1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 35

  • 21 227
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Избрах опция 1. Но той е НЕНОРМАЛНО ревнив.
И аз с първа опция! Не сте видяли моя, ако това е много при моя има и в излишък! Хване ли го става страшно.

# 16
  • Мнения: 683
Ако искате мога да се жертвам за общата кауза(анкетата имам предвид). ще отида да живея при Онур за месец, два(доката шех му се цупи) и ще ви докладвам как е да живееш с ревнив мъж. Направо от извора вода ще донеса  rotfImao rotfImao tooth

# 17
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Да! Бих живяла, ясно е че перфектни мъже няма, при толкова силна любов, бих намерила баланса. Не е толкова трудно!

# 18
  • Мнения: 3 631
anna3com добре става Simple Smile

# 19
  • бургас
  • Мнения: 26
anna3com ,че това жертва ли ще е?

# 20
  • Мнения: 6
ДА бих живяла с него вярно че е ревнив ама и аз ще го ревнувам дори бих спряла да работя аз съм на 39 години и имам 21 год стаж все една и съща работа така ми е писнало чеееее веднага спирам   Grinning

# 21
  • Мнения: 959
Анкетата е хубава, но аз, няма да гласувам.
Моя отговор го няма, а той е - не, защото бих живяла със Керем, въпреки всичките му лоши качества... tooth

# 22
  • София
  • Мнения: 2 079
Ще трябва да се прости с ревността си Онур, ако иска да живее с мен!  Crazy Flutter

Гласувах с третата опция.  Peace

Откъде може да се изтегли серията днес, освен от vbox, защото от там не знам как да тегля ....  Tired

# 23
  • Мнения: 0
zdravejte! zashto  lipsva poslednata chast na 55 epizod?i kade da go namerja?

# 24
  • Мнения: 7 914
zdravejte! zashto  lipsva poslednata chast na 55 epizod?i kade da go namerja?
качена е  Flutter


Schmetterling

 Whistling чувстваш се изолирана от анкетата замести Онур с Керем и гласувай Whistling

# 25
  • Мнения: 959
zdravejte! zashto  lipsva poslednata chast na 55 epizod?i kade da go namerja?

http://www.vbox7.com/play:b991105e
част 7

Ето я ...

звездичка, направо съм дискриминирана... Joy Ще помисля и ще видя, може и да кликна върху някой отговор... Flutter


п.п.Кликнах на опция едно - тя се доближава до отоговора ми, ако беше Керем ...хахахах

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 20:38 от Schmetterling

# 26
  • Мнения: 1
да, но само ако се промени   моя отговор ако ще и Брат Пит  или който и да е .Всеки ревнува  по свой си начин ,но всичко трябва да е с мярка. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 625
Гласувам с втора опция! Колкото и да е готин, един ревнивец може да ти направи живота много черен. Те не се променят, също като алкохолиците, колкото и да обещават!

# 28
  • Мнения: 683
ами ако е опасно ревнив???Я гледай как напада само smile3508 Затова е жертва...

# 29
  • Мнения: 84
МОМИЧЕТА КАК МОГА ДА ГЛДАМ КАНАЛ Д ОНЛАЙН ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛА ВИ НЗ Hug

Общи условия

Активация на акаунт