родителите ми са пред развод

  • 3 051
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Родителите ми ще се развеждат след 25 години брак.Майка ми казва,че баща ми има 55 годишна любовница,а той твърди,че няма нищо подобно и,че майка ми се е побъркала.Говорих с него и той каза,че няма да подава молба за развод,на пък е ДАЛ Е УЛТИМАТУМ НА МАЙКА ДА СЕ ИЗНЕСЕ ОТ КВАРТИРАТА И ДА НАПУСНЕ РАБОТА.Той работи като строителен инженер и е шеф във фирмата в която работи майка ми.Квартирата му е дадена за да работи и тя живее при него.Иначе имат апартамент,който е в малко градче,но е доста далече от града в който работи.Така накрая тя ще подаде молба за развод и той излиза чист от тази работа.Другото което ме притеснява,че той обича хубави стегнати тела и не вярвам да се хване е някоя възрастна жена.Майка е на 43 години и може да я лови критическата,но ако е така и не е намесена друга жена,защо не застане до нея и да ходят на лекар.ПО ЛЕСНО Е ДА СЕ РАЗВЕДЕ И ДА НЕ СЕ СБЛЪСКА С ПРОБЛЕМА?И за капак на това може да съм бременна(не е много сигурн- правим опити и сутринта ми стана лошо от парфюма).Участвам във филм на ужасите.

# 1
  • Мнения: 283
Ужасно ти съчувствам.Сигурно на твое място щях да се побъркам тотално.Пожелавам ти обаче,наистина да си бременна и това да накара родителите ти да се съберат и заедно да отгледат внучето си Hug

# 2
  • Мнения: 158
Доста гадно, след толкова години, та те точно сега трябва да си живеят двамката.... Дано да е само временно, понякога стават и чудеса. Не се знае. И да дано пък да се сдобрят и заради евентуалната ти бременност. Успех ти желая и дано се оправят нещата. Моли се.

# 3
  • Мнения: 1 844
случват се такива работи-голям човек си,знаеш.разбира се,че е отвратително да изпаднеш в такава ситуация и да гледаш близките си в такива отношения.но бракове се разпадат,дори и с много по-големи драми.
пожелавам нещата да се оправят,може и да ги отпусне критическата и да им дойде разума.ако ли не,дано поне се запазят приличните отношения между тях-за да си и ти по-спокойна.
успех!

# 4
  • sf
  • Мнения: 10 156
Големи хора са в крайна сметка. Сами трябва да си оправят бакиите.
Щом правите опити за бебе, гледай си здравето и ги остави сами да се оправят.

Имам причтелка,чиито родители се разведоха "на стари години"- бяха я докарали до нревна криза. Всеки плюеше по другия пред нея, обвиняваха се и т.н. Накрая й писна, забрани им да говорят за другия пред нея и ги остави сами да си сърбат попарата.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бременна си  Peace
стискам палци

А родителите ти ще се оправят  Wink

# 6
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Мила, ще чакаме резултата от теста за бременност. Peace


Междувременно, не смяташ ли, че майка ти и баща ти си имат собствен живот и ти не бива да им се месиш.
Ами ако утре те, или родителите на мъжа ти започнат така да ви се месят Thinking


# 7
  • Мнения: 804
О, я ги остави да се оправят и си гледай бременността!
"Човек се жени за старини" казваше баба ми и е била много права.
Ако родителите ти не са го разбрали, жалко.
Нищо не можеш да промениш, ако наистина искат да го направят.
Макар да смятам, че това е някаква криза и всичко ще се оправи.
Не разбирам само защо те ангажират с този проблем. Арбитър ли очакват да им бъдеш?

# 8
  • Мнения: 1 447
Родителите ти не са никак малки и те самите са хората,които трябва да вземат решение за брака си.Неприятно е,но ако от това зависи всеки от тях да е щастлив,развода може да стане и факт.Дано да е някаква временна криза и да я преодолеят.
А ти дано си бременна,от това по-хубаво няма.Успех.

# 9
  • Мнения: 4
Бях свидетел на това как се разпадна едно семейство-за радост не беше моето,а това на чичо ми.Ужасно е.
Виждала съм и хора,които съжителстват заедно,но НЕ са семейство.
Надявам се семейството ти да се закрепи и всичко да бъде така,както трябва.
Помисли на каква цена ти би останала с човек,който не те уважава(не твърдя,че отношенията между родителите ти са такива)?

# 10
  • Мнения: 7
Не се притеснявай миличка!Ако наистина си бременна,уведоми ги незабавно,не бива да те вкарват в такъв стрес сега.Ако са зрели,уравновесени хора ще си направят извода веднага,но ако са решили да воюват на стари години и да си съсипват живота,то поне теб не трябва да въвличат ThinkingНезнам,понякога изкукват точно на тази възраст.Досега нормални ли са били отношенията им,все пак ти си расла сред тях,познаваш ги?Дано е само временна криза и всичко се нареди!Успех! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 208
Аз не им се меся.Въпроса е в това,че ако се разделят заради негова изневяра губи и мен и сестра ми,а ако съм бременна и внучето-няма да го дам при него и някаква чужда жена.Имали сме баби и дядовци при които сме стояли цяло лято и сме имали страхотно детство.Ако майка ми си въобразява-не харесваше приятеля ми и казваше че той се възползва от мен,а това е пълна лъжа-5 год. сме заедно.Затова има и тази възможност-трябва да застане до нея и ако може да се разберят.Ако трябва и на лекар да отидат,а не с лека ръка да разрушат едно семейство.Искам истината за да знам как да постъпя.Не искам майка ми да се турмози.Ако ще са скандали и изпълнения по добре е да се разделят.Възможно ли е да навлиза в критическата?И да кажа,че той от работа се прибира в къщи.Никаде не се отбива.А тази 55 год. я е видяла да разговаря с него и той се е засмял.Сега той живее в апартамента и казва че иска да се прибере при нея ,но тя не го оставя даже да се наспи.Постоянно му вдига скандали.

# 12
  • Мнения: 1 844
не разбирам само за какъв лекар говориш? Rolling Eyesза брачни консултации ли?не знам дали майката ти си въобразява-може пък само да си търси причина,защото иска развод..
и вярно,че критическата е труден период,ама все пак хората не стават откачалки. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 10 331
Само не разбрах какво ти дава право да се държиш като дрисла:
"Ако трябва и на лекар да отидат",
"Ако майка ми си въобразява",
"губи и мен и сестра ми... и внучето-няма да го дам при него и някаква чужда жена"  ooooh!
Я се дръж като голям човек, ето, Дай боже, майка ще ставаш. Каква истина търсиш ти и с какво право - вашите са големи хора и могат сами да се разберат, ти вече си отделно семейство - никой нищо не ти дължи, обяснение най-малко.

Ако наистина си бременна,уведоми ги незабавно,не бива да те вкарват в такъв стрес сега.Ако са зрели,уравновесени хора ще си направят извода веднага...
Mr. Green да, бе, да сисъсипят своя живот, щото дъщеря им е позабременяла. Бях чувала да призиви да не се развалят семейства заради децата, но в името на внуците - прекалено е.

Ей, мило момиче, разводът не е краят на света, в повечето случаи е едно прекрасно ново начало. Единици са тези, които с лека ръка развалят семейства - за да се стигне до такива мисли проблемте явно са доста и отдавна. Радвай се на евентуалната си бременност и не си пълни излишно главата с глупости.

# 14
  • Мнения: 208
За начало аз самата незнам дали съм бременна.От 2 месеца пробваме,но вчера ми стана лошо от парфюма,но е рано за тест.Може да ми е станало лошо защото бях разтроена.Само ми званят-майка звани и почва-бащати иска да се разделим,после татко-няма нищо подобно.И това се повтаря вече 3 ден.По-добре е да се разведат отколкото да се мъчат взаимно.И накрая-така са ни възпитали,че чуждите хора нямат място в нашето семейство и ако се разведат и баща ми има нова жена не бих оставила детото при него и за час.Той казваше-когато семейството се подкрепя винаги ще върви напред и всяка трудност ще бъде преодоляна.Хубави думи,но се оказва че не се истина.Права си че проблемите се от отдавна-от 25 год.са.Баща ми беше военен и постоянно ходепе по командировки.От 25 год. брак за пръв път живеят заедно-4-5 месеца.И хората се е сблъсквал с ревност и несигурност,но или се разбира или се разделят.Пък и в началото е всичко по-лесно.А той чак сега разбира какво е ревност.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 11:22 от mama_marietka

Общи условия

Активация на акаунт