Америкън айдъл- осми сезон- втора тема.

  • 21 285
  • 464
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
На мен ми хареса снощното й изпълнение. Но и аз си падам предимно по твърда музика и сигурно съм пристрастна. Ако ще трябва да си ходи жена, по-добре да е Меган.

# 16
  • Мнения: 57
Но и аз си падам предимно по твърда музика и сигурно съм пристрастна.
Аз също. Казах и преди, че не ми допадна. До първия припев беше добре. Даже не мога да обясня какво точно не ми хареса. Може да е защото песента ми е много любима. Но имаше нещо, което жестоко ме подразни.

Dirty Diana я прецака девойката, голяма импровизация на края, голямо чудо, та аз съм да си ходят Джасмин, Алексис и Хорхе под ръчичка. Залагам, че ще е някой от тях.

# 17
  • Далече
  • Мнения: 438
Ако ще трябва да си ходи жена, по-добре да е Меган.

Аз предпочитам Джасмин да  си ходи. Меган ми е по - интересна въпреки, че наистина ме уби с тая песен дето я беше избрала Simple SmileSimple Smile Ама искам да я видя още една седмица Simple Smile

И на мен Алисън ми хареса. Всъщност тя най-  много ми хареса от жените.

# 18
  • Мнения: 57
Лил беше добра, вдигна им летвата още от началото.

Меган ми е по - интересна въпреки, че наистина ме уби с тая песен дето я беше избрала Simple SmileSimple Smile Ама искам да я видя още една седмица Simple Smile


Тук съм съгласна Wink

# 19
  • Мнения: 7 837
Остава, dial idol резултатите, които КТВ цитира, да не се окажат верни. Или поне, журито да избира един пътник...

# 20
  • Мнения: 2 257
Алисън ми простее на мен, да отговоря на въпроса по-горе. Гласището и е много хубаво, но иначе ми е чийпи.

Кога почват онези готини рекламни клипове, сещате ли се, с Форд бяха досега? Много ги обичах.


Хе, хе, обичам като попитам нещо и тутакси да ми се сервира отговора. Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 03:18 от Джи

# 21
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Джасмин да си ходи и без това няма начин да стане американ айдъл.

Хе, тъкмо публикувах горното и взех, че познах

# 22
  • Мнения: 7 837
Значи, ако другия е Хорхе, може изобщо да не си правят труда да спасяват участник.

# 23
  • Мнения: 2 185
Сега м/у Ануп и Хорхе ще е борбата и Хорхе ще остане  Peace

# 24
  • Мнения: 2 257
Да, латиносите срещу индийците - кои са повече в Америка, това е въпросът.

# 25
  • Далече
  • Мнения: 438
Ей ама нищо не казвате тая вечер. Кажете какво става на зап. крайбрежие чакаме Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 185
Кели-то бая е загладила косъма  Flutter

Аз се надявам Хорхе да остане и предполагам, че така ще стане, Ануп нямаше достатъчно гласове, за да влезе в 12-ката, а и вчера получи по-лоши коментари...да видим...

# 27
  • Canada
  • Мнения: 1 773
На мен ми се иска и двамата да останат и чуем как ще се представят следащата семица.

# 28
  • Мнения: 2 257
Ей ама нищо не казвате тая вечер. Кажете какво става на зап. крайбрежие чакаме Simple Smile


Какво да кажем - Джасмин си замина, както се написа вече, а Хорхе и Ануп ги пекат на бавен огън поради реклами и Кели.

# 29
  • Мнения: 7 837
Дали индийците са повече? Добре че не е китаец.
Дано Ануп оцени оставането си.

Общи условия

Активация на акаунт