"Twilight"/"Здрач"- тема 2 (предимно за фенове)

  • 37 453
  • 412
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 948
Ха, виждаш ли сега, Дени, а аз ходих сама да гледам първия филм Laughing Но пък добре си прекарах, заедно с една купчина пищящи тийнейджърки в салона, супер беше. За следващия филм - ще си спретнем групировка.

# 91
  • Мнения: 2 897
Обезателно!
Може направо за ай макса да се пробваме Mr. Green!
Казвам пробваме, защото аз мислех тази седмица да гледам един филм там, но няма места за 2 седмици напред...

# 92
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Има доста удобни полети Женева-Лондон, приемате ли компания?  Whistling Laughing

# 93
  • Мнения: 2 897
Хаха ама разбира се!!!
Аз предлагам и диван за спане.
Квартирата ми е преквалифицирана на мини мотел, след като за 1 година около 10 пъти приятели и роднини ни идваха на гости...

# 94
  • Мнения: 434
Блазе ви!
А от мен едно малко ,но много свежо интервю на Роб и Кристен За френския Canal+.
На английски е и има превод на френски.
Много са смешни.
http://player.canalplus.fr/#/218553/@c-humour/pid1786-c-la-boite-a-questions.html

# 95
  • Мнения: 30
леле косите и на двамата бяха  Sick айде на него му върви,ама на нея с тая дълга коса... иначе се държат като влюбени ученици,които дебнат някой да не забалежи...

# 96
  • Мнения: 434
Porsche,абсолютно съгласна. Laughing

# 97
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ВЕС, мерси, че ме "светна".  bouquet
Отивам да ви изчета и пак ще пиша.

# 98
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
A, моля, моля, добре дошла  Hug  Mr. Green

И аз си "пляснах" едно гиф-че в подписа.  Blush
Ето няколко страници за такива "глезотийки"  Laughing 1, 2, 3 и една интересна страница, май никой не я е давал досега.  Thinking

# 99
  • Мнения: 2 590
staro-novo,мерси! Hug
Горкичкия Роб,а за дубльорката поне е останало удоволствието от прегръдката. Twisted Evil
Ако не бяха снимките в близък план на Ники,нямаше да разбера,че е актрисата от О.С.
А уж съм добра физиономистка.Там не ми беше от любимките,а в Здрач за сега не се появява много,та ще видим.
И защо са я мъчили толкова с косата?Не е било добра идея.
Не знам защо ,но като гледам Роб ми напомня на Ед Уестуик(така ли се пише?)-Чък от Госип гърл.
Само не ме бийте. newsm43
Като стил на обличане,и нещо в носовете им,погледа?
Но Роб ми е фаворита.
Мисля си как се променят критериите за мъжка красота и сексапил?
По-рано въздишах по Колин Фърт,а на де ме сега. Grinning

И на мен много ми напомня на Чък от Госип гърл, даже в началото изнамерих да му видя името, да не е същия актьор, ужас. Поне знам, че не съм сама. hahaha

# 100
  • Мнения: 474
Аз също съм луднала по филма  Embarassed в работата съм ги побъркала всички....
Ех, да съм на нейно място...
Да попитам нещо, незнам дали е писано някъде, ако е моля да ме извините.....Могали да си свля от някъде 4-тата книга? Или....

# 101
  • Мнения: 474
Аз също съм луднала по филма  Embarassed в работата съм ги побъркала всички....
Ех, да съм на нейно място...
Да попитам нещо, незнам дали е писано някъде, ако е моля да ме извините.....Мога ли да си свьля от някъде 4-тата книга? Или....

# 102
  • Мнения: 1 800
Малее аз докато се наспя, що материал за четене сте ми изписали Simple Smile

мишолина, радвам се да те видя тук Hug ...кефиш ме, аз също почти сама отидох на филма, но в последния момент намерх агитка и ходихме на първата прожекция през нощта Laughing

Робърт въпреки слуховете, официално не е написал Bella's lullaby. Както знаете Невър Тинк -от саундтрака  е негова, имаше и една бонус, знам че от АйТунс като си купи албума я има , но не съм сигурна дали го има на СД-то. Страхотен чувствителен глас...абе няма какво да се лъжем като ученичка съм Joy

Иначе Роб и Кристен са хипита и никак не им пука как ще изглеждат пред камера. Ама на него му е простено и му отива. А Кристен папараците я бяха ловнали да пуши трева с гаджето си.


Надявам се да подобрят ефектите и грима в следващия филм, в Здрач на места бяха смешни, даже Роб се оплакваше в едно интервю за червилото.

# 103
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз също съм луднала по филма  Embarassed в работата съм ги побъркала всички....
Ех, да съм на нейно място...
Да попитам нещо, незнам дали е писано някъде, ако е моля да ме извините.....Могали да си свля от някъде 4-тата книга? Или....


Роня, на първа страница има линкове, откъдето можеш да дръпнеш книгата.  Peace

# 104
  • Мнения: 21
Да попитам нещо, незнам дали е писано някъде, ако е моля да ме извините.....Могали да си свля от някъде 4-тата книга? Или....

дали сме в първия пост тук къде ги има и на български, и на английски- на английски и аз мога да ви ги пратя по имейл- пишете на лични, и нямате проблем
за всички новоприсъединили се- добре дошли, и две общи предпоръки за реда на четене на книгите, които изникнаха като консенсус при предишната и тази ни тема, от нас, които са ги прочели
1. ако сте гледали филма, не почвайте направо с Новолуние, а прочетете и Здрач, защото има доста разлики с филма, а и доста подробности в книгата
2. След Здрач, прочетете недовършената част на Среднощно слънце, преди да почнете Новолуние, защото тази въпросна част преразказва Здрач от името на Едуард, и без нея той не е толкова симпатичен... а и дава по-голяма дълбочина на връзката им
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт