В какво държите играчките?

  • 2 060
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 821
Имаме пластмасови големи кошове (на големи дупки) вършат добра работа - 3.50лв бройката  Laughing

И ние сме с такива, панери за мръсно пране. За сега са 2, но май ще купувам и трети  Grinning.

# 16
  • Мнения: 3 932
Ние ползваме надуваем басеин за половината, а др. са в шарен кашон.

# 17
  • Мнения: 5 577
Аз ги държа на един рафт в гардероба, но всеки ден се вадят почти всички, и се слагат в кошарата за игра  Crazy

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Имаме пластмасови големи кошове (на големи дупки) вършат добра работа - 3.50лв бройката  Laughing

И ние сме с такива, панери за мръсно пране. За сега са 2, но май ще купувам и трети  Grinning.

И ние ползваме такъв панер. Преди беше кашон обаче Силви много го ядеше. Joy

# 19
  • Мнения: 1 032
Ползваме три сгъваеми пластмасови щайги, които се продават в Метро за към 5 лв едната.
И аз тях ползвам. Peace

# 20
  • Мнения: 3 777
Голяма надуваема лодка.

# 21
  • Мнения: 2 807
...в един от тези, мрежените, сгъваеми кошове, обаче не съм доволна...

И на моя дечко са в същите - само че имаме 3 бройки.
Забелязах, че мрежата се разкъсва, когато играчките тежат много, можеш да напълниш само половината, когато играчките са по-тежки.
Единият ни е пълен, направо препълнен, само с меки играчки и не е мръднал въобще  Wink

Други дребни играчки за баткото съм сложила в две кашончета, или по-скоро картонени кутии - от тези, в които се купува принтерните листове хартия(потърсих ги от един ксерокс, те и без това ги изхвърлят), затварят се отгоре.
Много са здрави и издръжливи, той дори обича да седи или да се катери върху тях.
Когато не са в употреба, са един върху друг, като по този начин пестя и място, че накъдето и да погледнеш само детски играчки в милион размери виждаш  Wink
Само че аз исках да са в някакви весели разцветки, както и да пасват с интериора, и ги облепих с хартия за опаковане на подаръци  - една такава на колички в най-различни цветове. Heart Eyes
По нищо не можя да се познае, че са кутии, в които се продават листи Wink
Дори мами, които са ни идвали на гости са ме питали, откъде съм ги купувала...

Бебешките играчки за Бебка съм събрала в специално ушити за целта платнени торбички само с ластик отгоре - в едната са тези, минали студената стерилизация, в другата - вече употребяваните.

Всички останали големи и малки джипове и коли са подредени в близост до стената.

Хрумвало ми е също(на запад го практикуват Wink) да си поръчам една огромна дървена кутия с изписани отстрани или отгоре имена на дечковците или пък нещо друго - побират наистина много играчки, а може и размера да си поръчаш - пусто обаче няма място у нас за такваз. Laughing
Наглед изглежда като ракла (това, за да се ориентираш, в случай, че ти допадне идеята), само че по-ниска и по-широка.

Е, това е от мен!

# 22
  • Мнения: 844
Ползваме три сгъваеми пластмасови щайги, които се продават в Метро за към 5 лв едната.
И аз тях ползвам. Peace
И аз тях ползвам. Имаме три! #Crazy

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Страхотни идеи!!!
Най-лесно изпълнима и удачна ми се струва тази с трите сгъваеми кутии от "Метро", не съм ги виждала досега! Колко са големи?!

# 24
  • Мнения: 844
Страхотни идеи!!!
Най-лесно изпълнима и удачна ми се струва тази с трите сгъваеми кутии от "Метро", не съм ги виждала досега! Колко са големи?!
Много странни размери, накара ме да ги премеря с метъра: L=47см, B=34см, H=23см.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В плетен кош с дръжки (та да го разнася) и в къщичката му. Grinning

# 26
  • Мнения: 414
Кош за пране. Прастмасов, нисък, правоъгълен, с дупки, отстрани има нещо като дръжки. Продават ги в магазините за домашни потреби, струват много малко, има такива и в МЕТРО.

# 27
  • Мнения: 35 968
Ползваме три сгъваеми пластмасови щайги, които се продават в Метро за към 5 лв едната. Побират доста и могат да се слагат една върху друга пълни, за да пестят място. Освен това имаме и 2-3 прозрачни пластмасови кофи от Била, в които продаваха портокали по Нова Година, но те почнаха да се чупят нещо. Щайгите са по-издържливи и непретенциозни Simple Smile


Подобни има и в Бриколажа, много са удобни, при нас част от неизползваните в момента играчки са върху гардероба; по-големите са и с колелца

# 28
  • Мнения: 92
Не знам от къде да започна- толкова много играчки имаме- изброявам, каквото се сещам:
1. Голям пластмасов кош- от тези за пране.
2. Сгъваем кош от плат, но и аз не съм доволна
3. Дребните играчки (с тях играе само каката) са в кофи от прах за пране
4. Купих един пласмасов шкаф с чекмеджета и от него май съм най- доволна- вадя чекмеджето, играят- после прибирам, а и така игараят с играчките на порции, забелязала съм, че когато изсипя много наведнъж, не са интересни.
5. Холният ни ъгъл е с голяма ракла, та и тя е пълна.
 
Повече не се сещам, но като гледам, май има навсякъде  #Crazy

# 29
  • Мнения: 857
Наще играчки ги държим в един плетен кош.Като тези за дрехи.Супер удобен е и знаеш че не може да се скъса Grinning

Общи условия

Активация на акаунт