Продуктите на Bourjois - 2

  • 21 633
  • 224
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 13 627
2 и 95 седят много добре и отиват на повечето кожи. Грима седи много цвеж с прасковен или розов цвят. По-кафявите състаряват малко. Пробвай ги на живо за да видиш кой ще ти допадне. На картинката са малко различни. 34 ми е любимият

# 166
# 167
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
2 и 95 седят много добре и отиват на повечето кожи. Грима седи много цвеж с прасковен или розов цвят. По-кафявите състаряват малко. Пробвай ги на живо за да видиш кой ще ти допадне. На картинката са малко различни. 34 ми е любимият

Имам подобен на 95 и наистина ми стой добре,но само ,ако съм с подобна гама сенки,ако съм с сив или зеленикав грим не стой добре.
Не видях номер 2 ,да не би да си имала предвид 12 .
Иначе съм с черна коса с червен оттенък и бяла кожа,розов руж според мен им отива само на русите.

# 168
  • Мнения: 20
Моя е 32 номер, ambre d'or, не го виждам в сайта, дано да не е спрян от производство.
Много е нежен и отива на всякакви кожи и коси.  Simple Smile

# 169
  • Мнения: 214
Отзиви за новата минерална пудра на Burjois?
Интересувам се и от този фон-дьо-тен

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 10:54 от Mi6i76

# 170
  • Мнения: 13 627
Доста му е леко покритието и това с четката не е много удобно за разнасяне. С професионална четка за фдт става по-добре.

# 171
  • Мнения: 214
Мерси Жаки,симпатични са им опаковчиците  Simple Smile

# 172
  • Мнения: 4
Ох, взех си 33 номер ружа на Буржоа и шоколадчето, само четка не си купих

# 173
  • Мнения: 6
Прпбва ли шоколада,как стои? Heart Eyes

# 174
  • Мнения: 556
Интересувам се и от този фон-дьо-тен
Аз много го харесах. Само дето свърши много бързо. Сега съм с този, който се води 10 часа. Втори си взех преди няколко дни. Много го харесвам. Ружът ми е  №34. Вече не помня колко време го използвам. Изключително икономичен. Страхотен цвят. Само спирали от марката не съм ползвала досега, но отзивите за тях са прекалено противоречиви

# 175
  • Мнения: 4
Прпбва ли шоколада,как стои? Heart Eyes
не съм, ще видим кога, утре мисля само ружа да пробвам. Шоколада след още няколко ходения на солариум  Simple Smile

# 176
  • Мнения: 140
momi4eta nqkoi znae li kude moga da namerq v Germania  kozmetika na Bourjois

# 177
  • Мнения: 6
Моя е 32 номер, ambre d'or, не го виждам в сайта, дано да не е спрян от производство.
Много е нежен и отива на всякакви кожи и коси.  Simple Smile


Вчера си взех точно него. Grinning Страхотен е цвета и има невероятни блестящи частици.

# 178
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Моя е 32 номер, ambre d'or, не го виждам в сайта, дано да не е спрян от производство.
Много е нежен и отива на всякакви кожи и коси.  Simple Smile


Вчера си взех точно него. Grinning Страхотен е цвета и има невероятни блестящи частици.

Мислите ли ,че на бяло лице и тьмна коса Ще стой добре  newsm78
ВсьЩност какьв цвят е, розово...праскова... Thinking

# 179
  • Мнения: 6
Моя е 32 номер, ambre d'or, не го виждам в сайта, дано да не е спрян от производство.
Много е нежен и отива на всякакви кожи и коси.  Simple Smile


Вчера си взех точно него. Grinning Страхотен е цвета и има невероятни блестящи частици.

Мислите ли ,че на бяло лице и тьмна коса Ще стой добре  newsm78
ВсьЩност какьв цвят е, розово...праскова... Thinking
Ами аз съм светличка,с кестенява коса и много ми харесва как стои.В опаковката изглежда кафеникав цвета,но на лицето стои кафеникаво-прасковено.Леле как го обясних,но това е моето наблюдение.Мисля,че ще ти хареса,изобщо не е много тъмен. Wink Party

Общи условия

Активация на акаунт