Черен списък на храни и хранителни продукти - 3

  • 99 533
  • 807
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 245
Здравейте!

Не съм чела предните три теми и сигурно вече е споменато, но да си кажа и аз:

1. Топените и пушени сирена на Хелиос - за мен имат вкус на пластмаса и съм намирала мухъл  Sick
2. Кашкавал Дея  Sick
3. Хляб Бонус - преди години намерих "половин" метла в него...само мога да предполагам как се озовала там. Sick
4. Пакетирано краве сирене на Маджаров - последното, което купих така миришеше на овчо, че не можеше да се яде.  Sick
5. Крема сирене - купувах няколко пъти и винаги имаше топчета лой вътре. Няма да погледна повече.  Sick
6. Карловска луканка, за съжаление не помня на кой прозиводител - беше приятно зелена.... Sick

Като цяло в последно време съм много недоволна от всичко в Кауфленд. Взех си деликатесни сирена и още на касата ме лъхна невероятна миризма. Поне успях да им ги върна.

# 61
  • Мнения: 930
Подкрепям мнението за Кауфланд Peace

# 62
  • Мнения: 97
3. Хляб Бонус - преди години намерих "половин" метла в него...само мога да предполагам как се озовала там.  Sick


Аз пък съм попадала на хляб Бонус с някакво зеленикаво вонящо нещо на филиите - срокът ни най-малко не беше изтекъл  smile3527

# 63
  • велико търново
  • Мнения: 586
Аз не съм доволна от ШУНКА на ф-ма НИКАС  ДЖУНИАР .дето и върви реклама по тв.постоя но .отвратителна е има вкус на развален пастет от свински кожи.а била за деца

# 64
  • Мнения: 13
Много съм разочарована от продуктите на "Бай Течо".От фирменият магазин взех 2 тарелки кебабчета,на следващият ден очаквах гости и 2 тарелки кюфтета,ей така да се намират във фризера за по на бързичко.На следващата вечер съпруга ми изпече кебапите на скаричката,ама то какво да ви кажа едно,че се свиха на половина,друго,че вкусът им не беше сякаш на кебапче.Как да го поднесеш на масата,ужас,направо се изгубиха в чинийте SickВътре имаше нещо като дребни бели гранулки,като ориз.По късно разбрах,че това всъщност е соя и че свинските кебабчета в този месокомбинат се правят от соя,сланина,протеини и забележете свински и ПИЛЕШКИ кожи Sick

# 65
  • Мнения: 18
А тия шунки, май са пълни с боклуци, особено съм разочарована от "наше село" Sad отврат, изхвърлих я.
А за киселото мляко, колкото и да не звучи правдоподобно май Данон са едни от малкото , които спазват някаква рецепта, макар и не съвсем Българска. Това го знам от хора, които изпитват млечни продукти.
Въпреки това, вкъщи, ние си купуваме Верея, най-любимото на малката Simple Smile

# 66
  • Мнения: 154

Въпреки това, вкъщи, ние си купуваме Верея, най-любимото на малката Simple Smile
И ние така

# 67
  • Мнения: 81
Създърма на "Меком АД",няма да пиша откъде е купена,все едно има значение.
В един пакет от въпросната открихме 2(ДВЕ!) мухи! Sick
Радвам се,че ги намерих преди да опитам от създърмата.
Изхвърлихме я цялата,естествено. Sick

# 68
  • Мнения: 9 776
Създърма на "Меком АД",няма да пиша откъде е купена,все едно има значение.
В един пакет от въпросната открихме 2(ДВЕ!) мухи! Sick
Радвам се,че ги намерих преди да опитам от създърмата.
Изхвърлихме я цялата,естествено. Sick

Еййййй, направо да се отврати човек Sick.... Вие ще ми повярвате ли, че направо не ми се ходи да пазарувам вече?

# 69
  • Мнения: 577
Темата едно на ръка........но  аз  вече салами,луканки  не купувам,кайма-нищоооооо.Купувам от транжорна прясно месо ,аз си го избирам и го меля вкъщи.

# 70
  • Мнения: 97

Въпреки това, вкъщи, ние си купуваме Верея, най-любимото на малката Simple Smile
И ние така

Досега никога нищо лошо не съм забелязала и аз за Верея...  Party

# 71
  • Мнения: 179
Котката ми, дето не е много капризна, като и давахме подред няколко вида шунки, яде само от тази на Тандем и на една търговищка фирма, която си е бива с цените на продукцията... мисля, че Брадърс Комерс.

Това за изводите.

Иначе, момичета, скоро четох доста статии и за аспартама и знаете ли кое ме потресе.. Сещате ли се за рекламите на разтворим сок Танг - онези с щастливото семейство, в които децата захвърлят играчките си на часа, щом чуят майката да трака с лъжица по каната. Ако не се лъжа, и рекламите за Степ бяха подобни.

Оказва се, че аз от 5 годишна съм прекарала целият си живот, употребявайки аспартам в многократно завишени дози. Тогава за аспартама едва ли е имало и изследвания...

Нямам какво да кажа, не мисля, че в България има качествена храна.

Накратко за черния списък - кайма смес в пакетирана тарелка на Соларис - мама ми каза да сложа малко вода в нея за мусаката, защото много се свивала каймата по принцип при печене, а аз не сложих и въпреки това от мусаката ми излизаше вода  Laughing

# 72
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
как няма да ти излиза вода,като в каймите се слага лед?

# 73
  • Мнения: 179
Продължавам с черния списък, въпреки че относно този продукт мненията са противоречиви. Става въпрос за пакетираното краве сирене на Маджаров (едно от най-скъпите, ако не и най-скъпото в България). Та веднага след като го бяхме купили от магазина, аз го разопаковах и при опита си да нарежа от него парчета, на момента се свлече на буци ужасно раздробено. Срокът на годност си не беше изтекъл, а едва ли е било и от съхранието във супера. Не мисля, че е нормално да стане така по никой начин. А вече за евтините си е почти правило (даже не съм си правила и труда да помня производители)

# 74
  • Мнения: 81
Supression,сигурно е било замразено и в магазина са го размразили.
Сиренето става трошливо,заради кристалчетата лед,които се разтапят.
Лично изпробвано. Whistling

Бях на гости на приятелка и майка и правеше кюфтета.
Каймата беше от прясно смляната,която продават в едни тави в Кауфланд,бях с тях,когато я купуваха.
Докато майка и ги приготвяше,ръцете и се боядисаха в оранжево. Shocked
Е,това беше върха вече.

Общи условия

Активация на акаунт