КИТЕН 2009

  • 49 747
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 969
Ако се сетиш за имената...цена няма да имаш  Laughing
Намерих го. Хотел Теос е на самия плаж Атлиман. Другия малко по-нагоре е Сигма. Успех.

# 16
  • Мнения: 7 947
Благодаря ти, ама вече тези ги проверих  Laughing
Теос още нямат конкретни цени, тия дни ще знаят със сигурност. Сигма е от 28 до 40 Евро за стая за миналата година обаче, за тази не зная, не са актуализирали цените - така че и за там чакам. Иначе хубавки ли са, на снимките изглеждат добре.

# 17
  • София
  • Мнения: 969
Иначе хубавки ли са, на снимките изглеждат добре.
Само в Сигма съм влизала. Отвътре е много хубав, но стаите незнам как са. Предполагам и те са добри.

# 18
  • Мнения: 4 156
Искам да се запиша в темата - от много отдавна ми се ходи на Китен.

# 19
  • Мнения: 17 987
Препоръчвам горещо хотел Феникс, далечко е от плажа вярно, но ние ходехме с кола до там до обяд, а следобед изкарвахме на басейнчето под страхотната сянка. На обяд докато хапвахме от вкусното дневно меню, децата се плискаха в басейна пред очите ни. На гърба му се пада страхотното заведение с детски кът Горски рай /или кът/ не помня. Беше много приятна почивка, собствениците са голиме сладури с мисъл за гостите си.

# 20
  • София
  • Мнения: 969
Препоръчвам горещо хотел Феникс, далечко е от плажа вярно, но ние ходехме с кола до там до обяд, а следобед изкарвахме на басейнчето под страхотната сянка. На обяд докато хапвахме от вкусното дневно меню, децата се плискаха в басейна пред очите ни. На гърба му се пада страхотното заведение с детски кът Горски рай /или кът/ не помня. Беше много приятна почивка, собствениците са голиме сладури с мисъл за гостите си.
За хотела нямам информация, но заведението е хубаво наистина, и аз го препоръчвам. Това беше точно на входа на Китен нали?

# 21
  • Мнения: 7 947
Значи обадиха ми се от Кремиковци - цена за юли 44лв двойната или 60 за стая във вила.
И чакам още Теос и Бодуров - на самия плаж са, звучи добре...
Отдалечени иначе има страхотни, ама нали търсим близичко до плажа...

# 22
  • София
  • Мнения: 969
Значи обадиха ми се от Кремиковци - цена за юли 44лв двойната или 60 за стая във вила.
И чакам още Теос и Бодуров - на самия плаж са, звучи добре...
Отдалечени иначе има страхотни, ама нали търсим близичко до плажа...
Я Кремиковските още държат ниска цена, ама то и стаите не заслужават повече. Апартаментите са по-добри и по-нови, така че ако имате възможност по-добре апартамент, че да не се разочаровате от стаите, ако се спрете на станциите де. Иначе за вилите знам, че са тризвездни.
За Теос се сетих, че може да ви е шумничко там, защото все пак наблизо е Граф Зангадор и музиката е до дупка.
Пиши после на какво си се спряла. Ние тази година сме се насочили към други курорти и хотели, но може да наминем и през Китен за 2-3 дни.

# 23
  • Мнения: 7 947
Ооооооооооо, що пък е до дискотеката...така му се бях навила  Crossing Arms
Ама не става, щото малките няма да могат да спят, нито пък ние, а при положение, че се прибираме към 1-2 обикновено, ще е точно разгара на купона. Жалко.
А Бодуров къде е/освен че е на плажа/?
Вие къде сте се насочили? Ние за Китен, щото от малките на юг най-добре ми звучеше и най-близо по тип до Приморско, където мин година ни хареса. Иначе не отричам Слънчев Бряг, Албената и Зл.пясъци, ама тая година сме на друга вълна  Wink

# 24
  • Мнения: 17 987
Бодуров е точно на плажа Атлиман, на много хубаво заливче, точно до Морски легенди. Бодуров е хубав, съвсем нов, миналата година го построиха, запознахме се със собственика даже. Морски легенди въобще не ми хареса.
Sofy, да, точно в началото е.
Тази година мисля в Перла да отидем, не обичам да повтарям, в Перла ми хареса дворчето и играчките, които се виждаха, а и познатите кръчми са наблизо

# 25
  • Мнения: 1 175
Миналата година бяхме в Перла Peace!Сега обаче сме в чуденка-дали пак да сме там или в друг курорт newsm78,за разнообразие.Обаче ако отново посетим Китен,пак ще бъдем в Перла!

# 26
  • Мнения: 7 947
raja_nikol защо не ти хареса Легедите

# 27
  • Мнения: 17 987
Не знам, тъмно, неуютно, в стаите, които ни показаха имаше едни чамови легла, старичко изглеждаше, собственичкете имаше мустаци, по- големи от на мъжа ми,  не ме грабна, дори ме отврати. Вътре има едно малко коридорче, много тъмно, с  вита стълба. Ние понеже сме с деца, ми се стори много тясно, помислих си ако завали каде ще ги приберем, няма никакъв въздух. Единственото предимство е, че е на плажа, наистина, но ние решихме, че така няма как да ги отлепим децата, затова избрахме по- далеч от плажа, но с басейн, много ни хареса този вариант.
Бодуров е точно до него, той си е нов, модерен, с големи прозорци към морето, със заведение отдолу, по- големичък, абе.. по- хубав е.
За цените обаче не знам.

# 28
  • Мнения: 17 987
Katka72, кажи ти пък за Перла, басейна в задния двор ли се пада? Има ли заведение, включена ли е закуска в цената?

# 29
  • Мнения: 7 947
за Перла в миналогодишната тема има и - и + мнения
открих цена 65лв за двойна стая, без закуска
но за нас е далечко 300м от плажа  Confused

за Легендите го избрахме именно защото е на плажа, там цената е 60лв двойната към двора и 70лв изглед море
то и на мен ми изглежда мрачно, особено кафенцето им...ама ще видим
отказахте ме от Марина и Теос, остава Бодуров или Сигма /ориентирахме се към северния плаж, защото прочетох, че той е спокоен и плитък за деца

Има и някакъв Орбита с добри отзиви между другото, но пак далечко

И още нещо ми направи впечатление - Горски кът - вила с хубав двор и всяка стая с кухненски бокс /ако някой от вас търси такова/, на цена 60лв. Само не пише къде се намира

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 15:24 от viliko

Общи условия

Активация на акаунт