Мъжки вечери

  • 3 448
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Не. Но по пет дни в седмицата има "мъжки дни". Сутрин излиза и се прибира чак вечерта. Това не се трае вече.

# 16
  • Мнения: 673
   Амиии...ограничихме ги до минимум newsm66, щото малко попрекаляваше.Щом за мен ще са чат-пат и за него ще са рядкост. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 581
 Все по-рядко, но се случва.

# 18
  • Мнения: 274
А защо ги наричате "мъжки вечери" след като винаги има и пички?

# 19
  • Мнения: 2 448
Има , да, но са малко за съжаление.   Tired Ако можеше да излиза по често...  Laughing

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А защо ги наричате "мъжки вечери" след като винаги има и пички?

няма пички. Моят рита мач и после пият бири на Спортна София, там жените наистина са кът  Grinning

# 21
  • Мнения: 166
Марадона, ти да не си прихванал по Скайп? Не се взимай за еталон, твърде нескромно е. И невярно най-вече. Hug

# 22
  • Мнения: 2 700
Има естествено. "Проветряваме" си брака и двамата.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
А защо ги наричате "мъжки вечери" след като винаги има и пички?

алал да са им  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 21
Той моя си има съботно-неделно кафенце с приятелите, а аз - съботно-неделни ски Grinning

# 25
  • Мнения: 606
Никъде не ми се ходи вечер.
Жената не може да се оттърве от мен.

# 26
  • Мнения: 323
Не няма. Откакто сме семейни, вече 18 години , всяка вечер се прибира право във къщи или отива веднага на друго място да работи , едвам диша от умора . Не зная дали мога да му се отплатя някога за добрината му!

# 27
  • Мнения: 274
Марадона, ти да не си прихванал по Скайп? Не се взимай за еталон, твърде нескромно е. И невярно най-вече. Hug

Кво да съм прихванал по Скайп? Не те разбирам. И мога да си се взимам за квот си искам. Кое е вярно и кое не, преценявам аз.

# 28
  • Мнения: 2 556
Има, разбира се

# 29
  • Мнения: 4 166
А защо ги наричате "мъжки вечери" след като винаги има и пички?

няма пички. Моят рита мач и после пият бири на Спортна София, там жените наистина са кът  Grinning

Лятото и аз ходя с моя на ''мъжките'' му вечери на Спортна София. Гледаме приятелите как ритат, че моя е контузен тежко преди години, и за това не играе (поне така твърди Mr. Green)

За сметка на това, сега зимата излиза по мъжки да играе джаги, там не ходя, че ми е много скучно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт