Sky Face крем - първи резултати

  • 72 107
  • 193
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 13 627
В Халите го има в аптеката на партера. Аз го купих преди около 2 седмици от там и наистина има ефект. Бях супер скептична, обаче се усеща и си личи разликата Simple Smile

# 106
  • Мнения: 832
А във Варна откъде мога да си го купя?Има ли го по аптеките?

# 107
# 108
  • софия
  • Мнения: 100
засега съм доволна,вече трето епилиране го ползвам

# 109
  • Мнения: 832
Благодаря ти,Jaquie.Май и аз ще си го купувам.Пратих мъжо да види в аптеката до тях,ако има ще го вземе.

# 110
  • Мнения: 17
nakanila sym se i az da si go zakupq  Whistling samo posle da nqma obraten efekt Thinking

# 111
  • Мнения: 125
както казах аз от скоро съм дистрибутор, а ето тук можеш да разгледаш www.green-master.eu

# 112
  • Мнения: 983
И аз си го взех. Втори ден се мажа. ще споделя резултати по-късно. За сега само чета положителни отзиви и се навивам още повече да съм редовна. Прочетох на опътването, че кремът се втрива в продължение на 2-3 минути и така го и нанасям.

# 113
  • Мнения: 3
Немога да повярвам...ще изчакам още малко да видя резултатите ви и ще си го купя и аз...макар че не вярвам че на мен ще ми подейства...имам много гъсти и тъмни косъмчета...направо ме побъркват  Cry мечтая някои ден да събера пари за лазерна епилация  Laughing

# 114
Здравейте, искам да споделя, че още не съм пробвала този крем, но си го намерих и поръчах /за около 16 лв./ в аптека Ави Фарма която се намира на ъгъла на булевардите Константин Величков и Тодор Александров. Мисля че го доставят за следващия ден.

Успех
после ще споделим впечатления   bouquet

# 115
  • Мнения: 4 806
Вече писах, но да си кажа пак. Няма промяна в мнението ми - значително забавя растежа. Това е еднозначно - ако предишни лета се е налагало да хващам епилатора през 4-5 дни, сега този срок е 10 дни. При това значително (може би до 30%) намаляло количество.

# 116
  • София
  • Мнения: 5 193
Заинтригувахте ме. Hug Записвам се да следя отзивите.  bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 5 775
Само една марка ли има на пазара,в смисъл има ли вероятност да има и фалшиви кремчета. Струва ми се ,че видях различни опаковки на различните линкове.

# 118
  • Мнения: 2 590
Я да се запиша и аз. Ще гледам тези дни да си го купя, че тези косми са ми голям дерт  Confused

# 119
  • Мнения: 832
А защо кремът не се препоръчва за бременни и кърмачки? Странно малко ми се вижда  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт