"Лицето на другата" и "Буря в Рая"

  • 49 826
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 650
Да, и тази, която намери пръстена на Аймар, как се озова до колата, когато се запали, да не е тичала след нея като бързия влак?

# 46
  • плевен
  • Мнения: 644
Работа на сценаристи и то явно с много богато въображение защото аз никога не бих измислила подобно нещо Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 15 485
Да, и тази, която намери пръстена на Аймар, как се озова до колата, когато се запали, да не е тичала след нея като бързия влак?
  hahaha JoyТе не можаха да спрат колата, че е със развалени спирачки, но онази ги настигна със светлинна скорост.Сигурно когато актрисата се е омъжила, е поискала на напусне сериала, пък после се е отказала и се е върнала, ама нещо по реално трябваше да измислят.

# 48
  • Мнения: 3 216
Абе Девата от Гуадалупе си знае работата Joy това с раждането на бебето след колко епизода да го чакам?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 541
ааа не така  Naughty добре си е тичала жената и е стигнала колата !
п.п. то и нашата BG сапунка "забранена любов" да не е повече  ...
да гледаме нещо там , че май това ни остана /

# 50
  • Мнения: 250
Да, и тази, която намери пръстена на Аймар, как се озова до колата, когато се запали, да не е тичала след нея като бързия влак?
  hahaha JoyТе не можаха да спрат колата, че е със развалени спирачки, но онази ги настигна със светлинна скорост.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ  Laughing

# 51
  • Мнения: 250
Момичета,какво стана в този епизод с 2 думи,че нямах възможност да го гледам?

# 52
  • плевен
  • Мнения: 644
Нищо особено-Елисео и Давид искаха да вкарат Мария Тереса в клиника за алкохолици но тя отказа,затвори се в стаята си и пак се сети за алкохол-търсеше но не намери,оплакваше се че никои не и вярва че не е посегнала пак към порока си и тн...Давид излиза със Сиренита пак и обеснява колко я обича...Николас разбра че Аймар е чакала дете защото отиде с Давид да видят Хосе Мигел и видяха детската стая но Хосе Мигел излъга че детето е било от него а не от Николас...Николас поема управлението на Бистри води докато Хосе Мигел се оправи...Карина се целува с Лисандро...Друго не се сещам  Peace

# 53
  • Мнения: 250
Много благодаря  Hug

# 54
  • Мнения: 250
Ехоо, къде сте?Кога ще се появи Аймар?

# 55
  • плевен
  • Мнения: 644
Ехоо, къде сте?Кога ще се появи Аймар?

Май само ние с тебе следим сериалите Laughing И на мен ми е интересно как ще се развива филма

# 56
  • Мнения: 521
О, аз го гледам. Преди го даваха по Пинк и го хванах последните няколко серии

# 57
# 58
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Хоп и аз тук.
Преди дни търсих тема за този филм,но реших че никой не го гледа,явно съм се объркала.
Само не разбрах Аймар настина ли не е умряла..... newsm78,да ви кажа ,че и аз си го помислих,някак си ми се струваше
нереално главната героиня да умре,но си останах само със съмненията.

# 59
  • плевен
  • Мнения: 644
А за" Лицето на другата" някой знае ли какво ще стане как ще се развия филма

Общи условия

Активация на акаунт