Обичате ли да гладите !!!

  • 6 483
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
Ми гадно ми е и ми е писнало да !
Я кажи сега за изневярата, остави го това гладене и дай дефиниция за секс   Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 163
Ненавиждам,но нямам избор

# 17
# 18
  • Мнения: 606
ОК, извинете!

Я верно... изневеряваш ли на мъжО, дет само се цупка, докато ти се занимаваш сас гладене?

# 19
  • Мнения: 2 448
Авторката, това ли ти е мечтата?  Mr. Green

# 20
Дефиниция за секс : Ако ще е секс да е СЕКС, попринцип съм Романтична натура обичам нежните партньори

# 21
Авторката, това ли ти е мечтата?  Mr. Green



СТАВА

# 22
  • Мнения: 830
Дефиниция за секс : Ако ще е секс да е СЕКС, попринцип съм Романтична натура обичам нежните партньори
Момчета вие сте   Hug, аз отивам да обядвам  Laughing

# 23
  • Мнения: 46 526
Не обичам. И затова правя всичко възможно да не се стига до там  Mr. Green сушилня, която ги вади в идеално състояние, избор на материи, които не се мачкат и всеки вкъщи си глади неговите неща. Като се замисля май само за летните панталоните ми се налага newsm78

# 24
  • Мнения: 1 394
Да гладя?НЕ,НЕ И НЕ!!! smile3511но няма начин.Правя го с такава омраза и го оставям запоследно.Особено полудявам,когато мъжът ми си купи някой панталон или блуза,които трябва да се скъсваш да ги гладиш и пак не се изглаждат добре.Като ,че ли нарочно го прави! Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 606
Аз не съм нежен.
Нито неженен.
Нито нажежен.
И наежен не съм.

# 26
Искам някои или нещо да глади вместо мене!!!!! Ако имате идея или има такова нещо светнете ме !

# 27
  • Мнения: 2 448
Химическото чистене предлагат услуга парно гладене.

# 28
  • София
  • Мнения: 15 469
 В най-близкото химическо чистене, ще изгладят вместо теб!

# 29
Да гладя?НЕ,НЕ И НЕ!!! smile3511но няма начин.Правя го с такава омраза и го оставям запоследно.Особено полудявам,когато мъжът ми си купи някой панталон или блуза,които трябва да се скъсваш да ги гладиш и пак не се изглаждат добре.Като ,че ли нарочно го прави! Rolling Eyes

И на мен много често ми се случва да немога да изгладя нещо "правилно" както обичат да ми казват .

Общи условия

Активация на акаунт