя пак няколко шишенца. Единственото ми опасение е дали ни продават оригинален продукт. Ако някой го е купувал от Турция може ли да приложи няколко снимки да сравня с предлаганите на българския пазар? Благодаря:)

# 191
  • Мнения: 399
Аз пък се чудя дали може да се използва по време на фотоепилация ? И аз имам няколко шишенца от миналата година , от Одрин . Лично аз ефект не видях Grinning , но смятам да ги възобновя и изхабя докрай

# 192
  • Мнения: 32
Аз пък се чудя дали може да се използва по време на фотоепилация ? И аз имам няколко шишенца от миналата година , от Одрин . Лично аз ефект не видях Grinning , но смятам да ги възобновя и изхабя докрай
Аз пък се чудя дали може да се използва по време на фотоепилация ? И аз имам няколко шишенца от миналата година , от Одрин . Лично аз ефект не видях Grinning , но смятам да ги възобновя и изхабя докрай

А може ли снимки от шишенцето и опаковката? Намерих доста изгодно масло, но не съм сигурна в произхода... Благодаря предварително

# 193
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли някой да сподели точно от кой сайт е закупил маслото. Намерих го в доста сайтове, но не искам да купя някое, което не е оригинално.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт