а дали е истина??!!??

  • 3 040
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Не си проявявай снимки във фото, от там също може да вземат!

Не проявявам, сама си ги вадя  Laughing
Не ми стига чак до там параноята - да не си пускам детето никъде. Просто се старая да правя поне това, което зависи от мен.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969



Не ми стига чак до там параноята - да не си пускам детето никъде. Просто се старая да правя поне това, което зависи от мен.
напълно съм съгласна

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не пускам снимки на детето си в Интернет. Пълно е с извратеняци. На приятелите си изпращам снимки по мейла. Честно казано, мисля, че никой от познатите ми (гледайки себе си), няма да прекара един час в цъкане и дивене пред десетки снимки, в които бебето (детето) се плези, храни, пълзи, прави физиономии и пр. И една снимчица стига.  Grinning

# 18
  • Мнения: 4 458
Аз съм решила проблема като съм си направила сайт който само избрани хора могат да виждат Hug

Иначе е вярно, че ако има да ти се случва ще се случи по един или друг начин. Да не дава Господ!

За голиде деца по плажа мога да кажа, че за мен си беше нормално малки деца да си тичат голи и боси докато не се огледах и не видях че всички деца са или с цял бански или с долнище и горнище Confused Представете си, 1 и 2 годишни момиченца с горнище на бнски - ужасно е смешно, но..... параноята си е параноя  Grinning Даже и на моите моми им подариха цял бански (уж така без повод  Wink ) А, колко добре си бяха голички или само по долнище   smile3506

П.П. Да уточня, събитието не се развива в България!

# 19
  • Мнения: 4 629
Ами сигурно е възможно снимките на децата ни да ги гледат какви ли не извратеняци. Нали знаеш - няма невъзможни неща. Но пък да живея в постоянен страх, че нещо може да се случи - отказвам  Naughty Господ да ни пази и децата ни и нас  Praynig

Аз пък моето дете го "пусках" на плажа само с долнище на бански доскоро.

Става въпрос да си пуснеш детето чисто голо на плажа, а не по бански без горнище. По тукашните плажове до сега само веднъж видях едно голо момиченце - бяха мексиканци. Но занам ли в Канада може да е различно и това да се счита за приемливо  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 452
Ами сигурно е възможно снимките на децата ни да ги гледат какви ли не извратеняци. Нали знаеш - няма невъзможни неща. Но пък да живея в постоянен страх, че нещо може да се случи - отказвам  Naughty Господ да ни пази и децата ни и нас  Praynig

Аз пък моето дете го "пусках" на плажа само с долнище на бански доскоро.

Става въпрос да си пуснеш детето чисто голо на плажа, а не по бански без горнище. По тукашните плажове до сега само веднъж видях едно голо момиченце - бяха мексиканци. Но занам ли в Канада може да е различно и това да се счита за приемливо  newsm78

Не си ме разбрала; аз коментирах факта, че в Северна Америка е неприемливо да се ходи само по долнище на плажа. Аз си събличам детето голо само вкъщи.

# 21
  • Мнения: 4 629
Не си ме разбрала; аз коментирах факта, че в Северна Америка е неприемливо да се ходи само по долнище на плажа. Аз си събличам детето голо само вкъщи.

А сори  Embarassed сега разбрах какво си имала впредвид

# 22
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ana83 като казва6 4е мъжът ти има опит с това би ли пояснила ..работи към... 4увал е за .. 4ете мнго статии /..романи .. не се заяждам ,а просто бих искала да разбера защо той мисли така , разбира се ако професията му позволява да говори6 за това . искам да кажа дали е просто едно притеснение или си виждала (той е виждал) факти въз основа на които да говори така .
аз се гордея от дъщеря си .. мисля 4е сме създали съвършено нещо , щастива съм да наблздавам как расте и се развива .. искам да го споделя с останалия свят ....както ясяка майка иааз се притеснявам ,затова искма да  разбера  защо? , в момента оба4е пове4е ме притесняват неща като дъщеря ми да  не е болна ,да се развива добре , да не се нарани ..такива  са страховете ми . педофили и извратеняци има сигурно , но те не ме интересуват , а за детски трафик ме е страх да си помислям даже .

# 23
  • Мнения: 1 006
Айдеее, вкарахте ми бръмбари в главата и заключих всичките ни албуми в нета...Прибавих си още един страх, понеже хич не са ми "малко"... Weary

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ana83 като казва6 4е мъжът ти има опит с това би ли пояснила ..работи към... 4увал е за .. 4ете мнго статии /..романи .. не се заяждам ,а просто бих искала да разбера защо той мисли така , разбира се ако професията му позволява да говори6 за това . искам да кажа дали е просто едно притеснение или си виждала (той е виждал) факти въз основа на които да говори така .
аз се гордея от дъщеря си .. мисля 4е сме създали съвършено нещо , щастива съм да наблздавам как расте и се развива .. искам да го споделя с останалия свят ....както ясяка майка иааз се притеснявам ,затова искма да  разбера  защо? , в момента оба4е пове4е ме притесняват неща като дъщеря ми да  не е болна ,да се развива добре , да не се нарани ..такива  са страховете ми . педофили и извратеняци има сигурно , но те не ме интересуват , а за детски трафик ме е страх да си помислям даже .
ami ba6tata na supryga mie detski psiholog i e rabotil mnogo v\y tezi tema .po to4no obqsnenie ne moga da dam za6toto az mnogo ne sum govorila s nego poneje s muja mi ne sa v mnogo dobri otno6eniq,a ina4e ot vsi4ko koeto kazva6 po malko(ba6ta my e rabotil,toi e 4yval,4el,i e stestveno suvsem obiknovenotot roditelsko pritesnenie)mene sashto ne me pritesnqvat tolkova ne6tata s pedofili i pro4ie,no qvno mai4inskite i ba6tinite pritesneniq sa razli4ni..tova e li4no negovo mnenie i kak da e iztrih snimkite na malkiq..a puk 6to se otnasq do detskiq trafik neka da si go kajem iskrenno-toi sa6testvyva i moje da se sly4i na vseki ne dai si BOJEi vinagi trqbva da si imame edno na ym az mnogo sestrahyvam kato vyrvq s koli4kata iz nqkoi ot kvartalite na varna(po yli4kite okolo kolhozniq pazar i avtogarata)razbiraemo 4e tam sa ciganite  te sobstvenite si deca prodavat 4e kvo im pre4i da otkradnat i prodadat ne4ie 4yjdo...ne go pojelavam na nikoi dano vsqka maika da se radva na zdravi i 6taslivi deca...pojelavam go na vsi4ki nai iskreno

# 25
  • Мнения: 1 613
Най-лесно е да си направиш албумите ПРАЙВИТ, ако става.

Преди време в Уебшот-а бях качила снимка на дъщеря ми, по време на къпане, без изобщо да се усетя. И веднага получих мейл от Уебшот-а, че я махат защото е гола и....

Също бях получила и и-мейл от някакъв, който ми е разглеждал снимки от бременността със следния текст "Много сладко коремче, изглеждаш чудесно! Целувки". Питайте ме дали не се спеках  #Crazy Опитах се да разгледам неговите снимки, но бяха Прайвит, само видях, че във фаворити му бяха още 3 албума на бременни жени. Е, наистина може просто да им се кефи човека, ама...

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
аз винаги имам едно наум, когато става въпрос за детски снимки, дори много пъти съм се чудела на мамите, които са качили голи снимки на дечицата си. Може би ме тресе параноя заради тукашното изобилие на извратени типове. Мъжът ми пък не намира нищо страшно...но...аз лично се сдухах ,когато бяхме на гости в свеки и докато сменях памперса на малкия свекърът снимаше наоколо.  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 164
Аз също в началото като се регистрирах и исках да си снимам дечковците, но баща им не ми разреши Hug.И аз го послушах, а като чета сега хич и не съжалявам.

# 28
  • Мнения: 186
Спокойно може да си направите страниците с ограничен достъп- само за някои потребители с пароли. Мисля,че ЯХООО предлагат тази услуга. Но и може би всички останали. Така според мен е поне малко по-сигурно.

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не искам да се спречквам с никой...!
Но ме учудва как уж света върви напред, а изглежда хората се побъркват.
Децата ми са си голи на плажа и точка! Ако някой си мисли нещо докато ги гледа...явно има голям проблем. Аз проблем с мислите на другите нямам...само ако обичат да не си помислят да правят нещо, че ще им отеснее света.
Елина не я пускам да се отдалечава без да я виждам никога! Освен това съм и обяснила, че с непознати не се говори и не се ходи никъде без да пита.
Колко ме е разбрала..не е ясно, но все нещо и е влезнало в главата.

Пускам нейни снимки в нета и това не ме притеснява. Много по-притеснено ми е, когато не ми е пред очите.
Все пак...вярвам, че повечето хора са нормални и педофилите са единици.
Неискам да насаждам фобии нито на себе си, нито на децата си.

Общи условия

Активация на акаунт