Как се чувстваме и какво не ни достига у дома

  • 2 241
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
Определено не се чувствам добре и гледам да го променя, за да съм добре. Не ми достига чист въздух, разбиране, доверие към мен и мъжа ми. Имам нужда просто от едно собствено жилище.

# 16
  • Мнения: 92
labrador mnenieto si: "темата е зададена сексистки !
крайно време е да се поправят правилата и подобни теми да бъдат изтривани!"
moje6 da spodeli6 s horata otgovarq6ti za pyskaneto na temite tyk  Peace
 Momi4eta i na men opredeleno vremeto, koeto prekarvame zaedno mi se 6te da e pove4ko,sobstveniq dom da e fakt i malko pove4e pari.No opredeleno sum 6tastlivka 6tom obi4, nejnost i vnimanie ne mi lispvat ,za koeto blagodarq na bog!

# 17
  • Мнения: 5 710
Как се чувстваме и какво не ни достига у дома за да сме напълно щастливи ?Мами ,бъдещи и настоящи  не бъдете пестеливи на думи  Peace

не се чувствам добре у дома. искам цялостна промяна на интериора, ремонти, чистачка, градинар ...

# 18
  • Мнения: 6 728
Всичко си ми стига вкъщи.
То оставаше и там да не ми е наред.
Е, шест-цифрени суми и аз не отказвам.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 390
Имаме нужда от пари и от повече време и сили за секс.

# 20
  • Мнения: 92
zuki pri men izlizaneto na kvartirata be6e po dobroto re6enie v predi6nata mi 7 godi6na vruzka ,no na muja ne my stiska6e da se pysne ot polata na maika si,koeto puk ot svoq strana dovede do polojitelna promqna v moq jivot .Dano doide i tozi den v koito, tova ot koeto naistina imate nyjda s muja ti se sly4i .  Peace

# 21
  • Мнения: 5 940
В момента ни се е скапала серпентината на бойлера, която е свързана към парното и се чувствам ужасно Laughing. Другото си ми стига.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 953
У дома се чувствам защитена.
Не ми достига тишината и времето за сън.
п.п.малката пробва вокалните си данни, големия свири на китара с усилвател в гаража Confused

# 23
  • Мнения: 4 965
Сuftaika, моля, пиши на кирилица.
Темата е интересна, но е мъчение да те чете човек. Ако е на кирилица, сигурно ще получиш и повече отговори.

# 24
  • Мнения: 92
azaf Благодаря !Взимам си от забележка   Peace
  кой с прецакана серпентина,кой с програма у дома  Laughing свят като цвят,но определено нашият дом трябва да е нашата крепост!А ако крепостта е и ли4на собственост,а семейството в нея самостоятелно е чудно !
 

# 25
  • Мнения: 1 849
Липсва ми малко място, където да бъдем наистина заедно, без интернет и компютри, без телевизия... Може би някъде на високо в планината, с приятели, повече време за разговор (без музиката в ресторанта) и повече откровеност. Ако може и без 5 кг пържоли, за които ще се мисли през повечето време, макар и на огън  Wink
Имам нужда от приятелите си, но насаме...

# 26
  • Мнения: 301
Време. Не ми достига време прекарано с мъжа ми и детето - тримата заедно. Работа много, много бързаме и уикендите (в които той не работи) и отпуските са ми любимото време. Ние тримата и приятелите ни.  Crazy
Харесвам си домът. Ние си го правихме, аз си го обзаведох и постоянно го променям, размествам и преподреждам. Уютно ми е там. Мечтая си за къща. Мечтата ми е почти напът да се сбъдне и това ми е някак плашещо. И аз незнам защо точно. Rolling Eyes
Ако можех да си поискам нещо още за вкъщи, щеше да е повече свободно време с детето и мъжа ми. Понякога просто не ми стига вечерта да им кажа каквото имам, мисля и чувствам.  Crazy

# 27
  • Мнения: X
...а той ме сравни със земята,че без да го питам си позволявам да питам/при положение,че не съм питала конкретно с име,а като обща инф/...И ето пак скандал.Ето това ми липсва,да се чувствам равноправна!
донякъде го разбирам. въпросът е, че за време от порядъка на години хората се опознават, знаят какво би разярило отсрещната страна до степен 'да ме сравни със земята' и ако искат, повтарям АКО ИСКАТ, не правят тези неща, които биха разярили другата страна. човекът явно е по-избухлив примерно. примерно. искаш да му помогнеш. ами направи го по неговия начин. само тогава е помощ. а неговият начин е, да му се обадиш и да го питаш - иска ли, не иска ли... кога, днес ли утре ли - ако иска, ако не иска - още по-добре за тебе, просто не го правиш. няма начин да няма начин.

# 28
  • Мнения: X
Как се чувстваме и какво не ни достига у дома за да сме напълно щастливи ?Мами ,бъдещи и настоящи  не бъдете пестеливи на думи  Peace

не се чувствам добре у дома. искам цялостна промяна на интериора, ремонти, чистачка, градинар ...
хихихи, отдавна ти засичам мненията
аз пък искам цялостна промяна от тип 'остров'

Общи условия

Активация на акаунт