Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Свраче, 2.50 на слада в Славейков, дето писах оня ден, а в Братята ги намерих днес за 2.00  Mr. Green
Рабира се имаше и по-скъпи, многоцветните, по-широките, с лъскавичко и т.н.
Утре ще дойдеш нали? Ще ги нося

# 16
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз писах, писах, писах ..... и в един момент пращам и Форума зацикли  Shocked .... почти се отчаях, че трябва на ново да пиша  ooooh!, но Форума бил милозлив  Mr. Green и по неведоми пътища ми е запазил писанието  Mr. Green

И най-накрая и аз да се включа  Wink

- Искра ще се включат в Базара с яйца /от тези на клечка  Grinning/ ... питаха колко ни трябват, аз им отговорих колкото може повече  Joy ... В тази връзка помолиха за бои и контур, някой нещо против  newsm78 ... а също така и за малко пиленца, тревичка и лепило - но тези последните три ще гледам аз да ги подсигуря  Peace
Някой да ми даде идея къде мога да намеря трева в по-голямо количество на по-тънка цена  newsm78

Относно дарението за тях във връзка с парите от Коледния, последно остана цифров фотоапарат, 2-3 DVDта /за занималвите/ и не знам дали бихме намерили компютър за около 350-400 лв.  newsm78 Някакви идеи  newsm78 /тъй като все още от фирмата, която се беше свързала с ДБМ София и където пратихме координатите, не са се свързали с тях за компютри  ooooh!/


- Бата не можаха да ми кажат веднага дали и с какво биха могли да се включат .... аз веднага им дадох ориентир за рисувани стъкло/порцелан ..... може би от тези щипките  newsm78 /които донесоха последния път за Коледа  Peace ... ако не бъркам всички бързо ги изпродадохме  Peace/ ... Утре сме се разбрали да се чуем по този повод с г-жа Овчарова  Peace ...

Последно относно дарението с паричките от Коледния + Мартенския, действаме за пластмасови подноси /като гледам в големите вериги включително в Метро е доста скъпо  Rolling Eyes, в последния днес най-евтиния пластмасов беше 5,15 лв., на тези хора какво им става  newsm78/ .... утре ще се опитам да се свържа директно с една фирма вносител ... ако офертата им е по-лоша от тази, която radinna намери към момента .... действаме по тази намерена от radinna /а тя беше около 3,50 лв. за 1 бр./
С останалите парички, а те със сигурност ще останат  Peace .... вместо билярдни маси  Rolling Eyes, предложих както последно с вас говорихме да им организираме някаква кратка /еднодневна екскурзия/ - идеята веднага се одобри от Директорката. До момента децата са ходили до Варна и Котел .... някой ако има връзка с туристическа агенция, предлагаща кратки БГ екскурзии - дали може да подпита  Praynig ... .Става въпрос за група около 65-70 души /около 60 деца + около 6-7 възпитатели по 1 на 10 деца  Peace/ ....
Към момента за всеки от трите Домове, имаме около 800 лв. от Коледния + около 400 лв. от Мартенския, т.е. прибл.1200 лв. на Дом. На Бата, ако се махнат подносите /210 лв./ .... към момента за екскурзия имаме около 1000 лв. Евентуално може да добавим и тези от бъдещия Великден /дано са повечко  Praynig/ .... а междувременно ще имаме нужда да посъберем някоя и друга оферта  Hug
Тук гледам предлагат няколко подходящи  newsm78: http://evelinr.com/index.php?nAction=100021&nRecordID=11
Утре освен да ги подпитам .... да видим какво ще предложат от тази ТА  newsm78


От мен имате и 3 нови пакета със салфетки, по-скоро на цветне отколкото на Великденска тематика  Hug Дано ви допаднат ....

Шуши - не съм те забравила за пиленцата  Hug


 
И да Напомня  Mr. Green, УТРЕ ВЕЧЕР - ЧЕТВЪРТЪК /ти/ СЛЕД 18 ч. в КАПИТОЛИЯ  Hug

# 17
  • Мнения: 950
Ох четох ли четох  и старата и новата тема ама май е от късното време   Blush  и  ми се огелпва цялата инф.  затова утре ще дойда за по-сигурно на срещата   Party
Браво на майсторките супер са   Heart Eyes 

п.с.  на някой ако му трябва  подложка за ламинат / за някои красоти/ от тези боите имам останали оранж. със сигурност,  дискове също има  от Сончето , стиропор  парчета  newsm78  ,очички изнамерих също  ако му трябват на някой 
 

# 18
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Люси,а кой шиеше комплектчетата-престилки и шапчици?Какви бои ще се купуват за Искра?Предполагам латексови?
Забравих да ви кажа,че откъдето купувам калинките има и такива на малки щипки-0.20 лв,а по 0.30лв има калинка върху листенце.
Довечера съм на срещата.Нося райграса!
Зайка,значи отпада ангажимента за лентите Peace
Свраче, 2.50 на слада в Славейков, дето писах оня ден, а в Братята ги намерих днес за 2.00  Mr. Green
Рабира се имаше и по-скъпи, многоцветните, по-широките, с лъскавичко и т.н.

Ками,ох ,лъскавичко  Heart Eyes....много ми бяга на там сврачето око,ама шъ съ въздържа някакси  Joy

# 19
  • Мнения: 497
Люси, за компютрите се самоцитирам от предната тема
И ето това  http://www.pic.bg/index.php?id=16&product=CONFIGURATIONS& … &subcat2=PC15 ми се вижда на разумна цена - без монитор е ама нали така търсим. Но да уточня все пак , че не съм много запозната с цените на компютрите.
http://www.pic.bg/index.php?main_menu=christmas_computers&computer_id=2
http://www.pic.bg/index.php?main_menu=christmas_computers&computer_id=1

Аз вече мога да се включа със закупуването на материали . Казвайте какво, но честно казано неямам възможност да обикалям много, та ако някой зане по-тънки цени мога да дам и парички. Довечера ще намина.
На каква цена купувате пиленцата? Тея дали са на сметка - 36бр. ще излязат около 15-16лв.

# 20
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
свраче - Комплектите ги шиха Бата  Peace
За боите довечера ще говорим и най-вече питам  Wink


alabalaxx - чудесно, че си имала възможност да потърсиш компютри  Hug
Аз като гледам много напоследък времето ми е доста ограничено  ooooh! и почвам сериозно да се притеснявам, че в неделя трябва да пътувам и да взема дарението за Искра /а до никъде не сме стигнали  Rolling Eyes/
В тази връзка - от Мартенския базар .... Искра биха искали от тези комбинираните принтер-ксерокс  Peace ... надявам се да нямате нищо против  newsm78

Относно пиленцата - да знаеш не са изгодни  Stop ... същите /или доста подобни/ но 40 бр. ги взимам сега от Къц на цена 3,50 лв. .... А по-едрите вървят на цена 4,20 лв. пак за 40 бр.  Peace


Говорих отново и с Бата - биха могли да помогнат за базара с рисувано стъкло/порцелан .... за тази цел биха имали нужда от стъклария + бои + контур ... Какво мислите  newsm78
Освен това предложиха /това може да го осъществим или сега или с паричките от някой от следващите базари  Peace/ .... тъй като една екскурзия би излязла сравнително скъпо  Rolling Eyes /Ками се зае да провери на едно място, да видим какво ще предложат  Peace/, да вземем някой друг фитнес уред .... като велоергометър, кростренажор, бягаща пътека и др. Но и затова бихме могли да поговорим довечера  Peace

# 21
  • Мнения: 2 577
Така , понеже имам доста работа, довечера ще обяснявам за екскурзийката  Wink проверила съм

Само докато похапвам влязох да прочета и Люси, дай да разпределим задачите че ти лудна

Искра - мога да купя от Зората ДВД , като на ПУ  Peace само кажете  Peace а Люси ти апарата и принтера и ще успееш да ги занесеш  Wink Или ако искаш да минем направо след работа през Техномаркет и ще вземем всичко  Peace Вече сме проверявали цените на ДВД. Мога и с Иван след работа да мина или с някой друг по желание и утре и ще минем да ти ги оставим

# 22
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Специално за ПОПИ,пускам едно линкче от Пазарджишката тема.

# 23
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ками - по повод дарението в Искра:
- изпуснахме една промоция на фотоапарат в Метро  Rolling Eyes /вчера като се сетих вече се бяха изчерпали/. В момента предлагат един на PENTAX с включено зарядно + карта + калъф ... цената му е 238,80 лв.
- относно ДВД, пак на промоция в Метро гледам предлагат на ELITE - нашето е такова и върши работа, цената е   53,99 лв. - поне на мен ми се струва добра  Rolling Eyes
- мултифункционални устройства, лазерни може да намери /надявам се и на прилично качество ..../ - не малък избор до към 350 лв.  Peace От Техномаркет впрочем имам карта за 5% отстъпка, въпреки че като цяло съм с резерви към магазина  Whistling
- В Метро в момента /не казвам, че е най-добрата оферта/, ако не се спрем на варианта екскурзии веднага .... предлагат в една от Специалните им брошури  Peace Степер на цена - 130 лв., велоергометър на цена 166 и 238 лв., кростренажор - 322 лв. Въпреки че от специализирани онлайн сайтове, както и магазини в града, може и на по-добри цени да открием  newsm78
- компютър с монитор има на проция в Технополис на цена 499 лв. с 3 години гаранция  Peace /вно пък няма клавиатура и мишка  Rolling Eyes

Относно носенето, ще мога .... нали съм с возило .... и малко багаж личен /поне така се надявам, въпреки че никога не е сигурно  Rolling Eyes/

# 24
  • Мнения: 527
свраче видях го. Че и лак имам  Mr. Green. А  ще търсим ли музата Hug?
Шуши да ти нося ли рулата?-30броя са.
Amelia ако имаш нужда от помощ - насреща съм. Peace

# 25
  • Мнения: 137
Само набързо, довечера в подробности:
2 оферти за мултифункционално устройство - Canon MF4010 - 196 $; Xerox Workstation 3119 - 180 $

за компютър надявам се ще имам подробности до срещата.

Попи, ще ти правя конкуренция  Twisted Evil- днес мъжа ми ходи за балони и Ц200

# 26
  • Мнения: 137
Сисе, ето пеперудки, дано ти свършат работа.
http://www.sil.si.edu/imagegalaxy/imageGalaxy_collResult.cfm?ter … ies%20and%20Moths

Свраче, ето тези кошнички специално за теб: http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/47#4 Laughing Същите ли са?

Много идеен тоз Пазарджик Hug, пу да не им е уроки!

# 27
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Syrinx, Ей за тези иде реч!Обаче не мога да се позная-приспа ми се и даже няма да пробвам с тревичката от Мадлен.Утре се надявам да съм на работната си маса рано-рано!
п.п.
Някой да не ми сипа нещо приспивателно кафето  Thinking ..Като се сетя кой седя до мене... Joy

# 28
  • Мнения: 2 577
http://media.snimka.bg/2386/011027618-big.jpg

"Здравейте,
Във връзка с Ваше запитване :
Размерите на таблата са както следва: 43х32х2 см.Предлаганите цветове са :оранжево, червено, синьо, мраморно, бяло и светло зелено.
Прилагам и снимка на изделието.
Цената е както е обявена в нашия web сайт."
това са ми отговорили

http://www.nego-bg.com/d1153b.html

.... оправили са си и в сайта снимката, покрай телефонното ми обаждане

А колкото да доставката - понеделник или вторник най-късно ще са тук, ако преведа до края на седмицата парите по сметката им  Peace

Та казвайте откъде да взимаме таблите. Аз лично другите не съм виждала дори и на снимка Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 497
Ками, като гледам тези са на супер цена. Не знам какво представляват другите и защо са доста по-скъпи, предполагам обче , че и те не са  метални. А и тези ми изглеждат много весели щом са цветни, за настроение. Нека и другите момичета, които са виждали табли по магазините да кажат.
А получихте ли торбичката? Ще Флезе ли У работа?
 И чакам инструкции с какво да се включа,  с материали или кеш. Гледам , че трябват бои. В Атагена дали няма? Кажете за какви цветове да гледам. 
Г-жа Шуши, още не съм получила онези фигурки. Надявам се утре или вдругиден да дойдат. Обаче цветенцата , както каза Мадлен, сигурно  ще се забавят . Съжалявам ,че заедно с тях не поръчах и тези ленти . Ако някой обаче каже , че ще му свършат работа и може да чака поне две седмици , да казва.

Общи условия

Активация на акаунт