Ритат ли ви много бебоците?

  • 2 613
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Моите ритаха много, но бебето на една приятелка, с която бяхме бременни по едно и също време, беше доста спокойно и мързеливо, докато беше в корема й. После обаче, се оказа, че е същински бяс.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 535
И при мен с първото получавах доста повече ритничета. Второто явно беше по-спокойно и поспаливо.
Не мисля че трябва да те притеснява, ако е по-кротко детенцето.

# 17
  • Мнения: 1 763
Почти не съм го усещала, докато беше в корема ми. Никога не ме е посритвал изненадващо, трябваше да заема определена поза и да си сложа ръка на корема, за да мога евентуално да го усетя.

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ритка много активно.

# 19
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми не преставаше да рита и да се върти.
Сега макар че, съм бременна за втори път и по принцип трябваше да усещам бебето по-рано и по-отчетливо, напротив.
Усещам го, че рита, но не съм подложена на онзи непрекъснат натиск от преди пет години. Mr. Green
Аз съм с предна плацента  и това е една от причините да усещам притъпени ритниците на бебето.

# 20
  • Мнения: 444
При мен до преди няколко дни бебка беше доста активна, а сега явно и отесня и вече само се понамества от време на време. Мисля, че е нормално на финала да е по-неудобно за бебчето и да си кротува  Hug

# 21
  • Мнения: 645
риташе от време на време ама и беше седалищно по скоро често ме подпираше под ребрата Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 448
Почти непрекъснато. Искала съм да спре и да поспи. Така е и до днес вече 5 годишен едно малко перпетуммобилче.  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 354
Ами, моята бебка рита и се върти доста,но предполагам ,че с напредване на времето ще и стане по тясно и няма да може много да шава  Laughing.

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми моя син риташе 23ч от 24ч Crazy ooooh!

# 25
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
мойто бебче ме рита по график newsm62,започва в 5 сутринта,после към 9,после ако легна през деня и накрая като легна вечер да спя  за започва наи голямото ритане и въртене,но за мен това са най хубавите моменти през деня Two Hearts

# 26
  • София
  • Мнения: 2 132
Ритка си ме, но с различна интензивност всеки ден.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Риткаше ме много и беше толкова хубаво и мило  Heart Eyes , едни от незабравимите мигове през бременността.Накрая взе да си изпъва и се опираше на ребрата сякаш и малко ме боляха  Grinning , но скъпа и мила болка е това  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 370
Ооо,ритка и още как  Grinning  Аз започнах да го усещам още от 16 г. с. и сега риничетата вече са доста по силнички 

# 29
  • Мнения: 2 110
Към края на 7 -ми и целят осми месец при мен беше нещо страшно. Нали тогава са и по-големи и се усещат повече. Когато влязох в деветия май взе да им става тясно и по-малко се движеха, нямаха много място за мърдане.

Общи условия

Активация на акаунт