Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 31-та тема

  • 53 955
  • 368
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 804
Вечерята ни тутманик

# 316
  • Мнения: 7 424
   Днес отново ми поръчаха Шоколадовата чийз-торта.Идеята за тази украса взех у Ивейн. Grinning

   

# 317
  • Мнения: 2 609
Пържоли, шишчета, задушени картофи и зелена салата:

# 318
  • Мнения: 3 770
Селма , хубава торта си завъртяла , а парче няма ли да резнеш за гледащите като мен ?  Grinning

И от няколко страници ми изпивате мозъка с тези вариации на тема червени чушки , кисело мляко , чесън и прочие !  Heart Eyes Ще трябва и аз сега да бъркам !
  Crazy

# 319
  • Мнения: 6 713
Мусака от гъби със зелен лук и ориз

Десинико, може ли рецептата?? Praynig Praynig  bouquet

# 320
  • Мнения: 30
Селма,мила , дай рецептата за тази торта,че ми изтекоха лигите #Shocked  newsm81  smile3510 smile3510

# 321
  • Мнения: 7 424
Селма , хубава торта си завъртяла , а парче няма ли да резнеш за гледащите като мен ?  Grinning

   Има го в линкчето. Wink Там се намира и рецептата. Simple Smile
   А тортата от снимката я занесох на друго място,затова няма снимано парче точно от нея.

# 322
# 323
  • Мнения: 3 770
Селма , цъкнах на линка ! По-добре да не го бях правила !  Confused Онова парче  от  Шоколадово-карамеления сладкиш няма да ми даде мира тази нощ !  Crazy И имам продуктите , как ще устискам да не го забъркам още сега ....?!?!?   Crazy

# 324
  • Мнения: 1 313
Добра вечер Wink

От мен:
Едни трюфелчета от сирена за подарък на един приятел към винцето  Simple Smile

Вечеря:
Пърленки със сирене

Задушени свински пържоли с гъби

# 325
  • Мнения: 3 050
Бисквитки от овесени ядки по рецепта на Нано (на вид не го докарах, но на вкус са много хубави)

# 326
  • Мнения: 7 424
  Esy,какви страхотни вкусотии показваш посред нощ! Grinning  Трюфелчетата са ми особено симпатични! Crazy

# 327
  • Мнения: 1 313
Селма, сега  смогнах, какво да се прави  Rolling Eyes Hug
Благодаря ти! Wink

# 328
  • Мнения: 7 424
Селма, сега  смогнах, какво да се прави  Rolling Eyes Hug

  Да де,ясно! Hug
  Кой ми е виновен,че преглеждам темата посред нощ! Laughing Нали знаеш,как разпалва апетита! Crazy

# 329
  • Мнения: 389
Страхотни красоти видях, браво на всички вас   bouquet
Аз нямам какво да покажа, че ни хванаха едни фиести тук и едвам се добрах сега по никое време до компа, да запиша обещаните рецепти  Blush.

vesi_nn, извинявам се за забавения отговор  Peace. Ето рецептата за 1000 листа http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379396.new#new,

За всички, които поискаха  рецептата за Рулцата със спанак и сирене http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379396.new#new

Общи условия

Активация на акаунт