Наборите ни големи от Гормити и Русалки са пленени! - отчет на 2002

  • 27 814
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
А сега да ви похваля набора  Mr. Green
Сутринта в 5 30 идва напикан до гуша в спалнята.Ама толкова много.... ooooh!Та един гузен,свел глава и чудещ се какво е станало та така се е наводнил Mr. Green
Последното изпускане/не наводнение / беше преди 2-3м.

envia подписах се и аз.Но сега ще си купувам за малкия Превнар,септември и реимунизация Пентаксим ме чака.Та никой не мисли за нашите деца освен ние самите.Дано успее тази подписка да промени нещо. Peace

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 10:55 от Галчоо

# 16
  • Мнения: 2 631
Само да напомня, че поводът за петицията е починалото миналата седмица детенце на 6 г. от остър менингококов сепсис. Cry


Благодаря на включилите се!  bouquet

# 17
  • Мнения: 147
Подпис и от мен. newsm10

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 675
Подписах и аз. Peace

Много се чудя за Превенар. newsm78

Честит рожден ден на Гошко! Да расте здрав и щастлив!

# 19
  • Мнения: 300
Токущо даваха по новините за менингита и ваксините,някакъв доктор се изказа че не всички вируси на менингита покрива тази ваксина.

# 20
  • Мнения: 148
 Hug Хоп и ние тук.

Аз също съм подписала, даже я пуснах преди 2-3 дни в отчетната на малкото ми слънчице. Дано нещо положително се случи Praynig

# 21
  • Мнения: 1 134
Аз явно тотално съм изтрещяла. Търсих ли търсих в нашите деца и изведнъж ми просветна къде сте... ooooh!

Мнооого се радвам, че ви преоткрих, така да се каже!  Mr. Green Hug Честитя със закъснение всички празници и рождени дни и ви желая много здраве  и щастие!

Ние вече сме четирима. Засега каката е във възторг - непрекъснато гушка и целува бебето. Дори ми се кара и ме учи какво да правя... Laughing Не се съмнявам, че ще ни се разминат пристъпите на ревност, но поне засега нещата са нормални. Хубавото е, че вечер докато го храня, тя му чете по една цяла книжка на Франклин, за да го приспи. Така, че успявам и аз да чуя колко е напреднала в четеното.  Grinning

Подадохме молби в няколко училища, да видим какво ще стане.

Това е засега. Вече ще се включвам по - редовно.  Mr. Green



# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
MamaZ ЧЕСТИТА ВИ РОЖБА!
Да расте здраво,послушно и щастливо момченце!

# 23
  • Мнения: 300
ЧЕСТИТА РОЖБА И ОТ НАС!MamaZ newsm07 newsm74
ЗА МАЛКО ДА ЗАБРАВЯ
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЙОАННА И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАМА,ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА

# 24
  • Мнения: 318
Мама Z,Честит  ти син!Нека Божидар бъде един божи дар за всички,които го обичат!Нека расте здраво и добро дете,да радва мама,тате и кака!
На теб желая лек следродилен период и бързо възстановяване! stork-boy newsm30 newsm07 smile3525
еnvia,сега ще погледна петицията и ще подпиша.А,този педиатър в кой град практикyва?
П.С.:подписах! Peace

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:25 от assia75

# 25
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Мама Z, честито на цялото семейство. Само да ви радва малкият Божидар.
Честит Рожден ден на Йоана!

Аз вчера ходих да проверя в училището, в което ще записвам дъщерята. Оказа се, че предварително обявената родителска среща няма да се състои. Учителките отказали с аргумента, че не били маймуни да ги показват. Това поне ми каза пазача. Искали родителите да говорят лично с тях. Това на мен не ми харесва, защото се надявах да ги видя и чуя преди окончателно да реша. А няма как да ходя при всяка една по отделно. Сега съм в чуденка, защото препоръчаната ми учителка се оказа най-възрастната с 24 г стаж и се притеснявам, да не е от старата школа с наказанията и грубото отношение.

# 26
  • Мнения: 2 631
assia75, в Хасково - където почина детенцето. Cry

# 27
  • Мнения: 300
А в нашето училище всяка госпожа прави презентация както за  училището така и за себе си ,което наистина е добре защото можеш да видиш при коя от всичките да запишеш детето.Ние вчера бяхме на такава среща с госпожата която сме избрали предварително и тя ни увери ,че до последно можем да променим мнението си и да запишем детето при друга госпожа.
Показаха ни училището,столовата,занималнята....и тн.Много доволна останах!

# 28
  • Мнения: 4 204
ЧЕСТИТ ДА Е МАЛКИЯ БОЖИДАР!ГОСПОД ДА Е С  НЕГО И С ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ЙАОНА! МНОГО ЗДРАВЕ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И ЖЕЛАЯ!

ves_77  ,аз отдавна бях писала за моя син,че също ходи в Двореца на децата.Забавна математика и Академията /и Лего между тях/.Нали знаеш, че Маруся Тодорова е психолог!Това е най-голямото ми попадение по отношение на баткото.Много съм доволна от тази извънкласна форма.Сами ходи от 13,30ч.А Дани?От 12,30 също има, но Сами казва, че не му е интересно, защото били по-малки дечицата, но когато е на РД или имаме нещо семейно го пращам и в по-ранния час.За съжаление утре няма да ходи изобщо,защото е на Рд от 13,00 и много ме е яд.
Сами пък е доста спортна натура и освен математиката обожава да тича, рита...и разбира се любимото му плуване!Доста напредна откакто ходи в 22-ро.

Видях, че коментирате гормитите.И моя синковец иска, но на мен ми писна да събираме все нещо.Обещах да му купя 1 брой колкото да има и това ще е.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 23:35 от gerka

# 29
  • Мнения: 148
 Hug Хей Мама Z, честито на цялото семейство, на теб бързо възстановяване. Само радост да ви носи малкият Божидар.
Честит Рожден ден и от нас на Йоана!
gerka ние ходим от 12,30 макар при първия разговор с Дани да ми каза, че трябва да е в групата от 13,30ч., но понеже групата и е малка, останахме в нея. Пък и на нас ни е по удобно, защото в 12,00 ни свършва театъра, а после трябва да чакаме сума ти време. Утре няма да има Академия, защото Маруся Тодорова е болна. И ние сме на детски РД, и трябваше да отсъстваме, а като го питах кое ще избере РД или Академията, той предпочете Академията  Rolling Eyes

По отношение на гормитите, и ние имаме, даже иска да купим и за гаджето му от детската, защото тя си го е загубила. Вече си е нарочено едно детенце от групата, че им ги краде, защото на него не му купували, но... Ние не му разрешаваме да носи нищо в градината, толкова много неща загуби, а след това страда...
Това е от нас  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт