Тук съм мацки...

  • 1 297
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 244
Миме, стискам палци да случиш на човек от ДАИ!
Аз случух на страхотен изпитващ и много разбран човек!
Дано и на тебе такъв ти се падне и да ни зарадваш и ти с нова книжка
 newsm10

# 16
  • Мнения: 2 195
Миме, стискам палци да случиш на човек от ДАИ!
Аз случух на страхотен изпитващ и много разбран човек!
Дано и на тебе такъв ти се падне и да ни зарадваш и ти с нова книжка
 newsm10
Мерси,Кате,дано ми се падне готин,щото ако е тоя простак и си направи устата,ще му тегля една майна и ще сляза от колата Stop smile3506

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
нищо не Даваи на 4овека от ДАИ  Simple SmileSimple Smile Simple Smile
..а това с кръговото движение прива с в холандия няма ли го .. тук е рядко да види6 нормално кръстовище

# 18
  • Мнения: 2 195
нищо не Даваи на 4овека от ДАИ  Simple SmileSimple Smile Simple Smile
..а това с кръговото движение прива с в холандия няма ли го .. тук е рядко да види6 нормално кръстовище
Има го разбира се -навсякъде.Проблема в Б-я е ,4е принципа на преминаване през кръгово нерегулирано е ,4е дясностоящия бил с предимство #Crazy В Холандия си длъжен да пропуснеш този ,който е влязъл ве4е в кръговото,а в България трябва да минеш преди него  Crazy Това имах в предвид като го споменах...

# 19
  • Мнения: 4 244
.Проблема в Б-я е ,4е принципа на преминаване през кръгово нерегулирано е ,4е дясностоящия бил с предимство :
Те това беше вече запис!  #Crazy  newsm11

# 20
  • Мнения: 2 195
.Проблема в Б-я е ,4е принципа на преминаване през кръгово нерегулирано е ,4е дясностоящия бил с предимство :
Те това беше вече запис!  #Crazy  newsm11
И аз се 4уууууууууууууудих,ама само с 4уденето си останах... Rolling Eyes
Такъв е бг правилника,даже на листовките има въпрос такъв...Аз като се замисля в Холандия не съм виждала кръгови със знаци,пък тук в Търново едно имаме и си има знаци newsm78 Ако няма съм длъжна да спазя правилото за дясностоящия Rolling Eyes

# 21
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами то така не само задръстване ,но и катастрофи ще станат ..като си в круговото ,за набие6 спира4ки4е да влезе някои ..така ли? и 10 4овека зад теб и те ? правилно ли разбрах Simple Smile нещо гнило има в цялата работа ..

# 22
Мимката, като прочетох заглавието и си рекох....А, това момиче си е в Холандия.
Хайде дано скоро се присъединиш към половинката си.
Съжелявам, че не остана време да се видим. До Търново стигнахме едниствено, докато пътувахме за Търговище. Съответно въобще нищо не видях от града, знаеш къде е околвръстното Sad.
Късмет на изпита. Наш човек си. Ще се справиш. А малчо как се държи?

# 23
  • Мнения: 2 195
Станислав е добре,само дето му се изринаха краката ,водих го днес на кожен... Sad Оказа се,4е в парка където ходи всеки ден пръскали за комари и кърлежи,но не сложили никъде табелки  #2gunfire  Явно нещо разви алергия...а бе не ми се говори...
Аз идвам отвреме навреме у зълва ми,4е имат интернет,пък мъжо остави лап-топа и така.
Ние с малкия ще пътуваме на 3 септември,живот и здраве... Praynig ,4е половинката взе яко да ми липсва ве4е,4ак се 4удя как издържах предния път три месеца разделелени... newsm78

# 24
  • Мнения: 513
Стискам палци изпита да мине ОК и да се хвалиш с книжка после.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт