Черен списък на храни и хранителни продукти - 3

  • 99 801
  • 807
  •   1
Отговори
# 495
  • София-Младост
  • Мнения: 23 415
Топено пушено сирене на ф-ма "Хаджийски и фамилия"... не се яде от сол, на 0,200 кг явно има поне кило сол... #Cussing out

# 496
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Пържоли на Бони, опаковка 12бр., закупени от Метро
1во - на опаковката пишеше "вратни", а едва 1/3та от тях бяха вратни
2ро, уж 12броя, а реално бяха 10 в пакета
Сега ме е яд, че не премерих опаковката да видя дали поне килограмите си отговаряха  Rolling Eyes

# 497
  • Мнения: 179
Пържоли на Бони, опаковка 12бр., закупени от Метро
1во - на опаковката пишеше "вратни", а едва 1/3та от тях бяха вратни
2ро, уж 12броя, а реално бяха 10 в пакета
Сега ме е яд, че не премерих опаковката да видя дали поне килограмите си отговаряха  Rolling Eyes

Жалко... аз тъкмо щях да хваля филетата и каймата им, ама щом написа това за суровото месо, явно не са толкова добри Sad

# 498
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Като качество са много добри, но откъм коректност явно ги няма  Rolling Eyes
Останах много разочарована, защото все си мислех, че това е една от марките, държащи на името си   Confused

# 499
  • Мнения: 425
TELE6KI SALAM BONI= LOY I ZELE...,I KOTKATA PRED BLOKA NE GO JADE...,KOJ ZNAE KAKVO IMA... Thinking Crossing Arms ooooh! Sick #Cussing out

# 500
  • Мнения: 13
Купих 3 пакета домашна юфка Инко от Кауфланд. Усеща се странна миризма на някакъв химикал подобно на амоняк или газ, не мога да преценя точно. Вкуса също е различен, тежък и леко кисел, но не се усеща  толкова. Много пъти съм купувала тази юфка от там  и до сега не е имало проблем. Запазих един отворен пакет и искам да го занеса в ХЕИ, за да установят какво съдържа. 

# 501
  • Мнения: 3 181
Лещата на Крина с часове не може да се свари, дори след киснене цяла нощ.

# 502
  • Мнения: 81
Купих кисело мляко от Пикадили, фирмената им марка "Мистър Пикс"....е няма такова гъсто нещо Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes беше като бетон #Crazy #Crazy #Crazy
сложиш сода за хляб в него, която изобщо не шукна....

# 503
  • Варна
  • Мнения: 777
Лещата на Крина с часове не може да се свари, дори след киснене цяла нощ.
Странно, аз само такава купувам и съм много доволна. Винаги се сварява за 40 минути, никога не я кисна предварително.

# 504
  • София
  • Мнения: 5 217
Леща Izzi - българска уж, екстра качество уж. Вярно, сварява се не по-трудно от други видове, но понеже винаги отделям една чаша от накиснтото количество за кълнове .... за пръв път не виждам нито едно кълнче!
Какво са я правили тази леща, с антикварна стойност ли е, с химикали ли, с радиация ли..... не е читава!

# 505
  • Мнения: 4 392
Леща Izzi - българска уж, екстра качество уж. Вярно, сварява се не по-трудно от други видове, но понеже винаги отделям една чаша от накиснтото количество за кълнове .... за пръв път не виждам нито едно кълнче!
Какво са я правили тази леща, с антикварна стойност ли е, с химикали ли, с радиация ли..... не е читава!
Хм, това е единствената леща, която купувах. Сега и леща ли няма да ям.  Rolling Eyes Аз съм покълвала леща, но отдавна..Въпреки това си мисля, че беше именно от тази марка. Ще пробвам и ще кажа как е. Peace  
Най- после си намерих боб от една жена, която отглежда лично. Бях се отчаяла от  този в търговската мрежа. Всичкият, на който съм попадала е внос или най- малкото с неясен произход.



Купих 3 пакета домашна юфка Инко от Кауфланд. Усеща се странна миризма на някакъв химикал подобно на амоняк или газ, не мога да преценя точно. Вкуса също е различен, тежък и леко кисел, но не се усеща  толкова. Много пъти съм купувала тази юфка от там  и до сега не е имало проблем. Запазих един отворен пакет и искам да го занеса в ХЕИ, за да установят какво съдържа. 

eXc, точно така трябва да правим  Peace
Сподели после, моля те каква е процедурата и какъв е бил резултатът при теб. Hug

# 506
  • Мнения: 3 181
След, като след 3 часа варене нямаше положителен резултат, следващият път накиснах въпросната леща за една нощ, лещата пак не се свари.

# 507
  • Мнения: 372
Да си кажа и аз...
Прясно мляко отдавна не купуваме - върха беше,когато все по-често започнах да срещам срок на годност на млякото поне до март-април 2010 година.Добре,че близо до нас сутрин рано идват баби от близките села с мляко.Дано поне това да е истинско - там ни е останала надеждата.  Whistling

Второто,за което се сещам е телешки/или хамбургски  newsm12 / салам на Best Farm,който съдържаше всичко друго,но не и месо.Естествено в същия миг "полетя" към коша!  Crossing Arms

# 508
  • Мнения: 425
Леща Izzi - българска уж, екстра качество уж. Вярно, сварява се не по-трудно от други видове, но понеже винаги отделям една чаша от накиснтото количество за кълнове .... за пръв път не виждам нито едно кълнче!
Какво са я правили тази леща, с антикварна стойност ли е, с химикали ли, с радиация ли..... не е читава!

ЗНАЧИ Е ГЕННОМОДИФИЦИРАНА ХРАНА/В ЛАБОРАТОРИЯ РОДЕНА И НЕМОЖЕ ДА СЕ РАЗМНОЖАВА,ЗА ДА ИМАТ РАБОТА И ЛАБОРАТОРИИТЕ... #Cussing out, ПОСЛЕ ДА НЕ СЕ ЧУДИМ ЗАЩО СМЕ АЛЕРГИЧНИ И БОЛНАВИ,ПРОСТО ЯДЕМ ХИМИИ И АКО ПРОДУЛЖАВАМЕ ТАКА СКОРО И НИЕ НЯМА ДА МОЖЕМ ДА СЕ ВЪЗПРОИЗВЕЖДАМЕ... Sick

# 509
  • Мнения: 196
И аз винаги съм купувала от тази леща допреди няколко дни. Взех отново - уж българска и обикновено много бързо ми се сварява, обаче този път направо се смахнах - след 50 минути варене лещата отново беше твърда и накрая си ядохме хрускаща леща.

Общи условия

Активация на акаунт