Sky Face крем - първи резултати

  • 72 048
  • 193
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7
Аз се мажа от 4-5 дена. Получих обрив Sad Не искам да ви плаша, виждам, че няма някой друг с такива странични ефекти. Сигурно съм някакво изключение. Преди няколко дена започнах с краката, ръцете, мишниците и даже на лицето си мазах по мустачките и нямам никакви проблеми до сега. Но вчера си правих кола на триъгълника и вечерта се намазах с крема. През нощта се събудих от сърбежи и сега продължава. Не стана целия триъгълник наведнъж, а се мести ту на една зоничка, ту на друга. Предполагам, че до края на деня ще отшуми. Но да си призная по принцип кожата ми не е от най-чувствителните. Получавам обрив за 2-ри път през живота си. Сега ще се намажа с нещо, за да успокои реакцията и ще си помисля дали да се мажа пак специално на триъгълника. Иначе за ефекта не мога да кажа по другите зони. Кожата ми наистина стана по-мека, но още не са започнали да излизат косъмчета, за да споделя резултати.
Така, ако има нещо ще пиша пак, просто реших, че е редно да отбележа, че може и това да се случи Simple Smile

# 166
  • Мнения: 224
Кожата там е много чувствителна, затова на крема пише да се изчака кожата да се успокои. Ти явно не си изчакала, това е проблемът. Щом на ръцете и краката нямаш проблем, не мисля че е някаква алергия.

# 167
  • Мнения: 7
Ами правих колата сутринта, а се намазах с крема вечерта късно... Другия вариант беше да се намажа на следващия ден. Нямаше ли да е късно тогава?

# 168
  • Мнения: 224
Не, не е късно. Другия път като си правиш кола маска на триъгълника, намажи съвсем малко/съвсем малка зона/, да видиш какъв ще е ефекта. Аз се мажа от 1 месец и мисля, че има някакъв ефект.

# 169
  • Мнения: 7
Така ще направя, благодаря за съвета Simple Smile А довечера дали да се мажа пак? Трябва вече да е минало раздразнението от колата... Thinking

# 170
  • Мнения: 224
Намажи съвсем малък участък, да не стане като снощи.

# 171
  • Мнения: 198
искам да подбутна темата и да помоля тези, които ползват крема от няколко месеца да споделят резултатите

# 172
  • Мнения: 4 370
Аз ползвам крема от юни месец, т.е. от три месеца и забелязах че при последната епилация космите ми пораснаха двойно по бавно от преди , и мисля че са оредели почти на половина. Мисля да го ползвам още два месеца, както е по предписание и тогава ще споделя окончателното си мнение. Но като цяло засега съм доволна.

# 173
  • Мнения: 198
Аз ползвам крема от юни месец, т.е. от три месеца и забелязах че при последната епилация космите ми пораснаха двойно по бавно от преди , и мисля че са оредели почти на половина. Мисля да го ползвам още два месеца, както е по предписание и тогава ще споделя окончателното си мнение. Но като цяло засега съм доволна.

ех, нави ме Simple Smile
Аз по принцип рядко се епилирам, че после почва едно никнене на подкожни косми и цялата ставам в рани. веднъж годишно преди морето стига  Joy
залагам изцяло на бръснача, не знам от него ли , от ген ли, година след като го ползвах доста ми се разредиха гъдинките на краката,
Но ще взема и аз да пробвам това мазило, може да помогне и на мен Simple Smile

# 174
  • Мнения: 694
Купих си крема онзи ден и очаквам скоро резултати. Simple Smile

# 175
  • Мнения: 20
Запис, за да ви следя... Много обнадеждаващо звучите  Peace

# 176
  • Мнения: 224
За веждите съм категорична, има ефект. Преди ревях, докато ги оскубя, сега излизат по-лесно космите, а освен това ги чистя по-рядко.

# 177
  • софия
  • Мнения: 56
Понеже четох тук за крема и всичко обнадеждаващо и тнт си го купих на 6.11.2009 и понеже пише на упътването да се ползва 5 месеца, мога да кажа резултати лично за мен при почти стриктно спазване на упътването, става дума за мустаци и под брадичката и при мен до сега няма ефект, а така му се надявах.

# 178
  • Мнения: 4 370
При мен май понамаляха маааалко, но пък козметичката намира разлика в това, че по лесно ми прави вече колата. Аз спрях да го ползвам вече де!

# 179
  • Мнения: 25
Някой използва ли го все още?? Ефект има ли?
Някой да си е купувал наскоро...замислих се дали все още го продават в аптеките
Отзиви?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт