Sky Face крем - първи резултати

  • 72 114
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
Искам да попитам някой знае ли дали има разлика в кремовете, защото аз си поръчах от този сайт http://www.activemed.medicinebg.com/ , а сега виждам, че има друг сайт - http://www.skyface.bg и в опаковките има разлика.

# 151
  • Мнения: 4 370
Да , имат разлика. Аз купувам от този вид от втория сайт. И имам резултат вече. Почти съм свършила първата опаковка и вече взеха да се позабавят. А кожата ми наистина е по мека от преди. Купих си втора опаковка и попитах консултантката в аптеката за съставките. Тя ме увери че нямало вредни. Това малко ме успокоява, но не ме кара да и вярвам напълно. Все пак аз съм си подозрителна докрай!  Wink

# 152
  • Мнения: 1 712
Аз го ползвам вече месец и половина,но пак се епилирам през 3-4 дена.няма спасение и това е.Единствената разлика,която забелязвам е че наистина стават тънки и като ги дръпна някой директно падат  Laughing

# 153
  • Мнения: 1 324
При мен растат по-бавно и по-тънки  Grinning. Разликата в дебелината преди и сега е най-забележима при веждите. А и преди нямаше ден, в който да не махам по някое косъмче за разлика от сега. Но въпреки това съм още далееече от желания резултат Confused.

# 154
  • Мнения: 36
Кремът го ползвам от м. май, редовно, но пак за 3-4 дни започват да ми никнат косми.Сякаш са по-тънки и по- бързо и безболезнено ги изчиствам с епилатора.Започнах да си мисля , че този крем е ала- бала работа, че няма да се стигне до трайно обезкосмяване, но продължавам да действам, пък ще видим до кога.Докато ми омръзне.

# 155
  • Мнения: 4 370
До трайно обезкосмяване няма да се стигне! То и в рекламата на крема дори не се споменава за такава опция! Това е то - по лесна епилация, по тънки косми и евентуално забавяне на растежа!

# 156
  • Мнения: 1 324
Така е. Космите няма да изчезнат. А като се преустанови използването на крема си възвръщат „добрата форма”. Затова се замислям като свърша кутийката дали да продължа с Bioxet. Той обещава повече, но и струва повече.

# 157
  • Мнения: 4 370
Може ли дадеш сайт с по пълна информация за крема. Аз намерих, но там няма цени и не обещават нищо повече от това което обещава Sky Face

# 158
  • Мнения: 1 324
Тук има тема за него с доста инфо от Kabiv и линкове.

# 159
  • Мнения: 267
 Hug и аз към зарибените за кремчето  Peace
имам едно питане,сега като съм си направила епилация вчера,мога ли да си го купя и да се мажа,да не чакам до следващата,дали става ако не е веднага след епилация,2-3 дали са проблем  newsm78

# 160
  • Мнения: 71
първо да се извиня че няма да говоря от опит свързан с крема. Аз лично мисля че си навличате голяма беля на главата с опоменатото изтъняване на косъма - от 5-6 години ползвам епилатор и с него наистина ми изтъняха косъмчетата, но това доведе до огромния проблем врастване и неспособност да се откъснат космите от корен, тъй като от това че са тънки се късат(няма общо с ексфолиране и подобни процедури, правя ги) тъй че сега се БРЪСНА?!  Shocked за да станад малко по-твърди и на никой не пожелавам такива проблеми. Дано при вас всичко да е ОК  Embarassed

# 161
  • Мнения: 13 627
Моите вече са супер тънки и се изтръгват всеки път от корена супер лесно. Никога не ми се късат, а врастнали косми не съм имала никога- нямам и сега. Като се ексфоалира редовно кожата такива проблеми се нормализират.

# 162
  • Мнения: 71
аз знам че повече от веднъж в седмицата май е вредно. А крема дали ще ми помогне?? За колко ще стигне една опаковка(карака+ръце)

# 163
  • Мнения: 13 627
Ексфоалира се даже 2-3 пъти в седмицата за да може да падне мървата кожа. Вредно е ако се прави всеки ден или през ден.
Не мога да кажа една опаковка за колко време стига...зависи колко често се епилира човек

# 164
  • Мнения: 9
Ами аз да кажа на мен за колко ми стига - ръце, подмишници, крака и триъгълник едно епилиране за всичко ии остава после колкото... да речем ръцете една епилация да си мажа => сигурно за ръце и крака само ще ти стигне за две цели епилации може би. Но на мен ми е доста удобно, тъй като ми писна да ходя на козметичка за ръце и триъгълник ии вече толкова ми изтъняха, че успявам сама с епилатор да си ги махам:) спестявам 18 лева от козметичка и ги давам за кремче... по-добре е все пак защото адски ми изтъняха и разредяха. Освен това както вече казах - много по-бързо ми изчезват пъпчиците, които ми се получават от раздразнение при епилацията - за 2-3 дни макс, а преди седяха сигурно седмица-десет дни!! И подкожните ми намаляха при триъгълника ( а там беше бедствие!!  Laughing )

Общи условия

Активация на акаунт