Ниска плацента??????!

  • 3 760
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 626
Повечко почивка , само позитивни мисли и като пиеш лекарствата всичко ще се оправи.
А за лекарката по- добре я смени . Ние сега сме по-чуствителни и не мога да си представя такова отношение от специалист .

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Ходи и на 2ри лекар.
Аз бях с ниска плацента. Болките в началото бяха наистина ужасни. После плацентата се е вдигнала малко. Не се наложи да ме режат.
Мога да ти препоръчам да почиваш много, да лежиш. Ако са ти изписали медикаменти, пий ги.

# 17
  • Мнения: 44
Присъединявам се към вече написаното- почивка, спокойствие, избягване на всякакво натоварване и консултация с друг лекар...
  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 424
Аз също съм в петия месец и на последната консултация лекарят ми каза ,че ми е ниска плацентата, но ме увери ,че има време и щяла да се вдигне.Нямам болки и не ми изписа никакви хапчета. Само каза, че ако не се вдигне ще се наложи да родя секцио. Но общо взето ме успокои... не е споменавал аборт или нещо такова...
И аз бих те посъветвала да потърсиш и друго мнение и всичко да е наред  bouquet

# 19
  • Мнения: 32
Не се притеснявай!На мен ми откриха че плацентата ми е ниско долу в началото на осмия месец.След 1 седмица отидох отново на преглед,но при друг лекар и тя ми каза че е разположена в лявата страна.Аз само лежах и нищо не правих.Сега пак си почивам повече.През повечето време съм в легнало положение.А за това какво ти е казала лекарката,не го вземай чак толкова навътре,макар,че на думи е лесно да се каже.Аз когато разбрах,много се разстроих,а и лекарката допълнително се опита да ме изплаши.Много плаках-3 дена.Не искам да си спомням дори думите и.Но аз съм и благодарна все пак,че ми откри този проблем! Simple SmileНяма нищо случайно.Смело напред!

Общи условия

Активация на акаунт