Кое е любимото ястие на мъжа ти / мъжете

  • 11 133
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Обича всичко,което не съдържа извара,прясно мляко,шарена сол,овче и свинско месо.

доколкото знам всеки мъж отказва извара, нещо мъжете не я обичат

# 16
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Паста с дом.сос, лазаня, печено, пиле на фурна и морски дарове и всички ястия с тях.

# 17
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Моят е много труден-освен шкембе чорба,боб с ребърца,топла пача и пържени кюфтета-друго не признава. SadВсеки ден готвя по 2 манджи-някоя от гореизброените за него,и нещо за мен.Направо ставам  #Sillyвече....

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Чак любимо не знам - обича шкембе чорба, боб, свинско с картофи и пълнено пиле с ориз и гъби.
Но иначе няма претенции и яде всичко.

# 19
  • Мнения: 43
Моят мъж обича много мусака,месото във всичките му вариации/особенно на скара/,хапва си с удоволствие и китайско и тайландско,а също и баница и палачинки/у нас само той ги прави/.

# 20
  • Мнения: 2 587
Боб- това е храната фаворит за мъжът ми.  Mr. Green

И на моя.

# 21
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не е труден моя мъж за изхранване ...хапва си момчето....любимо  newsm78 може би вратна пържола на скара Peace

# 22
  • Мнения: 3 537
Моя мъж много обича шкембе чорба,пача/и топла и студена/,
 зеле със свинско,свински пържолки, картофено пюре и яйца по паногюрски, иначе почти всичко си хапва с удоволствие и не е особено претенциозен. Sunglasses

# 23
  • Мнения: 804
И за моя мъж мога да кажа,че обича да си хапва........стига да е вкусно.Обича шкембе-чорба,пържолки,ястия с месо- стига да не са със зелен боб и грах/бил си ги изял в казармата/,обича дробчета,риба.Хапва и тестени изделия-тутманик,баница,палачинки.Май хапва почти всичко- е и без агнешко/обича само чеверме/.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Миш-маш, леща, месо-чисто, без мазнина, мусака, и всичко сладко Simple Smile

# 25
  • Мнения: 59
Обича месо - пилешко и свинско; супи от който аз съм отвратена; Боб; и всичко сладичко.

# 26
  • Мнения: 3 219
Свинко със зеле, риба, месо, месо, месо  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 656
Всичко обича,само да е с месо.

# 28
  • Мнения: 929
И аз не знам да има точно определено любимо ястие но определено сред любимите му са шкембе чорба, курбан, лозови сърми, гювеч, пържоли, риба на скара или фурна, пиле с ориз и кашкавал пане(последните две май са му най-любими защото най-често ме врънка за тях).

# 29
  • T"A
  • Мнения: 2 515
доколкото знам всеки мъж отказва извара, нещо мъжете не я обичат

Това за първи път го чувам (чета). Моят мъж обича баница и сиренки, които правя с извара. Специално баницата предпочита със сирене, но и с извара му е вкусна. А най-много обича да направя сиренки с подсладена извара - е, човек убива за тях!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт