Sky Face крем - първи резултати

  • 72 063
  • 193
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 763
Аз го намерих и си го поръчах от този сайт http://online-magazin-bg.com/product/150/sky-face-revolyutsionen … -okosmyavane.html дано наистина има ефект както казвате,ще споделя впечатление Simple Smile

# 91
  • Мнения: 13 627
Вчера го купих от Халите, започвам с мазането и дано има някакъв ефект. Simple Smile
Само да питам задължително ли е след епилация да измивам с вода или мога веднага да нанеса крема? Аз много не обичам да мокря кожата тогава, защото понякога получавам обриви.

# 92
  • Мнения: 93
Най-добре след епилация изчакай около 2 часа и след това измий с вода, подсуши и нанеси крема с масажни кръгови движения. Аз така правя.  Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 24
А има ли някакъв ефект върху подкожните косми? newsm78

# 94
  • Мнения: 131
А има ли някакъв ефект върху подкожните косми? newsm78

И аз това исках да питам!

# 95
  • Мнения: 93
Има.  Peace Кожата става мека и космите си пробиват път по-лесно. Аз привършвам първата кутия и мисля да си купя още една.  Party

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 445
Да се отчета-за крака и ръце (признавам,че не бях постоянна и се мазах само 3 поредни вечери), вече близо 2 седмици не са ми поникнали косми.Единствено там,където епилатора ги е накъсал, а не отскубнал с корена са си порастнали,но това е нормално.Аз затова и не бях постоянна-мисля като си  купя нов епилатор да бъда по-изпълнителна  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 1 100
Записвам се да следя, след малко и аз ще си купя кремчето и дано има очаквания ефект.

# 98
  • Мнения: 4 806
Нормално е да не се пише често - ефектът не е мигновен, та затова.
Аз започвам трета кутия.
Мисля, че намалява подкожните - по някаква си причина. Вероятно е омекотяването на кожата, което се получава.
Тези, дето са скъсани - изскачат на втори - трети ден - минавам ги още веднъж. После поне 10 дни никакви ги няма. Ама никакви.

# 99
  • Мнения: 544
Доста обнадеждаващи отзиви.  Grinning

# 100
  • Мнения: 46
И аз се записвам да следя, за да си го купя като си дойда в Бьлгария, ако сте доволни.

# 101
  • Мнения: 331
купих го преди около две седмици и резултата е невероятен при мен...много съм доволна!За сега не виждам да са намаляли...но като че ли са малко по- меки и израстват на мнооогоо по- голям период от време, просто е несравнимо.Започнах първо с веждите, които ми се е налагало до сега цял живот да ги почиствам буквално на 2 дена, защото винаги има някакви изкочили косъмчета.Но от първия ден, в който започнах да се мажа чак някъде на десетия се наложи да си ги махам наново. Peace

# 102
  • Мнения: 125
Здравейте, много се радвам че има толкова положителни отзиви за крема, задължително ще си го взема да го пробвам. iSSev♥  аз също станах дистрибутор на същата фирма от скоро, та поне няма да имам проблем с намирането на крема Simple Smile

# 103
  • Мнения: 131
Ама, то дистрибуторска козметика ли е?

# 104
  • София
  • Мнения: 24
Има ли го в Бонжур, а къде в Халите го продават?

Общи условия

Активация на акаунт