Sky Face крем - първи резултати

  • 72 058
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9
И аз съм на мнение м/у другото, че най-добрия показател за това доколко нещо е хубаво или не е да го пробваш... и аз от скъпа козметика се обривам, а от евтинки кремчета кожата ми се подхранва и става мека и гладка... От мравченото кремче вече казах че съм много доволна и наистина пъпчиците ми изчезнаха много по-бързо от друг път ( тва след епилатор ) и вече 10 дни ръцете ми са гладки, а друг път на 4-5 ден почват да прокарват косъмчета! все едно какво има вътре, важното е че според мен действа Grinning пък и вече съм си вкарала толкова отрови чрез лекарства за атопичния ми дерматит, кортикостероидни инжекции и тн, пък... още не съм се разпаднала ми се струва!! и от това кремче няма да се разпадна!  Laughing

# 136
  • Мнения: 4 370
А на мен още докато се мажа и почват да ми излизат косъмчета. Малко ли крем слагам. Май наистина са по редки, но пак си почват да излизат по същото време както и преди.

# 137
  • Мнения: 604
А и дали наистина след това епилацията е по-безболезнене Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 5 754
Никой ли, от по-дълго ползващите този крем няма да се включи  newsm78

# 139
  • Мнения: 604
аз понеже не мога да намеря тема за епилатори (за което се извинявам и знам че не е тук мятото за този ми въпрос), та искам да питам дали някоя от вас е ползвала този Satinelle Ice, и дали наистина тази изстудяваща се глава действа безболезнено, че искам да почна да епилирам триъгълника и мишниците, обаче с моя обикновен Satinelle  яко боли  Hug

# 140
  • Мнения: 13 627
Ползвам крема вече повече от месец. Определено има разлика от преди. Косъмчетата израстват доста по-бавно и излизат супер лесно (на места са и по-тънки) Но не мога да кажа дали се намаля болката, защото аз от толкова епилации не усещам по принцип такава.

# 141
  • Мнения: 1 531
А на мен още докато се мажа и почват да ми излизат косъмчета. Малко ли крем слагам. Май наистина са по редки, но пак си почват да излизат по същото време както и преди.

явно трябва по-продължително мазане, защото може би твоите косми са по-упорити. щом си забелязала ефект, ако си по-настойчива ще стигнеш до някакъв резултат.
аз май вече се абонирах за тоя крем. с мазане всеки месец резултатите се поддържат много добре.

# 142
  • Мнения: 1 531
Никой ли, от по-дълго ползващите този крем няма да се включи  newsm78

еми аз го ползувам от самото начало. много по-добре е положението, станаха супер тънки и много лесно излизат при колата, да не говорим, че растат много по-бавно. преди морето направих кола и си взех крема с мен и се мазах повече от пет дни - двете седмици ги изкарах без никакъв проблем с косми и косъмчета. на ръцете и подмишниците ефектът е най-силен, поне при мен. на краката и бикини линия - не ме повтарят при колата и не ме боли толкова.

# 143
  • София
  • Мнения: 5 193
Цитат
аз понеже не мога да намеря тема за епилатори (за което се извинявам и знам че не е тук мятото за този ми въпрос), та искам да питам дали някоя от вас е ползвала този Satinelle Ice, и дали наистина тази изстудяваща се глава действа безболезнено, че искам да почна да епилирам триъгълника и мишниците, обаче с моя обикновен Satinelle  яко боли 

Аз го ползвам.  Close Не боли по-малко от другите #2gunfire Само парите са му повече #2gunfire

# 144
  • Мнения: 431
А на мен още докато се мажа и почват да ми излизат косъмчета...

Точно това ме обезкуражи и мен  Confused и преустанових ползването му. Днес се зарибих отново Simple Smile Май ефектът се постига с постоянство...

Но пък се чудех -- за какво ни е е да прави космите по-тънки... Аз лично имам доста голям проблем с това! Толкова тънки ми стават само от кола/епилатор, че не могат да пробият, и си ходя на точки, късат се, и т.н.  Rolling Eyes Не знам... нещо в логическата верига не ми се напасва

# 145
  • Мнения: 13 627
Моите много изтъняха, но и излизат супер лесно. Не се късат. Нямам никакви зачервявания или пъпчици. Подкожни косми също не са се появили. Но се мажа абсолютно всеки ден вече месец и нещо!

# 146
  • Мнения: 4 370
Леле, сериозно ли се мажете всеки ден!? Аз едва издържам 4-5 дни да мажа по два пъти на ден. Кола си правя на около 3 седмици, но краката си епилирам точно през една седмица, независимо колко косми имам. Затова ги мажа през епилация. Защото ако трябва да мажа 5 дни после да почивам 2 дни и после пак да мажа 5 дни ми се вижда доста. А и ме притеснява факта че все още не сме открили къде е уловката. Все още не ми се вярва че е измислен фантастичен крем на толкова ниска цена. Колкото и да ми се иска да е така , все пак у мен се е загнездило едно съмнение,че си вкарваме нещо вредно в кръвта, чиято вреда ще установим след време. Не искам да плаша никой, нямам никакви доказателства за това, но ако някой може да разгадае съдържанието на крема, нека да помага.

# 147
  • Мнения: 13 627
Аз го писах и по-напред....имам свръхчувствителна кожа, и ако има нещо нередно в крема да съм се обринала 100 пъти Grinning
А и не ми е проблем да се мажа всеки ден....нали и с лосионите за тяло се мажем всекидневно Simple Smile

# 148
  • Мнения: 4 370
Аз го писах и по-напред....имам свръхчувствителна кожа, и ако има нещо нередно в крема да съм се обринала 100 пъти Grinning
А и не ми е проблем да се мажа всеки ден....нали и с лосионите за тяло се мажем всекидневно Simple Smile


Права си , но аз искам лятото да си мажа краката с бебешко олио, по добре ми стоят така или с крем за поддържане на тена, кожата ми става леко бронзова и има красив отблясък. А тоя крем не ми е много по вкуса. А като се намажа с него не смея да слагам нищо повече. Дори като си намажа мишниците и не слагам стик.
 Wink

# 149
  • Мнения: 13 627
Aз като се намажа го оставям хубаво да попие и после ако имам нужда се мажа и с други неща. Като го купих нямах кой знае какви очаквания, но реших да го ползвам стриктно и то взе да има ефект Grinning
Даже си мажа и на веждите, които преди растяха всеки ден, а сега ги скубя 1-2 пъти в седмицата максимум.
Майка ми също "уж" го ползва...но като я питам забелязва ли ефект ми каза, че не се маже редовно...и го е правила до сега най-много 4-5 пъти

Общи условия

Активация на акаунт