Абитуриентски бал [4]

  • 69 357
  • 250
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4
Странно,на мен ми излиза.Както и да е-качих я в друг сайт,надявам се този път да няма грешки Mr. Green
http://i230.photobucket.com/albums/ee141/ali4ka_90/001462676_20d … .jpg?t=1239726021

# 211
  • Мнения: 89
Хубава и екстравагантна рокля  Peace

# 212
  • Мнения: 0
Да и на мен много ми харесва.Добър избор. Wink

# 213
  • Мнения: 4
Благодаря за добрите отзиви newsm03

# 214
  • Мнения: 4 435
В какъв цвят ще е?

# 215
  • Мнения: 4
Ами трябва да снимам роклята,за да го видите Laughing Не може да се опише-неопределен е.Има златист оттенък,розово-червеникаво,зеленикаво-цветът е хамелеон. Grinning

# 216
  • Мнения: 0
Снимай я и ни я покажи, когато можеш  Wink

# 217
  • Мнения: 18
Нашият албум май беше 65лв. и ще има по 5 снимки на всеки и страниците ще са някакви твърди  Simple Smile Дано да се получи добре и утре времето да е хубаво  Praynig

# 218
  • Мнения: 182
Нашия албум както писах е 20 лв. Вече ни снимаха, снимките са мн хубави. Ще има всеки по една снимка инакрая някъде ще пише имената и адреси. Като го получа ще ви пиша какво представлява. Ще ни правят и някакво видео знам само че ще бъде 3 часа а какво ще има на тоя диск незнам, още не се знае нищо за това видео  Simple Smile иначе е 10 лв.

# 219
  • Мнения: 1 560
Супер е рокличката Simple Smile И ние вече с класа се снимахме за албума,само че нашия е 30лв и с по една снимка на всеки и 5 общи снимки ще има Simple Smile А останалите снимки ще ни ги качат на диск и ще ги платим на бройка  ooooh! Аман от тез пари   ooooh!

# 220
  • Габрово
  • Мнения: 311
А какво направихте на предварителните изпити?

Аз сцепих мрака с 4.00 по английски в Търново  Laughing И сега ми е смешно  Laughing И продължаваме да чакаме оценките от българския пак там...  Praynig

# 221
  • Мнения: 89
Много ме е яд за предварителните изпити защото изпуснах записването  ooooh!

# 222
  • Мнения: 56
Аз ще съм с къса рокля и дантелени чизми. Нещо като тази, но чизмите ще са от черна дантела, а роклята цикламен сатен и черна дантела.

# 223
  • Мнения: 182
хубава е роклята , но все едно е по бельо някак не си го представям  Thinking

# 224
  • Мнения: 89
Не е лоша роклята,но е много чалгарска,а и на мен ми прилича само на корсет

Общи условия

Активация на акаунт