помощ проблеми

  • 8 674
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 197
 Joy Joy Joy
На вас ви е смешно, ама жената наистина има проблем и то не малък  Naughty

# 16
  • Мнения: 924
 smile3501 Жената има проблем а вие...................

# 17
  • Мнения: 1 174
Според мен основен е фактът, че не ходиш на работа. Постопенно това, че не печелиш пари го е накарало да загуби уважение към теб. Не си вече интересна, няма с какво да го заинтригуваш в разговор например. Като си сама вкъщи с две деца за кво можеш да говориш - за памперси ли ? На ясла няма ли как да дадеш детето и да тръгнеш на работа, тогава ще разполагаш и с твои пари, няма да му "тежиш на врата" както навярно сега смята той. Другият вариант е един луд скандал ама сериозен. Тоя номер на 8-ми март дето ти го е скроил на моя нямаше да му се размине. Пък и тоя неговия приятел жена няма ли си ? Тръгнал да си прави колата точно тогава  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 1 809
. Пък и тоя неговия приятел жена няма ли си ? Тръгнал да си прави колата точно тогава  Crossing Arms
абе какъв приятел ...то е ясно като бял ден ,че човекът си има друга..

# 19
  • Мнения: 2 388
. Пък и тоя неговия приятел жена няма ли си ? Тръгнал да си прави колата точно тогава  Crossing Arms
абе какъв приятел ...то е ясно като бял ден ,че човекът си има друга..

Не е толкова ясно. Naughty Може да си има друг...

# 20
  • Мнения: 131
. Пък и тоя неговия приятел жена няма ли си ? Тръгнал да си прави колата точно тогава  Crossing Arms
абе какъв приятел ...то е ясно като бял ден ,че човекът си има друга..

Тъкмо се чудех дали само аз си го мисля...  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 7 723
Айде, сега пък и обратен го изкарахте ooooh!

(...което до някъде оправдава и честите позиви на газоотделяне)  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 174
. Пък и тоя неговия приятел жена няма ли си ? Тръгнал да си прави колата точно тогава  Crossing Arms
абе какъв приятел ...то е ясно като бял ден ,че човекът си има друга..

Е, ако е така наистина има сериозен проблем.  Sad  Ама ако все пак не лъже човека - сестра ми си има един номер за такива съмнения: когато мъжа й каже, че ще ходи някъде си да помага за нещо си на приятел тя пита детето: Искаш ли да се разходиш с татко си ? И малкия разбира се: Да-а-а ! И той ще не ще отива с детето и бързо бързо се прибира  Joy

Редактирам за да допълня нещо: абе мъжа ти точно така ли каза: "Не мога да пръдна от теб !". Щото начина на изразяване и отношението, което показва към теб с това изказване .....

# 23
  • Мнения: 2 716
Защо му броиш парите?
Баси.
Човекът не може да пръдне от теб.

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Дали да се включа ........  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 388
Редактирам за да допълня нещо: абе мъжа ти точно така ли каза: "Не мога да пръдна от теб !". Щото начина на изразяване и отношението, което показва към теб с това изказване .....

Едва ли. По-скоро сигурно казва: "Не мога да газоотделя от теб".

# 26
  • Мнения: 7 723
Редактирам за да допълня нещо: абе мъжа ти точно така ли каза: "Не мога да пръдна от теб !". Щото начина на изразяване и отношението, което показва към теб с това изказване .....

Едва ли. По-скоро сигурно казва: "Не мога да газоотделя от теб".
Или "Не мога да си изпусна газовете,
създадени при работата на храносмилателната ми система"? Crazy

# 27
  • Мнения: 194
Егати, вмирисахте темата бе Joy

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Редактирам за да допълня нещо: абе мъжа ти точно така ли каза: "Не мога да пръдна от теб !". Щото начина на изразяване и отношението, което показва към теб с това изказване .....

Едва ли. По-скоро сигурно казва: "Не мога да газоотделя от теб".
Или "Не мога да си изпусна газовете,
създадени при работата на храносмилателната ми система"? Crazy

Темата за изпускане на газове ли е  Whistling

# 29
  • Мнения: X
На фона на всички майтапи и нещо сериозно:От това ,което си написала,на мъжа ти май почват да му тежат отговорностите.И гледа да изклинчи.Защо не помага в къщи?Сама казваш,че не винаги има работа и се шляе по кафенетата.Това,че си цял ден в къщи,не значи ,че лежиш.Идеята на   rosy_bosy е страхотна и изпитана.Хем се създава връзка между баща и дете.От опит ти го казвам.
Моят не може да мръдне никъде без малкия,за съжаление големия вече ходи само с гаджета.   Mr. Green    

А това ,че не ходиш на работа и затова не те уважава...извинявай,че ще се изкажа така за мъжа ти,но само мухльо може да разсъждава така...Аз не работя от 10 ,че и повече години,но не съм забелязала мъжа ми да не ме уважава.А ако си мисли ,че домашната работа е лека,остави го поне един ден сам с децата,да ги гледа,да им сготви,да ги изпере,да ги разходи...може да му се изясни положението.  

Общи условия

Активация на акаунт