КИТЕН 2009

  • 49 782
  • 270
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 001
там винаги е така аз затова ходя на южния повече.А и аз следях този хотел русалка но нещо ме разочароваха много постоянно сменят цените в сайта си.Първо писаха че от 1 септември е 200лв за 7 дни после стана 220лв. а сега пише че тази цена е от 5 септември.

# 211
  • Мнения: 7 947
Северния е много по-хубав.
Лудницата е и по центъра, не само на плажа.
А хотел Русалка не знам кой е - на кой плаж е  newsm78

# 212
  • Мнения: 1 001
Хотел Русалка е над киното.Нормално е и по центъра да е лудница селото е малко а има много хотели Peace

# 213
  • Мнения: 146
там винаги е така аз затова ходя на южния повече.А и аз следях този хотел русалка но нещо ме разочароваха много постоянно сменят цените в сайта си.Първо писаха че от 1 септември е 200лв за 7 дни после стана 220лв. а сега пише че тази цена е от 5 септември.

А стига бе. Ами аз се договорих с тях там за една цена. Дано не я променят като цъфнем на място. Направиха ми отстъпка до задоволително ниво, та дано не се наложи да си търсим после друг хотел.  ooooh!
А хотел Русалка не знам кой е - на кой плаж е  newsm78

Доколкото видях на картата в сайта им, не е на плаж, ама аз и не държа.  Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 7 947
Това цена на човек на ден ли е?
Защото ако е така - по 50-60лв стаи - пълно е с хотели.
Иначе важно си е да си поне близо до плажа, а този май не е близо...

# 215
  • Мнения: 146
viliko, цената е на стая
Пълно е, но този хотел ми допадна най-много от тези, които видях в нета. Направо си го заплюх, така да се каже  Grinning
На 100 м от южния и на 300 м от северния плаж се намира. За мен това не е кой-знае какво ходене.
Вече нямам търпение да съм на морето, ооофффф.   grinning039

# 216
  • Мнения: 7 947
Е, на стая е ОК, пък и на сайта им пише след 05 септември промоция - 10лв на легло  Peace

# 217
  • Мнения: 1 001
penumbra, ако не е тайна за каква цена сте се договорили?Аз като им звънях ми казаха се стаята е 56 или 58лв ако не се лъжа.Иначе и аз много го харесах и си мислех да го резервираме.Вие от кога сте там?

# 218
  • Мнения: 146
галиа, договорих се за 614 лв. за периода 20-29 август, десет нощувки сиреч. Направиха ми отстъпка за над 5 дни... май. Абе смята каквото смята девойката на рецепцията и това ми каза. Аз съм доволна, това си е разумна цена. Днес ще внеса капарото.  Grinning

# 219
  • Плевен
  • Мнения: 723
здравейте!
понеже ще ходим само с мъжът ми и си търсим нещо евтинко  Rolling Eyes
дали можем да си намерим сносна квартирка за 10лв  Embarassed не ни трябва климатик,телевизор...

# 220
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
здравейте!
понеже ще ходим само с мъжът ми и си търсим нещо евтинко  Rolling Eyes
дали можем да си намерим сносна квартирка за 10лв  Embarassed не ни трябва климатик,телевизор...
За 10 на човек нали? Мисля, че ще намерите. И по 5лв има, но е пълна мизерия, външна тоалетна, неремонтирани стаи. За климатик  да не говорим, а телевизор и хладилник  са мираж.

# 221
  • Плевен
  • Мнения: 723
е,да -10 на човек   Wink
 нали сега се говори за супер ниски цени,а 2006 бяхме там за 15лв. и имахме самостоятелна баня,хладилник,тераса и беше хубава стаята,чиста.Та затова сега си мечтая за десетаче   thumbsup

# 222
  • Мнения: 1 001
ако не там по на юг със сигурност ще намерите Peace

# 223
  • Мнения: 1 904
1 колега с жена си ходи на Китен за 15 лв. в същата квартира от миналата година и си е имало в нея климатик, тв,хладилник.
Лани е била 13....на човек де.

# 224
  • Мнения: 289
Абе, я ми кажете като ходите по квартири, някой чисти ли ги? Сменят ли се чаршафи, за период на 6 дена например? Боклукът вие ли го хвърляте? Тоалетна хартия има ли? (хайде за сапун няма да издребнявам). Може ли да се готви (някоя бърза супичка напр., или лесна манджичка, не сложни ястия, за които отива много ток)?
Ние с една приятелка с децата (моето на 2, нейното на 3) бяхме в две стаи за по 22 лв. Децата ги таксуваха като възрастни. Без климатик. Нито веднъж не почисти жената, боклук не хвърли, само от ресторант купувахме, защото не можело да готвим и т.н. Всъщност като се замисля 0 лв. разход - чиста печалба. Не гледам в канчето на хората, но обикновено, когато ти вземат пари, е нормално да ти дадат нещо насреща. Е, тя даде,де. По едно легло. На което нито веднъж не смени чаршафите.
Искам да разбера, това нормално ли е? Ако е нормално, едва ли ще стъпя вече в квартира.

Общи условия

Активация на акаунт