С песни и цветя ГАБРОВО посреща пролетта!!!

  • 15 240
  • 313
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 123
Честит Рожден Ден на Рая, да е здравичка, умничка и послушничка Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 141
За БЦЖ-то е нормално да гнои,но ДТК  newsm78.И аз му слагах на Гави pentaxim, та с тези по здравната каса не съм запозната как действат.Пък и в имунизационният календар ДТК се започва на 3 навършени месеца и малко съм объркана,че са ти били на два месеца ДТК на детето? Rolling EyesНо щом докито ти казва да мажеш с антибиотик.,мажи.....Ама е хубаво да го види някой, поне според мен. Hug

# 92
  • Мнения: 257
Момичета , благодаря на всички за пожеланията! Hug

# 93
  • Мнения: 196
Честит рожден ден на малката Рая!Прекрасно детство и послушни мама и тате й пожелавам!
Относно имунизацията-при нас не се случвало такова нещо,дано не е проблем и бебо се оправи скоро Hug

# 94
  • Мнения: 910
Честит рожден ден на Рая!  bouquet
Да е здрава и  послушна!

# 95
  • Мнения: 147
geni23, ние проблем не сме имали, но наскоро четох тема за детенце, което доста тежко я е понесло (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361595.0&no_cj_c=0), там се споменаваше и за гнойни пъпки. Не искам да плаша никого, важното е навреме да се постави точна диагноза.

# 96
  • Мнения: 1 080
Здравейте момичета.
Идвам с едно въпросче към вас.
Искам да отида на мамолог, но искам да прескоча ходенето при личната лекарка и взимането на направление.
Какво ще ме посъветвате - къде да отида?
Има ли някъде на частно таквоз чудо или някъде в болницата и просто да си платя за прегледа.
Простете за незнанието ми.

# 97
  • Мнения: 153
                            Добро утро момичета!
                                                 

Слабо представяне във форума през почивните дни, а можеше да се разберем за среща.

stefinka немога да те посъветвам, но аз също се интересувам. Ако разбереш нещо моля сподели.
                                               
                                              Приятен ден!




# 98
  • Мнения: 53
                            Добро утро момичета!
                                                

Слабо представяне във форума през почивните дни, а можеше да се разберем за среща.
И днес можем да се разберем Simple Smile Кога ще ви е удобно да се видим тази седмица?

# 99
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте!
Цитат
Здравейте момичета.
Идвам с едно въпросче към вас.
Искам да отида на мамолог, но искам да прескоча ходенето при личната лекарка и взимането на направление.
Какво ще ме посъветвате - къде да отида?
Има ли някъде на частно таквоз чудо или някъде в болницата и просто да си платя за прегледа.
Простете за незнанието ми.

 Относно мамолога в болницата се провеждаха безплатни профилактични прегледи за всички желаещи съветвам те да се обадиш по телефона да търсиш главната сестра и да попиташ ще има ли скоро такива и как можеш да се прегледаш, другият вариянт е да си вземеш талон от личния лекър и да отидеш при д-р Цанков в ІІ ДКЦ (той е хирург но се занимава с прегледи на гърдите) поне според мен е добър, той ми откри бучка на гърдата при такъв профилактичен преглед в болницата, която в последствие се оказа кистичка.

# 100
  • София
  • Мнения: 73
Не знам защо отговорът ми се вмъкна в цитата Rolling Eyes - ще ме извините!
 Как дават времето тази седмица, че да си направим една среща  Grinning

# 101
  • Мнения: 53
Мисля че утре времето ще е като днес, а след това ще вали.
Да ви питам - докато се кърми могат ли да се правят такива прегледи? Защото ми се иска да отида, а някъде бях чела че не може докато се кърми  Confused

# 102
  • Мнения: 153
J.U_L.Y и аз бях чула за това. Ще се прегледам след спирането на кърмата.

Утре в 11.30 ч. в ИМКА?

# 103
  • Мнения: 141
Аз съм болна и няма да идвам.Нещо ме боли гърлото,то ме подготвяше няколко дена ,ама от вчера баш си ме боли и глас взех да губя.... #Cussing out Sad
Аман от тия вируси #2gunfire

# 104
  • Мнения: 302
Моя син го фана от мен.От вчера е с температура и само мрънка. tantrum
А и да ви се похваля през почивните дни на няколко пъти направи по няколко самостоятелни крачки.Май скоро ще има питка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт