Sky Face крем - първи резултати

  • 72 067
  • 193
  •   2
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 370
Защото кой знае какви помии си вкарваш в кръвта с това мазане!

# 121
  • Мнения: 9
Да се отчета и аз:) на мен ми свършва днес първото 5дневно мацане - почнах с ръцете, но след седмица почвам и триъгълник и крака:) естествено още не мога да видя има ли резултат в намаляването на космите, но ми прави впечатление, че попринцип от епилатора ми се получават зверски червени точки и пъпки по ръцете, особено в скъвката на лакътя, но от кремчето сякаш много бързо се успокоиха и минаха този път! Ха дано има ефект:) само ме притеснява че както се мажа ще ми стигне за макс три епилации на ръцете кремчето:( а имам и крака и тн да мажа... аз ли се мацам много или то просто си върви?

# 122
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
И моето много бързо свърши Kryptonite   Confused

А аз да отчета един друг положителен ефект  Wink. Кожата ми стана много гладка и нежна (става въпрос от коленете надолу, където по принцип ми е най-проблемната зона), а сега дори почти не използвам ексфолиращи продукти, за да не си смъквам тена  Embarassed

# 123
  • Мнения: 9
това звучи доста добре! защото на мен там ми е доста ужасна:( имам хиляда подкожни, които правят пъпчици, които пък стават на ранички и съм като... калинка:) дано умекотява и да ми се пооправи и на мен там като почна кожата че... лято е все пак искам да си носа поличките вече!!!! Grinning

# 124
  • Перник
  • Мнения: 728
Има ли някакви противопоказания за чувствителна кожа?

# 125
  • Мнения: 13 627
Аз съм с много чувствителна кожа и нямам проблеми с крема. Много добре ми понася и кожата се успокоява след епилация и става много гладка

# 126
  • Перник
  • Мнения: 728
Много се запалих по този крем и ще го търся след толкова положителни отзиви и нито един отрицателен.

# 127
  • Мнения: 2 590
Момичета и аз се зарибих и вчера си  купих крема. Още съм нямала възможността да го пробвам(не са ми израстнали още космите от предната епилация), но се надявам до няколко дена да мога да го почна и аз  Grinning

# 128
  • Мнения: 170
Момичета, изчетох темата "на един дъх"  и страшно ме запалихте по този крем! Ноооооооо,дали ще го открия в Благоевград  newsm78

# 129
  • Мнения: 13 627
Момичета, изчетох темата "на един дъх"  и страшно ме запалихте по този крем! Ноооооооо,дали ще го открия в Благоевград  newsm78
http://www.skyface.bg/?page_id=207&city=Благоевград

# 130
  • Мнения: 106
Здравейте.Аз съм доволна от крема. newsm10Особено на бикини зоната-там видях резултата най-добре,защото след години бръснене когато започнах да използвам крема космите станаха по-тънки и се забави растежа им.Не очаквайте чудеса,но наистина има ефект.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 207
Това намерих в нета за Sky Face крем

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-06-26&article=283144

но и това, което ме обезпокоява:

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-06-26&article=283145

моля някоя от вас, която има крема да постне състава в темата за добрата козметика.там има 2-3 специалисти, които могат да дадат някакво мнение.аз не съм го взела, но се каня като преди това искам да знам повече неща за него...не ми е все едно какви химии си вкарвам в кръвта...  bouquet

# 132
  • Мнения: 431
Не знаех за темата, затова ги пиша тук:


AQUA, CETEARETH 12, GLYCERYL STEARATE, GLYCERINE, STEARIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, PEG-50 CASTOIR OIL AND SODIUM CETEARYL SULFATE, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, ANT EGG OIL, CARBOMER ТRIETHENOLAMINE, CYCLOPENTA SILOXANE, DIMETHICONNE, FRAGRANCE, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHORIDISOTHIAZOLINONE, MENTHYLISOTHIAZOLINONE.

Ух, това линкче малко ме притесни и мен.  Rolling Eyes Confused

# 133
  • Мнения: 13 627
От една страна е така, но ако е нещо опасно няма да го пуснат в производство. А и съдя по собстената си кожа. Кремове на известни марки като Виши и Лореал са ми докарвали супер обриви (а тях ги тестват върху хиляди хора, както пише в статията), а от мравчения крем нямам никакви проблеми. Ако даден продукт не ти понася то веднага си проличава! A и все пак го продават крема главно в аптеките. Не е като да е купен от някакви подозрителни интернет сайтове.

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 14:18 от Jaquie

# 134

Общи условия

Активация на акаунт