Продуктите на Bourjois - 2

  • 21 591
  • 224
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 625
Много съм доволна от тези продукти:
и този цвят сенки в кобалтово черно

# 16
  • Мнения: 2 229
Белия шоколад е превъзходна пудра, а черният им молив е най-размазващия се който съм ползвала.

Tя не е ли само за акцентиране, може ли да се използва на цялото лице? newsm78

# 17
  • Мнения: 31 205
Белия шоколад е превъзходна пудра, а черният им молив е най-размазващия се който съм ползвала.

Tя не е ли само за акцентиране, може ли да се използва на цялото лице? newsm78
Използвам я на цялото лице лятото и получавам най-добрия резултата за мен.

# 18
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Още един глас и от мен за въпросната пудра! Невероятна е и стои много дискретно.

# 19
  • София
  • Мнения: 160
И аз се присъединявам към доволните от ружовете на Bourjois - моят е Chataigne doree 10 и много си го харесвам. А също така съм доволна и от черния молив Khol&Contour.

# 20
  • Мнения: 140
моми4ета таzи пудра zа каква кожа е

# 21
  • Мнения: 239
Аз съм много доволна от спиралата Volume Glamour,черния молив,пудрата на прах и лилавия рол-он.Бях си взела и един фдт,но ми беше доста тъмен (а беше най-светлия)
А така пудра като шоколад съм виждала само тъмната.Къде има светлата?

# 22
  • Мнения: 31 205
Аз съм много доволна от спиралата Volume Glamour,черния молив,пудрата на прах и лилавия рол-он.Бях си взела и един фдт,но ми беше доста тъмен (а беше най-светлия)
А така пудра като шоколад съм виждала само тъмната.Къде има светлата?
Почти навсякъде я има Белия шоколад.

# 23
  • Мнения: 3 414
Белия шоколад е превъзходна пудра, а черният им молив е най-размазващия се който съм ползвала.

Tя не е ли само за акцентиране, може ли да се използва на цялото лице? newsm78
Тази пудра дори не я бях чувала  Embarassed Как действа на лицето,че толкова я харесвате?Покривна ли е,или пос-коро с блестящ ефект?

# 24
  • Мнения: 13 625
Блестящ ефект...но е за по-светла кожа. Аз съм с тен и не ми седи добре, ползвам тъмния шоколад (който седи жестоко Simple Smile, да го похваля пак !

# 25
  • Мнения: 3 414
Блестящ ефект...но е за по-светла кожа. Аз съм с тен и не ми седи добре, ползвам тъмния шоколад (който седи жестоко Simple Smile, да го похваля пак !

Аз такива блестящипудри нещо не ги уважавам.Ама като придобия тен може да пробвам тъмния шоколад.Той,предполагам,подчертава загара?! newsm78

# 26
  • Мнения: 13 625
Да, седи като злато на лицето. Много е хубаво!

# 27
  • Мнения: 341
В желанието си да допринеса за пълнотата на темата  Wink ще дам мнение за червилата, тъй като не са коментирани до момента. Ако харесвате плътно червило с добра устойчивост (но не дългоустойчиво от тези двукомпонентните), което не се разтича извън контура на устните и си остава върху тях и след като отпиете от чашата с кафе - Docteur Glamour е такова. 

# 28
  • Мнения: 3 414
В желанието си да допринеса за пълнотата на темата  Wink ще дам мнение за червилата, тъй като не са коментирани до момента. Ако харесвате плътно червило с добра устойчивост (но не дългоустойчиво от тези двукомпонентните), което не се разтича извън контура на устните и си остава върху тях и след като отпиете от чашата с кафе - Docteur Glamour е такова. 
Кой номер използваш ти?

# 29
  • Мнения: 341
В желанието си да допринеса за пълнотата на темата  Wink ще дам мнение за червилата, тъй като не са коментирани до момента. Ако харесвате плътно червило с добра устойчивост (но не дългоустойчиво от тези двукомпонентните), което не се разтича извън контура на устните и си остава върху тях и след като отпиете от чашата с кафе - Docteur Glamour е такова. 
Кой номер използваш ти?

19 Brique secouriste - общо взето в червеникаквата гама

Общи условия

Активация на акаунт