Как ще реагирате ако ви лъжат за цигари?

  • 6 152
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 992
Май в дъното на историята са хормоните Simple Smile Давай по-спокойно, точно сега не си струва да се ядосваш за дреболии. Ако престанеш да дудняш за цигарите, мисля че ще имаш доста по-висока успеваемост от сега... Не го карай да се чувства като ученик пред родителите си и може и сам да пожелае.

# 16
  • Мнения: 158
Виж сега, права си, но просто насила няма да го накараш. Просто ще се крие,ето това е. Но поне да си върне думите назад с детето. То понякога и аз казвам нещо само и само мир да е и после....щото понякога ти писва да спориш. Пък и в крайна сметка с някой неща човек трябва да прави компромис, няма начин. Незнам де, ти си знаеш

# 17
  • Мнения: 1 208
Понякога си мисля,че изобщо не му пука,че съм бременна.Нещата ,които прави ме нараняват и той няма начин да не знае,че е така.Не искам да се оправдавам с бремеността си и да става на моето само,за това,че съм бремена.Опитвам се да си наложа,че това не е кой знае какъв проблем-цигарите.Има много по-важни неща,които при нас са наред.Но незнам и аз защо така съм се хванала.

# 18
  • Мнения: 12 665
Помислих, че става дума за дете, та щях да ти кажа - не го разпитвай, за да не те лъже. А то за голям човек било. Остави човека на мира.

# 19
  • Мнения: 77
Това твойто са бели ядове.Май наистина хормоните са в основата на нещата  Simple Smile успокой се и се радвай на детенцето и бременноста си.Най- вероятно с клетвата в детето той не влага никакъв умисъл,защото предполагам не е суеверен.Остави го намира недей да му пилиш на главата за цигарите и може би сам ще ги откаже. Успех  Grinning

# 20
  • Мнения: 283
Преди 3 месеца направих мисед аборт.Сега вече ми дадоха зелена светлина да опиатме пак.Решихме с мъжа да спрем цигарите,за да може да си направим здраво бебе.Какво беше учудването ми обаче като разбрах,че само аз не пуша а той тайно си взима цигари и ги крие къде ли не.Все едно сме деца и все едно неразбира ясно причината поради която трябва да ги спрем.Яд ме.

# 21
  • Мнения: 817
И аз помислих, че детето ти пуши и те лъже.

Никой не може да накара един пушач да спре цигарите, ако той сам не го пожелае! Остави го да прави каквото иска със здравето си, иначе рискуваш в скоро време да стане много, много нервен...

# 22
  • Мнения: 313
О, това с клетвите нистина е много лошо, недопустимо е за мен да се кълне в децата си  Naughty
Аз не съм пушач, но мъжът ми пуши. Никога не съм искала от него да ги спира, да ги намали да, но да ги спира, само ако той реши.
Не можеш да "накараш" някой "да писка" нещо. Теб някой може ли да те накара да пропушиш?
Остави човека на мира, ако проблема е само в цигарите, не се коси толкова. От постовете ти обаче допускам, че има и други проблеми, може и са са малки, но.... поговорете. И това с клетвите, кажи му, че е отвратително да се кълне така.
Ако искаш да го накараш да се замили, дали иска да пуши, покажи му материали и снимки на последствия от тютюнопушенето, той сам ще прецени дали иска да се торви. Но насила няма да стане. Успех!

# 23
  • Мнения: 2 723
От хормоните е, да знаеш Naughty
Нищо кой знае какво не е станало.
Щом не пуши вкъщи пред детето и пред теб кво ти пречи.
Погали си тумбака и не му миси толкова Hug

# 24
  • Мнения: 3 675
Аз пък си помислих, че става дума за лъжа с цените на цигарите.Истината е, че моят мъж също пуши много, аз лично съм му казвала, че е хубаво да ги намали, но не съм го притискала.Аз никога не съм била бременна, но ако това се случи просто ще забраня мъжът ми да пуши в моя присъствие, дали ще ги отказва или намалява броя на цигарите, това си е лично негово решение.Убедила съм се, че с мрънкане нищо не се постига, само до караници се стига./за отказване от цигарите де/

# 25
  • Мнения: 1 208
Много ви благодаря за отговорите
Сега ходих малко на покупки и се поуспокоих.Знам,че няма как да го накарам да ги спре.Но имах нужда и някои друг да ми го каже.Знам,че са бели ядове и много по-неразрешими проблеми има от моя но всеки си гледа градинката и се претиснява.Ще се опитам да не му мисля толкова

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Явно доста му мрънкаш и той цели да избяга от това мрънкане.
Звучи ми, като тийнейджър, който лъже родителите си, за да не му се карат.
Това е безобидна лъжа - наистина не трябва да те притесняват такива неща.

# 27
  • Мнения: 251
Никой не може да накара един пушач да спре цигарите, ако той сам не го пожелае! Остави го да прави каквото иска със здравето си, иначе рискуваш в скоро време да стане много, много нервен...

Много точно казано! Peace
Ако продължаваш ще си навлечеш само ядове!
Лека и безпроблемна бременност!

# 28
  • Мнения: 229
не можеш да накараш един мъж пушач да спре да пуши ей така , само защото ти си го поискала.И това няма нищо общо нито с теб, нито с обещания с нищо.Много е изнервящо и гадно някой вечно да те следи какво правиш, дали пък днес не си си нарушил обещанието, дали мирише на тютюн. Има къде , къде по важни неща в живота на човек , та да си тровиш дните с пълни , ама пълни глупости. Сигурна съм ,че в момента , в който ти е давал обещанието , наистина го е мислил, но след това , битовизми , това онова , а и факта ,че ти е забранено да го правиш ...........Глупаво е не мислиш ли да изнервяш човека да теб и да искаш от него подобни обещания , все едно той да ти забрани да ядеш шоколад например. Няма ли да се изкушиш

# 29
  • Мнения: 127
Вземи си гледай бременността и не се занимавай с цигарите на мъжа ти....това е толкова ужасно че повече няма и на къде. Прости ми за тона , но страдам от проблема на мъжа ти от както се запознах с моя! Това че ти не искаш той да пуши е твой проблем а не негов и недей да се опитваш да го решиш, кота променяш него. Резултата е ,че той ще пуши а ти няма да знаеш, и ако това те прави щастлива и доволна ОК!  Колкото повече го "ядеш" за тези цигари, толкова повече той ще пуши! В противен случай може и да реши да ги спре някой ден по собствено желание.

Общи условия

Активация на акаунт