Турнето на U2 360 градуса

  • 24 733
  • 499
  •   1
Отговори
# 75
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
За всяка държава е различна доставката. Може по поща с обикновенно писмо, на мен така от ticketpro.hr ми изпратиха билетите за Мадона, като ходихме в Будва. Сега за Милано имаше два варианта - с куриер и да си ги вземем от стадиона, 1 час преди откриването на проявата, аз се спрях на този вариант. Нямаше опция електронен билет.

# 76
  • Мнения: 4 542
Fros, аз пак имам въпрос.  ooooh!
Как мога да разбера каква група абонамент имам (Horizon, Breath или Boots) и това дали има значение за присейла утре? Платих си обикновения акаунт от 50 долара, видях, че са ми го дръпнали от картата, а и кодче си имам вече. Дано не оплескам нищо утре  Praynig , ако ви кажа кви глупости съм сънувала цяла нощ...  ooooh! Много ще ми се смеете!
И още един въпрос: Утре в уречения час си влизам в сайта на групата, отивам на 'purchase tickets' и там всичко ще е ясно и лесно за извършване на процедурата, така ли?

# 77
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Всички, закупили акаунт след 9 март са 3-та група  - Boots' group. Те ще ти изпратят е-мейл, но мисля, че в сряда следобяд (at 3pm, local to venue) ще ти дойде реда, а ще приключи присейла на Thurs. March 26 12noon. Тъй като ти си трета група член на сайта, твоят ред ще е накрая, т.е. няма да е утре, а в сряда.
Относно самото закупуване - днес или утре ще ти изпратят мейл, който ще съдържа линк към сайта който продава билети, в случая за Загреб ticketpro.hr и от този линк влизаш. Желателно е да си направиш предварителна регистрация на сайта, за да стане по-бързо покупката., както и предварително да си уточнила за кои сектори искаш билети.

# 78
  • Мнения: 4 542
  bouquet Благодаря ти, Fros! Разбрах те, ще чакам мейла. Само да не забравя да проверявам редовно пощата на мъжа ми, че от там е направена регистрацията!  ooooh!
Сега ще се регистрирам в хърватския сайт.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 069

Всички, закупили акаунт след 9 март са 3-та група  - Boots' group. Те ще ти изпратят е-мейл, но мисля, че в сряда следобяд (at 3pm, local to venue) ще ти дойде реда, а ще приключи присейла на Thurs. March 26 12noon. Тъй като ти си трета група член на сайта, твоят ред ще е накрая, т.е. няма да е утре, а в сряда.
Е вие ме разбихте, аз мислех днес да следобед да платя акаунт, това значи ли, че докато ми дойде реда може и да е свършила предварителната продажба за Загреб и също така има ли значение ако си направя акаунт на мен а го платя с чужда карта.

# 80
  • Мнения: 2 037
Много добър маркетинг на U2, браво. С тези платени акаунти добре са го измислили. Започва да ми се струва по-трудно да си купя билет за концерт от колкото да запиша детето през интернет приема на ДГ.  Simple Smile С това последното се справихме на късмет. Извинете за оффа. Обаче се ядосах, защото в един английски сайт се появиха билети за Барселона на цени от 240 до 340 евро бройката. Sick

# 81
  • София
  • Мнения: 175
Аз си купих за концерта им в Шефийлд. Пуснаха ги в 9 часа, в 9 и 5 вече нямаше билети, а в 9.30 ги продаваха в eBay по 200 паунда. Нагляри  #Cussing out Ще си получа билетите 48 часа преди концерта, уж за да спрат далаверите.  Tired

# 82
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Ако днес или утре си платите акаунта все още имате шансове за присейла в Загреб, който за третата група започва в сряда и свършва в четвъртък на обяд.
Според мен няма проблем да платиш с чужда карта.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 069
Мерси, успокоих се. Laughing

# 84
  • Мнения: 2 037
 Shocked Shocked Shocked Вижте само във Фейсбук колко много хора продават билети за концертите! Това си е жива спекула.

# 85
  • Мнения: 1 107
Shocked Shocked Shocked Вижте само във Фейсбук колко много хора продават билети за концертите! Това си е жива спекула.

това наистина е факт- тук около 1 час след като пуснаха билетите масово започнаха да се препродават на много по-висока цена- напр. билет от 40 евро се продаваше за 120  Shocked
Много ми е интересно ако не е хартиен билета, а е интернет такъв (просто pdf файл) как ще си сигурен ако че не си купил едни и същи места с още 20 човека. Има много мошенници, така че тук много често предупреждават да се внимава..... друг е въпросът какво да правиш ако си изпуснал редовната продажба newsm78

# 86
  • Мнения: 4 542
Стига бе, не искам да има дублиране на билетите Sad.
Би трябвало да има защита някаква...  Confused

# 87
  • Мнения: 2 037
Сега започвам да си скубя косата защо и аз не влезнах в този "бизнес". Купуваш 4 билета и ги продаваш - файла - на 80 човека, след това с частен самолет можеш да идеш да ги гледаш от ложите! Ох, извинете днешния ми негативизъм.

# 88
  • Мнения: 4 542
Люлин, не е късно.  Laughing Пред перспективата да изкарам некой лев, не би ми пукало, че няма да гледам Ю Ту.  Joy Майтап бе.

# 89
  • Мнения: 1 107
Сега започвам да си скубя косата защо и аз не влезнах в този "бизнес". Купуваш 4 билета и ги продаваш - файла - на 80 човека, след това с частен самолет можеш да идеш да ги гледаш от ложите! Ох, извинете днешния ми негативизъм.

то по-скоро е интересно дали някой им купува билетите?
Досега са ги проверявали с баркод четец на входа на залата/стадиона- така, че ако си първи ще можеш да се мушнеш Joy....другите 79 човека да му мислят

Общи условия

Активация на акаунт