Sky Face крем - първи резултати

  • 72 035
  • 193
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
150 мл.е кремчето

# 31
  • Мнения: 1
Каква е цената на маслото? Кремът е 150мл.

# 32
# 33
  • Мнения: 1
Мерси, а ти ползваш ли го!? Тези 20 мл ще ми стигнат за 2-3 намазвания на целите крака, с доста флакончета ще трябва да се снабдя  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 239
Аз използвам крема от една седмица за зоната на триъгълника.След почистване на космите с епилатор съм се мазала всяки сутрин и вечер.За дълготраен ефект още нищо не мога да кажа,но засега още нищо не ми е поникнало при положение,че минавам обикновено с епилатора поне два пъти седмично.

# 35
  • Мнения: 1
Аз също използвам крема, но ме интересува дали някой използва маслото!

# 36
  • Мнения: 49
И аз кремчето ползвам, но още нищо немога да кажа за резултати.

# 37
  • Мнения: 93
Това е чисто масло от мравчен хайвер, поръчах го от тук:

http://www.biodarbg.com/TALA.htm


Благодаря!!!
Чакаме информация за резултати и при теб.  bouquet

Съвсем случайно попаднах на тази тема. По принцип пиша в другата. Доволна съм от крема, но се заинтригувах от горния линк. Виждала съм това масло да се продава само в ebay, а сега са го пуснали и българска фирма. Изглежда го препродават, понеже в ebay струва около 15лв., а те го дават за 22лв., но поне си спестяваш разправиите по доставка. Бих поръчала едно флаконче да видя и от него какъв ще е резултата, понеже е по-концентрирано. Чакаме отзиви от Silvia L  Flutter

# 38
  • Мнения: 1 353
Тъкмо щях да влизам да питам за крема и хоп то имало тема.Купих си го за 15.00лв. Без да искам се оказах дистрибутор и даже ако може да използвам темата да попитам за това http://www.green-master.eu/index.php?option=com_content&view … =41&Itemid=64 някой дали ги е ползвал? Може и на лични за да не разводнявам темата.

# 39
  • Мнения: 13 627
Aз искам да питам, дали е ефективен крема само след кола маска и епилатор? Или може и след бръснене?

# 40
  • Мнения: 3 459
Aз искам да питам, дали е ефективен крема само след кола маска и епилатор? Или може и след бръснене?
Само след кола / епилатор.  Peace

Цитат
А задължително ли е да се маже след коло-маска? Може ли след бръснене?
Цитат
Пише, че не може след бръснене. трябва косъмът да е изваден, за да въздейства върху космения фоликул.

# 41
  • Мнения: 70
Мога ли да помоля тези които го ползват по отдавна да споделят за колко време стига 1 опаковка и дали се разреждат космите или само забавя растежа?

# 42
  • Мнения: 1 324
Съвсем случайно попаднах на тази тема. По принцип пиша в другата. Доволна съм от крема, но се заинтригувах от горния линк. Виждала съм това масло да се продава само в ebay, а сега са го пуснали и българска фирма. Изглежда го препродават, понеже в ebay струва около 15лв., а те го дават за 22лв., но поне си спестяваш разправиите по доставка. Бих поръчала едно флаконче да видя и от него какъв ще е резултата, понеже е по-концентрирано. Чакаме отзиви от Silvia L  Flutter

Душичке, би ли казала малко повече? От колко време го ползваш и какви резултати си постигнала до момента?

# 43
  • Мнения: 1 353
Казаха ми че забавя растежа и прави космите по тънки.Зависи от окосмението.Моята позната го ползва заедно с мъжа си и стига за окло 5 епилации.

# 44
  • Мнения: 1 725
Дори и само това да прави, пак си струва. Но моето питане е, дали е безопасно за кърмачки. Моето кърмаче е вече голямо, но все пак ме е страх. Пише, че продуктът е натурален, без странични реакции, но тя и всяка отрова от природата е натурална, ама какво може да причини... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт