Sky Face крем - първи резултати

  • 72 055
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Не че няма да го ползвам и за себе си де.  Crazy

Той много бързо свършва  Sad , макар че не съм го ползвала много.

# 76
  • Мнения: 2
От снощи чета за това кремче. Днес питах в една аптека, но не го бяха и чували. Днес се разрових в нета и видях, че има публикувана дистрибуторската мрежа на официалния им сайт, така че утре пак ще търся. Малко съм скептична за ефекта, но какво ли не съм пробвала така или иначе, че това ли...  Laughing Дано поне забавя растежа, все е нещо  Wink.

# 77
  • Мнения: X
Не че няма да го ползвам и за себе си де.  Crazy

Той много бързо свършва  Sad , макар че не съм го ползвала много.
Confused   bouquet

# 78
  • Мнения: 4 370
Изчетох темата и виждам, че положителните отзиви са много повече от отрицателните. Не мислех че този крем може да ми помогне, но днес ще се опитам да го намеря в посочените аптеки и ще пробвам.
Каква е точно правилната употреба? След епилация мажете 5 последователни дни по два пъти на ден. Така ли е?

# 79
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Каква е точно правилната употреба? След епилация мажете 5 последователни дни по два пъти на ден. Така ли е?

Да  Peace

И пише след колко време употреба по този начин ще има видим резултат, но сега крема не е при мен и не мога да видя за какъв период ставаше въпрос...

# 80
  • Мнения: 4 806
Ползвам крема 2 месеца. През това време съм правила 4 епилации, което е значително по-малко от обичайното. Не мога да кажа, че разрежда космите, но със сигурност забавя растежа. Определено много омекотява кожата. Не всеки път мажа по 5 дни - 3,5-4 дни последните два пъти. Ползвам втора кутийка и имам за още едно епилиране.
Доста се чудя за маслото. Дали не е по-ефективно? Прочетох, че много бързо свършва, та още се колебая.
Иначе в листовката обещават резултатът да се види след 5 месеца ползване.
А по повод подкожните косми - имам си го този проблем отпреди крема. Много ме притесняваше да не станат повече - спокойно, не са станали. Като се замисля може даже да се каже, че са и по-малко - може би защото много омекотява кожата.
Ароматът му - мирише ми на крем Здраве.

# 81
  • Мнения: 3 698
Ето, инфо. за кремчето :

Кремът Sky Face

намалява болката при епилация;
съдейства за трайно разреждане на окосмяването;
подходящ е за всички зони на обезкосмяване;
хидратира кожата;
намалява дразненето и зачервяването след епилация;
не предизвиква алергични реакции.

Какво е Sky Face?

Крем, подпомагащ епилацията и намаляващ нежеланото окосмяване по тялото и лицето. Активната му съставка е масло от яйца на мравки.


Какво знаем за маслото от яица на мравки?

От древността гладката кожа е мярка за женска красота. Търсенето на начини за намаляване и дори пълно премахване на окосмяването датира от хилядолетия. Шумеро-вавилонската култура открива ефикасен метод - масло от мравчени яйца. Тази тайна съставка е ревниво пазена и предавана от уста на уста, за да бъде съхранена и пренесена във времето. Египтяните наследяват знанието, арабската и турската цивилизация пренасят тайната в съвремието, за да я вложим днес в крема Sky Face.


Как действа Sky Face?

Кремът с масло от яйца на мравки предизвиква съкращаване на фазата на нарастване на космените фоликули (анаген) и бързото й преминаване във фаза на покой (телоген). Маслото от яйца на мравки е богато на специфични аминокиселини, които попаднали в космения фоликул след епилация, влияят на т.нар. зародишни клетки, които образуват новото косъмче, като забавят възстановяването му. Постепенно се прекратява образуването на множество косъмчета, а останалите изтъняват.


Какви са резултатите при използването на Sky Face?

Лабораторните тестове в Германия* доказаха, че при употребата на крем Скай Фейс се постигат следните резултати:
до 55% намаляване на окосмяването;
до 45% намаляване дебелината на косъма;
до 75% по-дълъг период между епилациите.

* Лабораторните тестове са проведени с 30 жени в компанията за медицински изследвания DERMATEST®, град Мюнстер, Германия.

Наред с това кремът намалява болката при следваща епилация и съдейства за трайно разреждане на окосмяването. Хидратира кожата и намалява дразненето и зачервяването след епилация. Кремът е преминал редица изследавния и в България. Тестовете показват, че кремът е безвреден, не предизвиква алергични реакции и е подходящ и за най-деликатните зони на тялото.

Как се използва Sky Face?

След епилация кожата се измива, подсушава и се изчаква нейното успокояване. Кремът се нанася върху епилираните зони вечер, след измиване, с леки масажиращи движения. Процедурата се прави поне 5 поредни вечери. Всичко това се повтаря след всяка следваща епилация.


Къде и кой може да използва Sky Face?

С натуралната си формула SKY FACE крем е подходящ за всякакъв тип кожа. Въздействието му е еднакво ефективно както върху женска, така и върху мъжка кожа. Подходящ е за всички зони на обезкосмяване (лице, тяло, крака, ръце, подмишници и деликатни зони).


Колко дълго може да се използва Sky Face?

Това зависи от степента на окосмяването. Оптимални резултати се постигат при употреба на крема след поне 5-6 епилации. За поддържане на желаните от вас резултати SKY FACE може да се използва неограничено време.

Резултатът е мека, гладка кожа и намаляване на болката и нуждата от епилация!

 
При мен действа чудесно във всички насоки, пожелавам и на вас добри резултати   bouquet .

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 445
Да се запиша и аз сред доволните-ползвам го от близо 2 седмици и наистина космите растат по-бавно.За оредяване още ми е рано да споделя-това което забелязвам е,че излизат по-лесно и по-безболезнено.

# 83
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
здравейте, за пръв път попадам на темата.
въпросът ми е - намирали ли сте този крем на други места освен посочените на сайта дистрибутори?

# 84
  • Мнения: 431
Да, дори в момента е на промоция в Бонжур

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 4 452
Да, дори в момента е на промоция в Бонжур

На каква цена е? Аз от Римедиум го взех за 19.20лв.

# 86
  • Berlin
  • Мнения: 11 305
Да, дори в момента е на промоция в Бонжур
перфектно! благодаря!

# 87
  • Мнения: 431
Мисля, че Бонжур беше 19.90

# 88
  • Мнения: 544
Аз исках да го купя за дъщеря ми, тя е на 6,5 г. Там пишеше, че при децата мравченото масло премахва косъмчетата и те не израстват никога.  Thinking Дали е така наистина?

А тя ще изтърпи ли епилация или кола маска преди да я мажеш с крем?

# 89
  • Мнения: 13
От днес и аз съм във вашите редици.Надявам се и аз да съм от редиците на доволните. И още нещо виждам , че първите момичета ползвали крема нещо не пишат вече за резултата от крема , надявам се това да значи ,че са много доволни от него. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт