Къща от кашон да сътворим,за децата наши-кът любим!

  • 59 605
  • 182
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 493
От време на време ми попадат големи кашони на работа.Който е от Варна да свирка.
И аз бях направила къща не дребния,но явно не му уцелих възрастта.Хич не прояви интерес.Имаше файда от нея де,събирах му всички играчки вътре.

# 31
  • Мнения: 389
   Ееех, че хубава тема! Преди време и аз сътворих една къща от огромен кашон, но още
не сме я нашарили. Радвам се, че има и други "луди", които не купуват пластмасови къщи. Simple Smile
http://images.annatura.multiply.com/image/1/photos/6/400x400/45/ … amp;nmid=24942551
http://images.annatura.multiply.com/image/1/photos/6/400x400/44/ … amp;nmid=24942551
   Облепяла съм кашони с опаковъчна хартия, но се отлепяше и късаше под детските ръчички.
Как може да стане здраво? Или просто да я изрисуваме?

Браво!Много е хубава къщата.Пробвай с тапет.По-здрав е от опаковачната хартия.След това може да рисуваш или като ТеТинка да залепиш апликации

# 32
  • Мнения: 958
Давайте идеи за кашони. Аз претараших склада в офиса, ама няма толкова голям  newsm78
Възхищавам се на фантазията и изобретателността ви   bouquet

# 33
  • Мнения: 3 993
Ох, завиждам ви, че са ви още толкова малки децата! Как не съм се сетила навремето да измайсторя такава къща. Страхотни сте!
Laughing
Аз пък им завиждам, че децата им са достатъчно големи за тези къщи, моето е малко още!  Joy
Аз от сега си мечтая как ще направя такава къща...много са хубави всички показани тук, браво на създателите им! Hug
joya завърти се покрай Техномаркет или друг от големите магазини, ако няма изхвърлен навън в момента, попитай...ако са любезни, ще ти намерят кашон от най-големите.

# 34
  • Мнения: 19 307
Нашата къща е от кашон от капаци за тоалетни (третата в първия пост) Питайте в складовете за санитарна керамика също. Ако някой е от Русе, може да ми пише на лични. Ще питам дали във фирмата нямат още големи кашони.
А облепянето с опаковачна хартия е много идейно.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 18:12 от В_и_В_и

# 35
  • Мнения: 572
Много хубави идеи видях тук - благодаря ви!
Няма търпение да се захвана и аз - мазето ни е пълно с чисто нови кашони от най-различни работи....Ако знаех за тази идея ... досега един квартал щях да й изобретя...дано да не са се скапали вече!  Hug

Само че, не се ли опитват децата ви да разлепят залепените красоти?  newsm78

# 36
  • Мнения: 4 520
Давайте идеи за кашони. Аз претараших склада в офиса, ама няма толкова голям  newsm78
Не ми говори, снощи се навъртах край склада на Пикадили като котка-клошарка, престраших се да питам, показаха ми най-големите кашони, но бяха малки. Мисля днес да намина край някой магазин за техника. Мъжът ми каза: "Гледай кашонът да е от плазма и гледай плазмата да е вътре".  Mr. Green Той по принцип е малко против (нямали сме били място, а за огромния кран, който купи за нова година, имаме, а?), но мисля днес да го спечеля с мотива, че когато диваненцата истерясат, къщичката може да служи за успокояване на страстите - ще влизат вътре за малко да се поуспокоят, хем ще им бъде интересно, хем ще забравят караницата.

# 37
  • Мнения: 389
че когато диваненцата истерясат, къщичката може да служи за успокояване на страстите - ще влизат вътре за малко да се поуспокоят, хем ще им бъде интересно, хем ще забравят караницата.

Надявай се ти,надявай се.Но ако сложиш.......... Thinking.......... катинар  Joy Joy

# 38
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Около техномаркети и технополиси са големите кашони.
Аз отдавна се отказах да ги украсявам.....трудът ми отива по дяволите след максимум месец.....просто кашон с прозорци .....никви екстри.
Мъж ми беше намерил кашон от крос-тренажор....карахаме и аз да влизам в къщата  Laughing

# 39
  • Мнения: 389
Мъж ми беше намерил кашон от крос-тренажор....карахаме и аз да влизам в къщата  Laughing

Преди няколко месеца като ни донесоха хладилника каките пощуряха-кашон 1.80 дълъг smile3508.Играха с него така,"натурален" само един ден.Това грамадно нещо нямаше как да го оставя в стаята.Но не го изхвърлих,а го сгънах и като ми потрябва здрав кашон да знам,че имам.

# 40
  • Мнения: 413
Давайте идеи за кашони. Аз претараших склада в офиса, ама няма толкова голям  newsm78
Не ми говори, снощи се навъртах край склада на Пикадили като котка-клошарка, престраших се да питам, показаха ми най-големите кашони, но бяха малки. Мисля днес да намина край някой магазин за техника. Мъжът ми каза: "Гледай кашонът да е от плазма и гледай плазмата да е вътре".  Mr. Green Той по принцип е малко против (нямали сме били място, а за огромния кран, който купи за нова година, имаме, а?), но мисля днес да го спечеля с мотива, че когато диваненцата истерясат, къщичката може да служи за успокояване на страстите - ще влизат вътре за малко да се поуспокоят, хем ще им бъде интересно, хем ще забравят караницата.
Няма да стане, аз имам , голям е  но тесен, дори крачето си не може да сложи вътре Rolling Eyes
Относно шарките които съм налепила, моето диване не ги маха още, а им говори Laughing

# 41
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Всички са много красиви, браво на мамите за търпението да украсяват, а и на дечицата защото не късат.Нашето момиченце е рабойник и късаше всичко налепено, затова я рисувахме, таткото рисуваше аз оцветявах,Кашона ни е от някаква копирна машина, преи година в блока ни отвориха някоко клона на банки и от там се снабдихме.Нашата къща имаше и осветление, от тези топки-бодливки/не знам ка се наричат/, дето са с нешо като силиконова обвивка и като ги друскат децата светят в различни цветове/ама че обяснение дадох, надявам се да ме разбрахте/Соня като влезеше в къшата и го удряше за да и е светло вътре, бяхме го закачили на тавана с телбот, беше си напъхала и възглавница с одеяло и редовно изчезваше за по 30-40 мин в къщата.Интереса се изгуби след 2-3 месеца.Сега през лятото пак ще и направим, но и тя ще рисува вече.

# 42
  • София
  • Мнения: 395
Преди време купих готова къщичка с платмасова конструкция, и обвита в материя тип мушама.За два дена останаха само пръчките от конструкцията Mr. Green.Залепих ги здраво и уших от плат къщичката.Стана интересна

# 43
  • Мнения: 413
Преди време купих готова къщичка с платмасова конструкция, и обвита в материя тип мушама.За два дена останаха само пръчките от конструкцията Mr. Green.Залепих ги здраво и уших от плат къщичката.Стана интересна
А снимка може ли? Whistling

# 44
  • Мнения: 6 442
Преди време купих готова къщичка с платмасова конструкция, и обвита в материя тип мушама.За два дена останаха само пръчките от конструкцията Mr. Green.Залепих ги здраво и уших от плат къщичката.Стана интересна
И аз съм най-навита за вариант от плат.Даже вчера оглеждах от къде да взема.
Апликацииките също ще станат много ефектни на плат.

Общи условия

Активация на акаунт